Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 22 Юни 2017, 9:28

За мен, най-вероятно сам си е развил болтовете да се прави на интересен. Или някой бездарник му ги е стегнал, като са сменяни гумите... няма да е за първи път.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: Политическа.

Мнение от M17cH » 22 Юни 2017, 9:33

Jordana написа:В магазина най досадни са тия с картите , купува за 3 лева боклуци и почва едно вадене на карти вкарване на пинове вадене на лични карти и сверяване даннни .


Явно в БГ е адски мудна и неизмислена системата.. В Белгия е адски удобно, не нося кеш от години вече.
Плащането става по-бързо от колкото да си извадя парите и касиера да ми върне рестото...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Политическа.

Мнение от JOGI » 22 Юни 2017, 10:40

и там и тука е еднакво, аз не съм виждал сверяване на лични данни. но виж доста често не приема от първия път картите или някаква такава простотия

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Политическа.

Мнение от Е.Димитров » 22 Юни 2017, 10:55

Гледах едно предаване, където някакъв пич печелеше летателни мили/километри от компаниите, който му дават кредитните карти.
Беше натрупал хиляди безплатни мили/километри.
Идеята е, че има някакъв своеобразен "кеш бек" , когато ползваш карта.
Тука (както разбрах и в Турция, вероятно и в други държави), много не правят такива примоций, даже у Турция имаше 2 цени, едната в кеш и едната с карта, като с карта беше доста по-висока, като пример , едно нещо струваше 39 лири в кеш, а в брой 45 лири...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Политическа.

Мнение от Bogat-Beden » 22 Юни 2017, 11:30

steeN написа:За мен, най-вероятно сам си е развил болтовете да се прави на интересен. Или някой бездарник му ги е стегнал, като са сменяни гумите... няма да е за първи път.
Първото някак не си го представям,но второто е невъзможно според мен.Нали не си представяш как се обслужва такава S класа в квартална гумаджийница..
Не мисля,че са се опитали да го трепят,но може да е някакво "послание"..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.12.2012
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: samolet
Мечтае да кара: F10 M5

Re: Политическа.

Мнение от stefan8898 » 22 Юни 2017, 13:06

Аз имам по 3 - 4 плащания на ден по 1500 - 2500 лв, мяткам парите за 1 минута и сам готов. Ако трябва всеки ден да ходя да внасям кинтите в банката, да паля колата, да търся къде да спирам - синя зона, червена зона, дъжд, сняг, 40 градуса, всеки ден по 1 час напред - назад, кой ще ми компенсира загубеното време?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Политическа.

Мнение от E34 » 22 Юни 2017, 18:04

Еййй тия измекяри ше еват мамата на народа и дребния бизнес с тва кеш плащане до 1000лв! Нема такава простотия! Ай да пукнат сите дано...
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 22 Юни 2017, 18:59

Bogat-Beden написа:
steeN написа:За мен, най-вероятно сам си е развил болтовете да се прави на интересен. Или някой бездарник му ги е стегнал, като са сменяни гумите... няма да е за първи път.
Първото някак не си го представям,но второто е невъзможно според мен.Нали не си представяш как се обслужва такава S класа в квартална гумаджийница..
Не мисля,че са се опитали да го трепят,но може да е някакво "послание"..


Панов мен лично ме дразни, щото си личи, че е някакво кукла на конци и той... като някой почне да се изкарва голям мъченик.. айде гледали сме ги тези достатъчно...
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Политическа.

Мнение от bum_bum » 22 Юни 2017, 19:40

E34 написа:Еййй тия измекяри ше еват мамата на народа и дребния бизнес с тва кеш плащане до 1000лв! Нема такава простотия! Ай да пукнат сите дано...


Или при дребните разплащания една стока за да речем 1200лв автоматично става 999- плащане на ръка по фактура и 201лв шано. Държавата губи 40лв ДДС и всички са доволни.
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 22 Юни 2017, 19:52

Банките обаче си прибират таксата така или иначе. Някви стотинки кво толкова ще се намери някой да каже.
Ми като се умножат по хиляди... тва са поредните издухани пари. После, имали сме били ниска продуктивност :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Политическа.

Мнение от Don_Diego » 22 Юни 2017, 20:07

steeN написа:За мен, най-вероятно сам си е развил болтовете да се прави на интересен. Или някой бездарник му ги е стегнал, като са сменяни гумите... няма да е за първи път.


НСО си имат собствен сервиз и е напълно възможно някой бездарник да е стягал гумите, но тя колата на Панов е персонална и баш сега да изпаднат тия болтове :dunno:
Интересно дали ще има санкция за шофьора, който признава, че е уставил колата без надзор
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Политическа.

Мнение от host » 22 Юни 2017, 20:35

steeN написа:
Bogat-Beden написа:
steeN написа:За мен, най-вероятно сам си е развил болтовете да се прави на интересен. Или някой бездарник му ги е стегнал, като са сменяни гумите... няма да е за първи път.
Първото някак не си го представям,но второто е невъзможно според мен.Нали не си представяш как се обслужва такава S класа в квартална гумаджийница..
Не мисля,че са се опитали да го трепят,но може да е някакво "послание"..


Панов мен лично ме дразни, щото си личи, че е някакво кукла на конци и той... като някой почне да се изкарва голям мъченик.. айде гледали сме ги тези достатъчно...


Дразни точно който трябва... Но няма подкрепа. Всеки е свързан с някого. Ако не е, то значи е маргинална позицията му, а ако някой вярва, че има хора не в схемата... Евала

Много ясно иначе, че е послание. И то достатъчно ясно.

И той не се държи като мъченик, а определени медии така го описват много старателно, а те случайно са свързани с едни хора.

Зс жалост такъв тип юристи като Панов са рядкост, и все по-малко ще стават. Те хората и сега не правят разлика, слушат медиите и толкоз, а и няма кой да им разясни кое, как и защо.


Sent from my SM-G930F using Tapatalk


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Политическа.

Мнение от Bogat-Beden » 22 Юни 2017, 20:46

steeN написа:
Панов мен лично ме дразни, щото си личи, че е някакво кукла на конци и той... като някой почне да се изкарва голям мъченик.. айде гледали сме ги тези достатъчно...
Абсолютно,кръгът Капитал.
За това съм съгласен с теб.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 22 Юни 2017, 20:59

Мисля че не е задължително хората да разбират всичко около тая съдебна реформа . Самите магистрати ако не могат да формират център около който да се обединят позитивни хора и да променят правосъдната система не виждам как ще стане със задкулисни интриги и замерване с фъшкии през медиите . А резултата дали се случва нещо позитивно или не , ще се види много бързо .Лошото е че магистратите са хора потайни и мнителни :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа.

Мнение от steeN » 23 Юни 2017, 0:20

https://www.24chasa.bg/novini/article/6296935

Американските Ф-16 отрязани от сделката за изтребителите


супер...


--- :mhihi:



Изображение
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook