Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 08 Фев 2017, 21:52

И той , и той :mhihi:
Нали беше слОчаен в кариерата ???!!
Абе как един не дойде да ми предложи на мене да стана десния ташак на Костов или поне председател на младжкия отбор на БЧК ....напълно извън политикита съм 100% :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 08 Фев 2017, 22:31

Мда, казах го и пак ще го кажа, по-добре е когато си имал частен бизнес, от колкото цял живот да си работил за НПО-та... където няма profit motive и си мислиш, че парите капят от небето. Иначе, че Кънев, няма лидерски качества тва е ясно. От 100 кладенеца вода ми донесохте. Двамата се целят в един електрорат просто.
Аз на следващите избори просто няма да гласувам...
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Политическа.

Мнение от bum_bum » 08 Фев 2017, 22:36

Той като е работил в НПО да не мислиш, че го е правил за тоя де духа. 100% много добре знае от къде идват парите и добре е заблажил и на тая службица.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 08 Фев 2017, 22:40

От където и да са идвали парите, това което е получавал не е било свързано с това дали прави нещо полезно за останалите хора... а за дарителите на НПО-то. Какво се правите пак, че не разбирате?
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Политическа.

Мнение от bum_bum » 08 Фев 2017, 22:44

Ти не ме разбра. :mhihi: Който и от двамата да се овласти ще работи дето се вика за своя сметка. В това отношение вярвам, че и двамата са достатъчно опитни.

Утопия е да се мислим, че ще се заемат с борба срещу "статуквото".
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 08 Фев 2017, 23:23

Стийна , не следиш мача . За 26 години демокрация не разбра ли че политиците си пускат такива играчи на терена каквито ги устройват тях . Или си култивират предварително като тоя Радан или си вземат готови узрели като Марешки . Политическото генно инженерство е всемогъщо . Избирателя не трябва да мисли - на избирателя трябва да се предложи правилния избор от който той да избере най правилния . :lol:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 08 Фев 2017, 23:31

Следя много добре мача. Просто не разбирам с какво този новия е по-добър от стария... ама като цяло аз не съм таргет група на партиите, които се борят за вота на умните и красивите, може и за това да е.


p.s. особено пък сега като прочетох... ще се регистират със Зелените (комунисти) и ДЕОС (председателя им е самопризнат SJW и чист социалист). :clap:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от Doberman_vas » 09 Фев 2017, 10:48

Оправдаха Христо Бисеров!
Александър Томов беше оправдан!
Мария Мургина - оправдана!
Веселин Георгиев - оправдан!
Цветан Цветанов - оправдан!
Братя Маргини - оправдани!
Венцислав Върбанов - оправдан и той!
Златомир Иванов - Баретата - оправдан!
Николай Цонев - познахте и той оправдан!
Обвинените по САПАРД - и те оправдани!
Николай Методиев - Пилето заедно с 18 други - и те оправдани!
Емилия Масларова - и нея е оправдаха!
Божидар Нанев - оправдан!
Цветелин Кънчев - оправдан!
Вальо Топлото - оправдан!
Евелин Банев - Брендо - оправдан!
Окръжния прокурор на Плевен Иво Радев - поредния оправдан!
Димитар Аврамов - и него го оправдаха!
Йоско - оправдан!
Мирослав Найденов - хайде и той оправдан!
Стефан Софиянски - оправдан и той по 3 дела!

Братя Галеви - избягаха!
Осъдените за убийството на Стоян Балтов - избягаха!
Хюриет Сюлейманов - и той избяга след присъда!

Калин Тихолов? Петко Арнаудов? Бюрхан Абазов? Юнал Тасим? Делото Костинброд?

Бившия главен прокурор го издирваха за убийство???
Агент Гоце дори не го закачат въпреки че излъга в клетвената си декларация!!!
Цацаров задкулисни срещи с Делян Пеевски..... Онзи Черния Красьо и той....
Двете Каки и те....
Видя се че некомпетентни прокурори сами спъват делото на Емил Първанов - Ембака!!!!

Осъдиха и условно за убийство прокуроски син Бисер Андреев.
Максим Стависки и той не лежа.....
Убийците на художника Цветомир Христов получиха условна присъда защото според съда не били "опасни"!
Емил Милев-Крокодила го пуснаха без мярка за неотклонение.

немога да намеря думи, вие коментирайте...
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Политическа.

Мнение от TheDriver » 09 Фев 2017, 11:31

steeN написа:Следя много добре мача. Просто не разбирам с какво този новия е по-добър от стария... ама като цяло аз не съм таргет група на партиите, които се борят за вота на умните и красивите, може и за това да е.


p.s. особено пък сега като прочетох... ще се регистират със Зелените (комунисти) и ДЕОС (председателя им е самопризнат SJW и чист социалист). :clap:


Аз съм им в таргет групата, в смисъл че всички останали са ми крайно противни, а тези ги виждам като по-малкото зло.

И двете групи обаче наред с някакви инцидентни проблясъци здраво се цапат с пумията.

Христо много ми хареса когато подаде оставка(както и Вучков тогава), но сега все повече ми прилича на един режисиран проект и цялата схема с играта срещу него и оставката ми изглежда съмнителна.
Вероятно ще си дам вота за проекта на ДСБ като надеждата ми е да съберат някакви проценти, но не и да минат границата. Ако останат около 2% и след това не се самоизядат значи има шанс за нещо. Изобщо хубавите им инициативи като това с машините за гласуване не зависят от влизането им в парламента, а л****а ги надробиха точно докато бяха в управлението. Службогонци и лапачи няма да търпят да са извън парламента.

Така ги виждам аз нещата с двата "десни" проекта.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 09 Фев 2017, 20:09

Харесват ми някои от нещата, който говори Кънев(премахване на министерство на образованието и прехвърлянето на правомощията на общините, децентрализация на бюджета), но има и проблеми - например взимане на заем за образованието. Единствените, които могат да се нарекат десни. За това недоумявам, с какво новите са по-привлекателни.

Това с играта срещу "Да, България", ако е ПР акция... долно, много долно.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Политическа.

Мнение от bum_bum » 09 Фев 2017, 21:14

Все вярвах, че вече всичко сме видели за толкова години свобода и демокрация ама бях тотално изненадан. Чета днес, че екстрадират граничар в Турция за да бъде съден за това, че е убил турски нарушител на държавната ни граница. :shock:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Политическа.

Мнение от drago_pavlov » 09 Фев 2017, 22:00

Смени източниците.
Призовани са от турски съд да им се връчат призовки, но няма искане за екстрадиране.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Политическа.

Мнение от bum_bum » 09 Фев 2017, 22:26

И така да е. От къде на къде съд на чуджда страна ще призовава наши длъжностни лица за това, че са си изпълнявали служебните задължения? :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 09 Фев 2017, 23:02

Той трябва тоя да е луд да отиде да му връчват призовка , в момента в който стъпи на турска земя ще щракнат белезниците . Турция има брутални закони за чужденци извършили престъпления , има специални завишени наказания за всички престъпления извършени от чужденци .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 10 Фев 2017, 8:15

.
Последна промяна steeN на 31 Дек 2019, 19:48, променена общо 1 път
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook