Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Политическа.

Мнение от Venelin1111 » 13 Юни 2019, 18:26

Много ми е мъчно за Цветан Цветанов :-(

:-)

В БСП разговор между членове:
- Ти към АБВ ще минеш ли?
- Не, мисля да си остана към gmail.
:-)


iPhone X чрез Tapatalk
Няма вече BMW

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Политическа.

Мнение от Моджо » 13 Юни 2019, 20:26

Учредявам виртуална Политическа Партия "Българска Мъдрост Вековна", съкратено БМВ .

с кабинет:

Мин председател- ЙОРДАНА
Мин на икономиката - Никелбека
Социален министър - Повера
Финансов министър - Стинката
Министър на външните работи - Аелекса
Земеделски министър - Боримечкта
Здравен министър - Др. Пешев
Министър на енергетиката - Ukelichko
Министър на туризма - Venelin1111
Министър на транспорта - Don_Diego


Очаквам още предложения, вкл и за името на партията.
Алекана също ще го включа, само да у измисля пост.
Последна промяна Моджо на 13 Юни 2019, 20:36, променена общо 3 пъти
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Политическа.

Мнение от drago_pavlov » 13 Юни 2019, 20:30

Мин. председателя си го объркал - по-подходящ ще е казанлъшкия Алф, има дар слово.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Политическа.

Мнение от Моджо » 13 Юни 2019, 20:32

drago_pavlov написа:Мин. председателя си го объркал - по-подходящ ще е казанлъшкия Алф, има дар слово.

И Jordana има. Кой е тоз алф?
Хм,хм...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 13 Юни 2019, 20:33

Сигурно защото разбира от всичко :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 13 Юни 2019, 21:00

TNT написа:Сигурно защото разбира от всичко :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Не че е толкова важно , но изобщо дори не съм разменил дума със тебе и направо ме изумяваш с тоя мерак да ми говориш във всяка тема :mhihi: Единствения спомен който имам за теб е че слагаш картофи в ауспусите на хората които си набелязал ...ммм моля ти се кажи че нямаш такива мераци щото почва да ме съмнява малко че точно това искаш да направиш :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Политическа.

Мнение от drago_pavlov » 13 Юни 2019, 21:03

Моджо написа:
drago_pavlov написа:Мин. председателя си го объркал - по-подходящ ще е казанлъшкия Алф, има дар слово.

И Jordana има. Кой е тоз алф?

Сега е под прикритие и се подвизава като Том Круз.
Ще го познаеш по километричните постове - докато стигнеш края и вече си забравил началото.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 13 Юни 2019, 21:48

Jordana написа:
TNT написа:Сигурно защото разбира от всичко :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Не че е толкова важно , но изобщо дори не съм разменил дума със тебе и направо ме изумяваш с тоя мерак да ми говориш във всяка тема :mhihi: Единствения спомен който имам за теб е че слагаш картофи в ауспусите на хората които си набелязал ...ммм моля ти се кажи че нямаш такива мераци щото почва да ме съмнява малко че точно това искаш да направиш :mhihi:

Тази тема е от преди твоята регистрация даже :mhihi: Така и не пробвах :mhihi:

Иначе просто ми е смешно как си капацитета по всяка тема. Така малко и като си прав някъде... не е сигурно :mhihi: Лъжливото овчарче става.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 14 Юни 2019, 2:55

Моджо написа:Учредявам виртуална Политическа Партия "Българска Мъдрост Вековна", съкратено БМВ .

с кабинет:

Мин председател- ЙОРДАНА
Мин на икономиката - Никелбека
Социален министър - Повера
Финансов министър - Стинката
Министър на външните работи - Аелекса
Земеделски министър - Боримечкта
Здравен министър - Др. Пешев
Министър на енергетиката - Ukelichko
Министър на туризма - Venelin1111
Министър на транспорта - Don_Diego


Очаквам още предложения, вкл и за името на партията.
Алекана също ще го включа, само да у измисля пост.



Аз със Стинката като финансов министър не виждам как ще работя. Той ще ме кара да събирам помощи от бедните и безработните, а не да им давам. Той е по-подходящ за вицепремиер, министър на пропагандата или просто министър без портфейл. Така хем няма да пречи на другите, хем ще им обяснява колко са тъпи :ok:

С Никълбека е лесНо да се работи, но при едно условие. Да спре да се занимава с хобито си (психопортети на околните), а да впрегне реалните си познания. Определено са му вповече и със сигурност ще се справи. Имам резерви към неспоменатото "Министър на вътрешните работи".

Ако не ни бутнат, ще ми направят Мавзолей. Имам готова програма и тя е с мотото:

КОЙТО НЕ РАБОТИ, НЕ ТРЯБВА ДА ЯДЕ!

Ако ще кръщавате партията "Бъркаме в Меда Всичките", "Бах Мамаму Върза ми", "Бегай Мачкам Всичку", "Бългаски Михлюзи Вовеки", "Барем .....".

Но ако искате да имаме винаги поне 50% популярност, "Без Мигрена Вечер" ще ни гарантира власт форевър :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 14 Юни 2019, 7:34

Партията според мен трябва да се казва " Българите Можем Всичко " .
Но без силови министерства работата е обречена , ща стане кабинет на анархията . Затова си правя отвод от сега още . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 14 Юни 2019, 7:38

zvetiko написа:...


Има нещо вярно, в което си написал, но изтърваш голямата картинка. Американците се опитваха да играят с ГЕРБ, но Борисов отстрани техния играч.
ГЕРБ са създание на консерваторите от Бавария и винаги са играели с тях, защото те ги финансират и инструктират.
Света е малко по-комплексен от американците са лошите, а руснаците са добрите, както ти го виждаш.

https://bulgaria.hss.de/bg/ :mhihi:

Гражданско сдружение „Граждани за европейско развитие на България“ (ГЕРБ) е основен партньор в сектор политика. То е създадено през 2006 г. с активната подкрепа на фондация „Ханс Зайдел” и е регистрирано през същата година в Софийски градски съд като сдружение. Председател на сдружението е Йорданка Фандъкова, кмет на град София от ноември 2010 г.


BMW_POWER написа:Аз със Стинката като финансов министър не виждам как ще работя. Той ще ме кара да събирам помощи от бедните и безработните, а не да им давам. Той е по-подходящ за вицепремиер, министър на пропагандата или просто министър без портфейл. Така хем няма да пречи на другите, хем ще им обяснява колко са тъпи :ok:


Ако аз съм финансов министър няма да има какво да събираш, нито да даваш, защото няма да има помощи.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Политическа.

Мнение от Моджо » 14 Юни 2019, 9:04

Jordana написа:Партията според мен трябва да се казва " Българите Можем Всичко " .
Но без силови министерства работата е обречена , ща стане кабинет на анархията . Затова си правя отвод от сега още . :mhihi:

Супер, ето защо си мин. предс.
Кабинета не е завършен , давайте предложения за мвр, мо...
Хм,хм...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 14 Юни 2019, 12:35

steeN написа:
BMW_POWER написа:Аз със Стинката като финансов министър не виждам как ще работя. Той ще ме кара да събирам помощи от бедните и безработните, а не да им давам. Той е по-подходящ за вицепремиер, министър на пропагандата или просто министър без портфейл. Така хем няма да пречи на другите, хем ще им обяснява колко са тъпи :ok:


Ако аз съм финансов министър няма да има какво да събираш, нито да даваш, защото няма да има помощи.


Затова и ще бъдеш изритан на втория ден. Помощи ще има, но за тези, които наистина се нуждаят. Вечно безработни и фабрики за размножаване няма да има. "Самотна многодетна непълнолетна майка" няма да взима нищо. Който е на помощи, ще ходи да бачка по четири дни седмично (32 часа) за общината. Чистене, пътища, поддържка на паркове, работа за безработни бол. Един ден ще им се оставя да търсят работа. Програма имам, ти нямаш представа от финанси.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 14 Юни 2019, 13:14

Споко, като имаш мераци да се правиш на господ и да решаваш кой какво да получава с парите на другите, значи държавната работа е правена като за теб.
Няма да те конкурирам, по-интересно ми е в частния сектор и без това.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Политическа.

Мнение от streetz » 14 Юни 2019, 13:32

Айдее разкол в партията :lol:
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook