НВ-ВМХ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 26 Яну 2018, 14:50

И с две не може, че станаха по 3лв бройката напоследък и не са много за ядене :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: НВ-ВМХ

Мнение от steeN » 26 Яну 2018, 17:58

То повече от едно не трябва и да ядеш, това имах предвид.

Аз май съм казвал моя план... нали идва глобалното затопляне, скоро в Южна България ще може да гледаме авокадо :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: НВ-ВМХ

Мнение от speeder88 » 27 Яну 2018, 13:06

Само да добавя още нещо относно храненето! Преди 24 часа ми извадиха планка от ключицата, защото беше счупена! Не знам дали е заради храненето, но организмът ми понася много добре последиците от интервенцията! Не съм пил нито едно обезболяващо, нямам отпадналост и като цяло сънят ми през изминалата нощ като продължителност беше същия!
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: НВ-ВМХ

Мнение от acer » 03 Фев 2018, 12:19

bum_bum написа:Начинът ти на хранене никога не е бил ВМ-НВХ, а по-скоро, високо протеинов.
Заменил си част от протеина и пъпките са изчезнали. Нито пържолите, нито авокадото, нито пък ядките могат да ти дадат в достатъчни количества мазнините за да си на ВМ-НВХ. За целта са нужни чисти мазнини.


Имал съм седмици в които съм ял на ден по 3 свински пържоли, яйца, авокадо, ядки, майонеза, по-мазно от това, да - не мога ;) Кожата ми на определени места придобиваше един вид все едно имам розацея + лющене + отделна себероя по скалпа и в ушите. От докторите при които съм ходил, всички казват за хора с проблемна кожа - мазно не се яде.

От инфото което намерих, както казах и преди липсата на въглехидрати вдига кортизола, той кара кожата да произвежда повече себум, което е гейм овър за хора със себорея. Видях го и при жена със себероя и толкова й се влоши себероята по главата, че тръгна да си губи косата в пробмените зони.

На въпросната жена проблемите й изчезнаха, мойте също значително намалиха, а месото дори съм го увеличилил, но го ям с малки количества басмати кафяв / киноа и т.н. Не съм против това ядене, просто казах че не е "светият грал" и универсално ядене за 100% от популацията.
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: НВ-ВМХ

Мнение от steeN » 13 Фев 2018, 23:10

- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10418
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: НВ-ВМХ

Мнение от Leon » 15 Фев 2018, 14:12

http://salmon.bg/%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1% ... %82%D0%B5/

Някой знае ли нещо за тези? В един ресторант предлагаха по 25лв.порцията като за премиум чиста сьомга. ДНес случайно ми попадна това.
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 15 Фев 2018, 14:41

Тя като е от ферма, кел файда че прясна.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10418
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: НВ-ВМХ

Мнение от Leon » 15 Фев 2018, 18:48

То това е въпросът - как ги гледат в тая ферма.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: НВ-ВМХ

Мнение от magareto_yori » 15 Фев 2018, 22:15

Leon написа:То това е въпросът - как ги гледат в тая ферма.


на тоя въпрос едва ли някой може да ти отговори.Аз сьомга ям един път в месеца,но най-добре е да не я ядеш. Ако я искаш заради омегата по-добре пий тран. Иначе е вкусна,спор няма.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10418
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: НВ-ВМХ

Мнение от Leon » 16 Фев 2018, 19:45

Аз купувам замразена от Лидл, на кутията пише див улов от Атлантическия океан, зона еди коя си... Друга сьомга не пипам, но тази ми стана интересна, че поне е прясна.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: НВ-ВМХ

Мнение от BaDxBoY » 18 Фев 2018, 11:28

Тия ме подтикнаха да се поинтересувам, как да си гледам домашна съомга :mhihi: Хайвер не знам от къде да взема само.
Има в кауфланд сега на 22лв.кг. съомга

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 328ci

Re: НВ-ВМХ

Мнение от CTORH » 23 Фев 2018, 9:24

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 23 Фев 2018, 12:06

:mhihi:

Това в някой магазин ли е?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 328ci

Re: НВ-ВМХ

Мнение от CTORH » 23 Фев 2018, 23:15

Не знам, ама вероятно някой от нашата тема го е направил - да си признае кой е! :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: НВ-ВМХ

Мнение от steeN » 02 Мар 2018, 20:22

https://www.theguardian.com/news/2018/m ... s-sausages

The pinkness of bacon – or cooked ham, or salami – is a sign that it has been treated with chemicals, more specifically with nitrates and nitrites. It is the use of these chemicals that is widely believed to be the reason why “processed meat” is much more carcinogenic than unprocessed meat.


консерванти... не че е нещо ново де.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook