НВ-ВМХ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: НВ-ВМХ

Мнение от magareto_yori » 21 Апр 2019, 7:17

Дай за кето козунак :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10423
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: НВ-ВМХ

Мнение от Leon » 21 Апр 2019, 8:22

Има на този сайт ;)
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: НВ-ВМХ

Мнение от drago_pavlov » 21 Апр 2019, 13:00

magareto_yori написа:Дай за кето козунак :mhihi:

Жена ми днес прави някакъв с кокосово брашно. От името му само кето-то е кето; нищо общо с козунак :mhihi:
Ако го опиташ без да ти казват какво е абсолютно никога не би го свързал с козунак :mhihi:
На текстура и вкус е като кекс.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 21 Апр 2019, 14:19

Правихме няколко проби, някои на вкус много се доближават. Естествено няма как да станат на конци. Но вкуса бива.

Последната рецепта в сайта е за козунак.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 2.07.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е30 über alles
Мечтае да кара: ЦСЛ ръчка, е28/е12/е24 + с62
Детайли за колата: проект :p

Re: НВ-ВМХ

Мнение от methaman » 21 Май 2019, 13:39

Момчета, някой от вас опитвал ли е да яде 0% въглехидрати ("кето-палео", което ще рече само животински продукти).

Аз не съм буквално нула, защото има минимални количаства въглехидрати в яйцата и някои сирена, кашкавали, например, но знам за факт, че ако някой има желание, може да живее цял живот на рибай стекове, стига да може да си го позволи... Месото (прим. телешкото) го водят храна способна да даде оптимално здраве на всеки, без да има нужда от добавки, мултивитамини. Най-често го правят като елиминационна диета, където всеки може да провери какви хранителни чувствителности има, понеже се яде само 1 вид храна.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 21 Май 2019, 14:10

Няма грижи, ако ти действа добре.

Аз съм правил 5 дни с 0% въглехидрати, под 1гр на ден някъде. Интересното е, че при каране на колело и измерване на времето със Страва в доста отсечки имах по-добри времена от другите пъти.
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: НВ-ВМХ

Мнение от steeN » 23 Май 2019, 9:07

https://aktivnipotrebiteli.bg/тест/168/ТЕСТ-маслиново-масло-(зехтин)-(2018)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 2.07.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е30 über alles
Мечтае да кара: ЦСЛ ръчка, е28/е12/е24 + с62
Детайли за колата: проект :p

Re: НВ-ВМХ

Мнение от methaman » 31 Май 2019, 14:01

bum_bum написа:Няма грижи, ако ти действа добре.

Аз съм правил 5 дни с 0% въглехидрати, под 1гр на ден някъде. Интересното е, че при каране на колело и измерване на времето със Страва в доста отсечки имах по-добри времена от другите пъти.


Може да е поради факта, че животинските продукти като цяло са много енергийно наситени. Някой от вас мери ли си кетоните в кръвта? Да препоръчате кето метър?

Към Иво, защо не пробваш по-дълго време 0 въглехидрати. Можеш да откриеш, че си заслужава... В животинското царство има достатъчно богато разнообразие.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 31 Май 2019, 21:25

А, нямам притеснения, относно това дали ям или не зеленчуци. Преди години имах месеци така, ама студентския живот беше такъв - само месо и сланина :mhihi:

Сега вече всеки ден жената я торта направила, я кукита, я сладолед.. В момента даже ръфам някакво подобие на Сникерс :mhihi: Та и да не ям зелении трудно ще мина без да вкарам поне 10гр нетни днес.

А и в момента съм около 7-8% мазнини, което не е зле за 43 годишен чичак, тъй, че един вид нямам и стимул :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 5.12.2007

Re: НВ-ВМХ

Мнение от nov » 31 Май 2019, 21:54

Аз два пъти я започвам и 2 пъти я спирам, но сега мисля да я захващам за 3-ти път и този път ще го дам по-сериозно. По точно опитвам се да спазвам режима на Узунов. Интересното беше, че не усещам никакъв глад по време на диетата, имам много енергия и единствено и само ме отблъсква мисълта, че трябва да ям месо в летните жеги, но там мисля да наблегна повече на салатите. Другото интересно нещо е, че нямам апетит за сладко, никакъв. Просто не ми се разправя да готвя вечер след работа, но ако искам здраве, ще трябва да направя малко саможертви няма как.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 31 Май 2019, 22:20

Това на Узунов е нещо като нищо. Ако искаш истински резултати смяташ калории. Ако нямаш някакви кой знае какви цели и искаш просто да свалиш някакви кила, става.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 5.12.2007

Re: НВ-ВМХ

Мнение от nov » 31 Май 2019, 22:34

в неговата ФБ група се хвалят, че свалят яко - аз не свалих много - около 3кг за седмица, но реално остнах доволен а истинското име на тази диета е КЕТО, целта е да не се произвежда инсулин от панкреаса (или поне да се намали сериозно ) и да се черпи енергия от мазнините, а не от захарите поемти в организма - поне това разбрах аз. Има още едн аподбна, но не толкова стриктна на Тимъти Ферис - 4 часово тяло и там мисля, че принципа е подобен. Не споря а просто споделям инфо.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: НВ-ВМХ

Мнение от drago_pavlov » 01 Юни 2019, 0:06

nov написа:в неговата ФБ група се хвалят, че свалят яко - аз не свалих много - около 3кг за седмица,

То свалянето зависи от началната точка. Ако си жена 120 кила на метър и шАйсе ще сваляш и по 5 кила на седмица :mhihi:

А ти как така определи, че 3 кила за 1 седмица не са много, не знам :dunno:

Аз свалям неконтролируемо, за 2 месеца свалих 8 кила, от 80 до 72... Толкова съм бил преди 15 години :mhihi:
И даже не спазвам толкова стриктно - плодове ям над нормалното, тесто от време на време (пица и спагети 1-2 пъти месечно), бира от време на време...
Също така от време на време ми се случва и да изкарам цял ден с 200 грама бадеми или орехи.

Общо взето, откакто намалих драстично въглехидратите, ми се намали драстично и апетита. Това май е най-съществената причина за свалянето.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 01 Юни 2019, 0:22

nov написа: истинското име на тази диета е КЕТО .


Кето е нещо съвсем различно от това там. 3 кила не са малко. 3, 6, 20, 50 кила се свалят лесно. Трудното е да сваляш не просто кила, а мазнини, докато пазиш мускула. Също така и да постигнеш определен % мазнини. Да си 70 кила с 20% телесни мазнини е едно, а с 10, съвсем друго.
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: НВ-ВМХ

Мнение от steeN » 01 Юни 2019, 1:41

Абсолютно. Тези ударни сваляния хич не са добре за организма.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook