Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Политическа.

Мнение от ildivvy » 17 Авг 2018, 14:39

Лошото е,че продължаваме да си мълчим и това е! Защо тогава да не правят каквото си искат :dunno: ? Ех,сега да имаше 100000 румънци и при нас :bowdown:
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 17 Авг 2018, 20:58

.
Последна промяна steeN на 27 Сеп 2019, 9:30, променена общо 1 път
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 18 Авг 2018, 1:39

steeN написа:
BMW_POWER написа:
"За 4 години доходите на българина се качиха с над 50%, което е успех. БВП също се увеличава. Тази година има ръст към 4%. Безработицата пък е два пъти по-ниска." - коментира икономистът Владимир Каролев.


Стинка, този те затапи. А да те видим, можеш ли да го обориш с цифри и факти :OT:


Добре ли си, всичко наред ли е :dunno:


Само една черна нинджа може да убие друга черна нинджа!

Само един иконимически гуру може да опровергае друг икономически гуру!

Щом не го правиш, явно си съгласен с фактите. Е, зависи и "кой в българинът" :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Политическа.

Мнение от bum_bum » 21 Авг 2018, 13:22

Това е малка част от картината. Заснето е точно 20 Мин след като получих отговора. Това, което не съм снимал сега го има в изпратения сигнал- натрупани хиляди кубици земни маси в съседен имот. Унищожени дървета. Отводняват си изкопите директно на улицата като водата стига буквално на километър и половина от обекта и залива цялата улица, защото няма функциониращи шахти.

Изображение ИзображениеИзображение

И от службите на които с данъците си изплащам заплатите получавам това:

Изображение

Срам ме е и ме е яд, че живея в тая помийна дупка. Яд ме е, че децата са ми се родили тук. Яд ме е, че след поредния обир като ми върнаха остатъка от КТБ не отидох в някоя нормална държава ми се загробих за пореден път в тая гнусна кочина.
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 21 Авг 2018, 15:28

.
Последна промяна steeN на 27 Сеп 2019, 9:30, променена общо 1 път
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Политическа.

Мнение от bum_bum » 21 Авг 2018, 18:08

Държавните институции работят перфектно, когато си Андрешко.

На мен за един камион пръст ми забавиха строежа с 4 месеца. В предвид, че изпуснах сезона разбирай година.

Ако си платиш можеш да пристъпиш всеки един закон, който решиш.
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 21 Авг 2018, 18:16

.
Последна промяна steeN на 27 Сеп 2019, 9:30, променена общо 1 път
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Политическа.

Мнение от bum_bum » 21 Авг 2018, 19:30

Изобщо нямам намерение да се боря. Тоя сигнал го пуснах, щото еваха майката на пеизажа по много грозен и брутален начин. Мислех, че поне малко да ги стегнат ама уви.

Сега се сещам, че имам и една жалба до КЗП за един комин, който купувах точно преди 1 година. Все още е със статус “разглежда се”.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 04 Сеп 2018, 3:00

Щом властта на дебелите се разклати и ЧУМАТА ИДВА! Катастрофата в искърското дефиле , при която загинаха 17 българи, а десетки бяха ранени разкри цялата прогнила „система“ на управление. Зверската корупция и престъпно управление на мафията, които убиват! Мутрата премиер се скри, а три министерски оставки -бушони бяха пожертвани за да спаси Буда власта си. Но това не е достатъчно. Напрежението расте. Развенчан е най-големият мит за „Премиера -строител“. Строителят се оказа страхливец, крадец и убиец! Най -голямата гордост на Борисов – пътищата и магистралите се оказаха и най-голямата лъжа. Пътища -убийци, магистрали – убийци, тунели – убийци! И милиарди одрани от гърба на българите и потънали в джобовете и офшорките на Борисов, Пеевски и обръчите им от фирми и слуги. А в това време болници фалират и пари за децата с увреждания няма! Напрежението расте, народа вече не приема вечните оправдания, че все някой друг е виновен, а Падишаха е все невинен и все не знае нищо. Или е лъжец, или е некадърник. И в двата случая трябва да си замине и да носи отговорност за извършените престъпления! Народа започна да разбира, че за своето търпение и мълчание плаща с кръвта и живота на своите близки! Народа разбра, че мафията убива, корупцията убива , некадърността убива! И е готов да изрине това зло. Казана ври и дебелите вадят отново димката с ЧУМАТА!


Взето от интернет

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 04 Сеп 2018, 12:32

Изображение

Минута мълчание за Българската армия
100 години разлика

Снимка първа:
произволно избран военен министър.
Генерал от артилерията Калин Найденов.
Военен министър в кабинета на д-р Васил Радославов,1915-1918 г.
Професор в Генералщабната академия,артилерист-конструктор и изобретател, автор на научни изследвания и редактор,основоположник на модерната артилерийска наука.
Ветеран от Сръбско-българската, Първата балканска, Втората балканска и Първата световна война.Носител на Орден за храброст” ІІІ ст. и орден „Александър ІІІ” с мечове,„Орден за заслуга” с лента.Възпитаник на Италианската артилерийско-инженерна академия в Торино.
Загива при атентата на 16 април 1925 г. в катедрала „Св. Неделя” в София.

Снимка втора:
Красимир Каракачанов, военен министър в кабинета на Бойко Борисов, 2018г.
Агент на комунистическата Държавна сигурност, политик.
Толкова !

P.S каската е обърната обратно

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Политическа.

Мнение от K_Ilkov » 04 Сеп 2018, 12:53

BMW_POWER написа:Снимка втора:
Красимир Каракачанов, военен министър в кабинета на Бойко Борисов, 2018г.
Агент на комунистическата Държавна сигурност, политик.

:wave:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Политическа.

Мнение от drago_pavlov » 04 Сеп 2018, 13:15

bum_bum написа:Тоя сигнал го пуснах, щото...

Тоя сигнал:
https://call.sofia.bg/bg/Signal/Details/78828
го пуснах преди половин година.
Снимах кален трактор в движение по булевард. Отговорът беше, че на следващия ден са направили проверка и няма кален трактор на цитираното от мен място... :banghead:
Някой дебил (инженер еди коя си!) взима заплата, за да отиде на следващия ден на проверка и да установи, че тракторът не го чака на светофара... :banghead:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 10 Сеп 2018, 23:58

Едно интересно четиво:

https://bivol.bg/gp1.html

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Политическа.

Мнение от host » 11 Сеп 2018, 10:30

какви мили родолюбци (не на България естествено, за България на никой в България не му пука почти) >
http://clubz.bg/72943-trqbva_li_dyrjava ... _rusofilit

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 11 Сеп 2018, 11:25

Освен че двайсе пъти е повторено две министерства участват ..две министерства участват ....две минестерства участват ....как участват тия министерства ? Нищо не става ясно има ли нарушения няма ли ...
Не съм видял нито един журналист да оповестява и отразява така спонтанно нито турските дружества приятели на турция Бултиш нито на приятели на САЩ на Полша на Украина ...или на каквото там се сетите все има разни такива дето са му приятели и си правят дружества . Събират се , ядът пият и канят посланици да се надъхват колко много се обичат със съответния обект на братска обич . Но платените журналя отразяват случайно само единствено селектирано и с негативни коментари мероприятията свързани със РФ ...това мен ме притеснява повече от факта че някакви хора се събрали яли кебапчета на поляната собственост на държавата .
Последна промяна Jordana на 11 Сеп 2018, 11:28, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ivanski_2

Последни теми
Facebook