НВ-ВМХ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 27.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каручки

Re: НВ-ВМХ

Мнение от horhef » 31 Яну 2017, 10:27

bum_bum написа:
Най-хубавото от цялата работа съм го споделял и преди- отърваваш се от една много голяма зависимост. Не ти пука дали си ял, дали продават нещо свястно около офиса. Няма вече нерви от това, че си гладен..


Абсолютно, преди няма такива сметки, какво ще закусвам, обядвам и т.н. Сега само една вечеря и това е.
А я кажете от къде се снабдявате с вкусна сланина. Че аз боря една ама нещо не върви и затова наблягам на маслото.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 328ci

Re: НВ-ВМХ

Мнение от CTORH » 31 Яну 2017, 16:43

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 31 Яну 2017, 17:09

Тия откриха топлата вода :mhihi:

Тук сме го говорили преди доста време, а по принцип се знае от много по-отдавна.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 328ci

Re: НВ-ВМХ

Мнение от CTORH » 31 Яну 2017, 18:28

Е за нас е ясно, че ни е ясно :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: НВ-ВМХ

Мнение от JOGI » 31 Яну 2017, 18:40

horhef написа:
bum_bum написа:
Най-хубавото от цялата работа съм го споделял и преди- отърваваш се от една много голяма зависимост. Не ти пука дали си ял, дали продават нещо свястно около офиса. Няма вече нерви от това, че си гладен..


Абсолютно, преди няма такива сметки, какво ще закусвам, обядвам и т.н. Сега само една вечеря и това е.
А я кажете от къде се снабдявате с вкусна сланина. Че аз боря една ама нещо не върви и затова наблягам на маслото.

проблемът, поне при мен е, че много лесно се свалят кг и с едното хранене пък хептен.

сланина аз взимам от амброзия, от готовата им, на вкус е екстра

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 31 Яну 2017, 18:53

Хубава е ама 12лв май беше.. :kuku:

Преди години като започнах с НВХ-то беше по 2 до 4лв максимум сланината, а някои като колеха прасе даже ми я подаряваха :mhihi: Много народ се открехна май какво да яде.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: НВ-ВМХ

Мнение от Dextuar » 31 Яну 2017, 19:08

JOGI написа:
horhef написа:
bum_bum написа:
Най-хубавото от цялата работа съм го споделял и преди- отърваваш се от една много голяма зависимост. Не ти пука дали си ял, дали продават нещо свястно около офиса. Няма вече нерви от това, че си гладен..


Абсолютно, преди няма такива сметки, какво ще закусвам, обядвам и т.н. Сега само една вечеря и това е.
А я кажете от къде се снабдявате с вкусна сланина. Че аз боря една ама нещо не върви и затова наблягам на маслото.

проблемът, поне при мен е, че много лесно се свалят кг и с едното хранене пък хептен.

сланина аз взимам от амброзия, от готовата им, на вкус е екстра
Когато си leptin resistant, не е чак толкова бързо


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: НВ-ВМХ

Мнение от Bogat-Beden » 31 Яну 2017, 22:36

Сега,откакто не съм в сектата,забелязах колко по-често ми се налага да си мия зъбите..
Ако си стриктно на НВВМХ,не пиеш кафе и не пушиш,сякаш може с дни да не с ги миеш..(не че съм го правил,но така се усеща)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 31 Яну 2017, 22:38

Уестън Прайс като е изследвал разните диваци тези, които са имали най-здравите зъби са им били зеленикави чак от мръсотия. :mhihi: Но не са имали какъвто и да е проблем с тях.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: НВ-ВМХ

Мнение от steeN » 01 Фев 2017, 1:48

Определено въглехидратите са супер зле за зъбите. По тая тема не мисля, че дори някой спори :)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 27.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каручки

Re: НВ-ВМХ

Мнение от horhef » 01 Фев 2017, 9:13

dextuar написа:
JOGI написа:
horhef написа:
bum_bum написа:
Най-хубавото от цялата работа съм го споделял и преди- отърваваш се от една много голяма зависимост. Не ти пука дали си ял, дали продават нещо свястно около офиса. Няма вече нерви от това, че си гладен..


Абсолютно, преди няма такива сметки, какво ще закусвам, обядвам и т.н. Сега само една вечеря и това е.
А я кажете от къде се снабдявате с вкусна сланина. Че аз боря една ама нещо не върви и затова наблягам на маслото.

проблемът, поне при мен е, че много лесно се свалят кг и с едното хранене пък хептен.

сланина аз взимам от амброзия, от готовата им, на вкус е екстра
Когато си leptin resistant, не е чак толкова бързо


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Това какво ще рече? Аз за този месец смъкнах почти веднага 2кг. Но след това качих 1 и така си стоя. Като тегля чертата се оказва, че ям около 30% по малко храна от 3 дневното хранене.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: НВ-ВМХ

Мнение от speeder88 » 01 Фев 2017, 10:03

horhef написа:Това какво ще рече? Аз за този месец смъкнах почти веднага 2кг. Но след това качих 1 и така си стоя. Като тегля чертата се оказва, че ям около 30% по малко храна от 3 дневното хранене.

Колега, не се заблуждавай с това -2, +1! 2 килограма свалям за два дни ако не се храня обилно и не поемам вода, 1 килограм качвам само като изям обилен обяд от мръвки. 2 килогрма плюс или минус не са показател.

ПС. 72 килограма съм!
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 27.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каручки

Re: НВ-ВМХ

Мнение от horhef » 01 Фев 2017, 10:56

speeder88 написа:
horhef написа:Това какво ще рече? Аз за този месец смъкнах почти веднага 2кг. Но след това качих 1 и така си стоя. Като тегля чертата се оказва, че ям около 30% по малко храна от 3 дневното хранене.

Колега, не се заблуждавай с това -2, +1! 2 килограма свалям за два дни ако не се храня обилно и не поемам вода, 1 килограм качвам само като изям обилен обяд от мръвки. 2 килогрма плюс или минус не са показател.

ПС. 72 килограма съм!


Мисълта ми беше, че няма разлика в килограмите. 2-та в началото са били 100% от вода задържана от ядене на въглехидрати покрай НГ :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: НВ-ВМХ

Мнение от 520i » 07 Фев 2017, 11:20

Здравейте,

от 3 месеца съм някаква диета на Лазар Ангелов. Въглехидрати почти не съм пипнал, мазно изключително малко. Само пилешко, зеленчуци, пуешко, чат пат телешко и зеленчуци. Бях със сериозно коремче, но вече пресата започна да се вижда. Проблемът е, че това пилешко ми писна супер много, насила го ям, направо ми се повръща вече от него.

Дали ако започна да хапвам и по една свинска пържолка или нещо мазничко веднъж на ден, ще загубя ефекта от пресата и ще прецакам всички страдания до сега? Въглехидратие ще продължа да ги държа на минимум, само ме притеснява от мазничкото пак да не се натрупа на коремчето :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10439
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: НВ-ВМХ

Мнение от Leon » 07 Фев 2017, 11:25

Тази диета с чистите меса си звучи като чист Дюкан. Плочки ще извадиш, но не е здравословно хранене това. От опит ;) Никакъв ефект няма да загубиш, ако вкараш мазна пържола, въпросът е да не я гарнираш с картофи или хляб :winky:
Never mistake motion for action...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook