НВ-ВМХ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: НВ-ВМХ

Мнение от TNT » 10 Окт 2017, 9:57

Изображение

А тоя "шефа на веганите" лъже, че не яде месо. Като го гледам, яко си яде... "мъжко месо" :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 10 Окт 2017, 10:25

Голяма част от веганите са като голяма част от педерасите. Държат на всяка цена да го съобщят на всички и да натрапят начина си на живот.
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: НВ-ВМХ

Мнение от K_Ilkov » 10 Окт 2017, 10:27

:mhihi: :yes:

Според мен двете групички изобщо доста се припокриват :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 10 Окт 2017, 10:29

Борят се за правата на животните, гарантирани от конституцията :shock:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: НВ-ВМХ

Мнение от TNT » 10 Окт 2017, 10:38

bum_bum написа:Голяма част от веганите са като голяма част от педерасите.

То не беше ли едно и също :mhihi: :mhihi:


Малко по темата. НИКЪДЕ НЯМА СЛАНИНА. Ужас. Хем като видя от любимата, просто я купувам всичката... ама не съм виждал от месец и половина поне. Гледам да ям само свински гърди, за да огранича сланината, че НЯМА. Ужас. В месарницата ми обясняват, че лятото спирали да правят. Ама то вече има сняг на места. От тези по супермаркетите има ли нещо, което да става за ядене ? Или ще го карам на масло :cry:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 10 Окт 2017, 10:43

Според мен по-скоро като застудя са наблегнали на надениците, а там си ходи сланина и за това няма. От тия, дето продават пасищно месо има ама тая на ливадите е зверски солена и не става за ядене направо (а уж сланина не можело да се пресоли), а другата на Съни фарм е 10лв килото :kuku:

Аз наваксвам с мас като няма сланина. :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: НВ-ВМХ

Мнение от TNT » 10 Окт 2017, 10:59

Какви 10лв, в едната месарница наблизо е 16лв неовкусена - само осолена. По-хубавата овкусена в другата е 5,80лв, ама няма :dunno: Мас не обичам.


В Пловдив още повече започват да ме кефят кметовете. Цър-пър фест на главната за веганите :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:


http://podtepeto.com/glasove/speshno-sv ... ign=buffer
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: НВ-ВМХ

Мнение от Ganchev__ » 10 Окт 2017, 11:31

Сланина на елит мес има по големите супермаркети.7-8лв е, ама някой път наистина е много пресолена.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: НВ-ВМХ

Мнение от TNT » 10 Окт 2017, 12:05

Май точно такава изхвърлих веднъж :mhihi: На "Маджаров" беше хубава, но не съм виждал от години.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 10 Окт 2017, 13:20

Ми вземи си от тая на сънито. Хубава е, а освен това в пасищната мастните киселини и витамините са далеч повече.

Аз още живея в миналото, когато бяхме далеч по-малко и от веганите и сланината я купувах на два лева :mhihi: И аз не бях голям фен на маста, но по лъжичка, по две и и свикнах и сега с кеф мога да си я ям сутрин с яйцата. Нея сега я откриха като източник на мазно и ренесансът там тепърва предстои. :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Re: НВ-ВМХ

Мнение от M2PR » 10 Окт 2017, 15:43

bum_bum написа:Причината ВМ-НВХ да не действа при много хора така, както очакват е, че поне при 90% от хората, които познавам и вярват, че се хранят по този начин е, че те не са на ВМ-НВХ. Или ядат много протеин или много въглехидрати и недостатъчно мазнини. В общи линии нямаш ли в хладилника 5-6 кила сланина, която да свърши тоя месец нищо не правиш.


Hi! От известно време търся информация по темата, добре че мъж ми ме светна, че тук мога да намеря такава :)
аз имам едно просто питане, и то се отнася до дневното меню - интересува ме да видя какво хапва на ден човек, който е в такъв режим.
Да, четох че е хубаво храненията да са 2 пъти на ден (ама аз едва се научих да ям по 4-5 пъти, сега ще ми е трудно да обърна пак). Също, зареждащ ден ли е по-удачно да се прави, чийтинг ли, какъв...
Това съм извадила като цитат от твоя пост, защото наистина, всичко което прочетох тези дни из нета ме навява на мисълта, че просто рандъм хора го правят, защото са чули, могат да свалят кила, ама масово не им се получава; факт е обаче, че има "изцелени" кръвно/диабет и т.н.
Та, още съм на кантар дали изобщо да пробвам...
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: НВ-ВМХ

Мнение от TNT » 10 Окт 2017, 17:25

Пробвай, ама докато се почувстваш наистина добре минават 1-2 месеца. Да посвикне организма. Сигурно има значение и сега как се храниш. Аз бях мощно на въглехидрати (банички, пици, дюнери, принцеси, спагети мощно). Първите 2 седмици ми бяха тежки, на 100% се приспособих може би 40-60ти ден.

А какво се хапва - основно месо, млечни продукти (без прекаляване, особено ако ще чистиш), зеленчуци и много мазно. Мазните меса и сланината са на почит в този режим. Т.е. салата със свински гърди е ОК. Пилешки гърди със сланина също става :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: НВ-ВМХ

Мнение от bum_bum » 10 Окт 2017, 17:51

Както съм казал в тоя цитат, нямаш ли 5 кила сланина в хладилника, която да свършва в месеца нищо не правиш :mhihi:

Няма нищо по-лесно от това от 4-5 хранения дневно да минеш на 1 или 2. Просто не трябва да правиш нищо. :mhihi:

Аз се храня еднотипно и ми е ОК така, щото тия неща са ми вкусни. Много хора искат разнообразие, тъй че ще трябва да търсиш варианти, ако държиш на такова.

Сутрин яйца със сланина/мас малко сирене, кашкавал или с майонеза (домашна).

Вечер месо, обикновено гърди или джолан. Ако е нещо по-малко мазно или пилешко ям и сланина. Чушки, краставици, домати, патладжани и квото има в умерени количества и това е. Първоначално трябва да следиш количеството, докато се научиш да определяш на "око", защото много лесно или изяждаш много въглехидрати скрити в зеленчуците или не ядеш достатъчно мазно за сметка на протеина.

Това, което TNT е казал е важно. Отнема време да влезеш в кетоза и тялото да се настрои така, че да му е добре на подобен режим и някои хора не се чувстват добре в преходния период. Имай го в предвид. Аз лично ако имам доста за сваляне бих направил първо един фастинг, после ВМ-НВХ. Най-трудния вариант, но и с най-голям ефект.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: НВ-ВМХ

Мнение от alx » 10 Окт 2017, 17:56

аз като прочетох новите мнения по темата и пак огладнях. не ми помагате ей...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: НВ-ВМХ

Мнение от TNT » 10 Окт 2017, 20:05

bum_bum написа:Както съм казал в тоя цитат, нямаш ли 5 кила сланина в хладилника, която да свършва в месеца нищо не правиш :mhihi:

А бе да ти кажа аз бях на 5кг сланина и като я намалих малко по-добре може би. Щото преди пуках свински гърди със сланина яко :mhihi: Ако го караш на по-чисти меса, тогава 5кг. Но аз обичам най-много свински гърди и свински врат. Сега съм на де да знам... 2-3 кг месечно и може би ми е по-добре. Пък и правих грешка, че реша да чийт-на нещо леко, ама после на основното ядене пак си нарежа мощно сланина.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook