Прегледи на АГУ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 26.09.2010
Пол: Мъж

Прегледи на АГУ

Мнение от nitrus » 23 Мар 2013, 11:54

Колеги пускам темата, защото една стара е заключена. Та въпроса ми е има ли го пак този пуст преглед на АГУ, нали декември 2011 го отмениха и влезе в новия технически преглед?! :dunno: Вчера на два пъти ме спират и ме питат за преглед на газовата, даже единия чингиз хан ми се дърви, че трябвало някак да го убедя че газовата била годна за ползване :kuku:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 504
Регистриран на: 1.06.2010
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж

Re: Прегледи на АГУ

Мнение от rhase » 23 Мар 2013, 12:35

nitrus написа:Колеги пускам темата, защото една стара е заключена. Та въпроса ми е има ли го пак този пуст преглед на АГУ, нали декември 2011 го отмениха и влезе в новия технически преглед?! :dunno: Вчера на два пъти ме спират и ме питат за преглед на газовата, даже единия чингиз хан ми се дърви, че трябвало някак да го убедя че газовата била годна за ползване :kuku:

Газовите уредби вече се минават заедно с прегледа на автомобила. В тези новите талони си пише, че автомобила има монтирана газова уредба. Ако е сложена след минаването на прегледа и в талона не пише, че имаш АГУ предполагам трябва да минеш преглед отново. Ако не - питай в някой сервиз за газови уредби, няма начин да не знаят процедурата.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 26.09.2010
Пол: Мъж

Re: Прегледи на АГУ

Мнение от nitrus » 23 Мар 2013, 15:38

Когато им казах, че прегледите са с техническия на 1, ми каза искаш ли да ти дам наредбата. Това ми говори че има някаква тяхна си наредба вътрешна, защото съм почти на 100 % сигурен че премахнаха паспорта за АГУ. Ще питам понеделник вторник и ще пиша какво са ми казали газаджиите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 504
Регистриран на: 1.06.2010
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж

Re: Прегледи на АГУ

Мнение от rhase » 23 Мар 2013, 17:16

Каква наредба ти е предложил? Пита ли го? АГУ пак си има паспорт, но вече минава преглед заедно с автомобила. Аз миналата година извадих паспорт на моята уредба и човека ми каза "ето ти стикер за бутилката, но прегледа така или иначе ще го минеш с колата."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: Прегледи на АГУ

Мнение от red_bull92 » 23 Мар 2013, 18:32

Колеги, моля помогнете! В случай, че съм изгубил паспорта за газовата уредба от къде мога да извадя нов. И втори въпрос, когато колата ми е на газ качва до 1500 оборота някъде и после гасне дори с натиснат педал на газта до долу някакви идеи от какво може да е . На бензин си пали и си върви нормално.
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: Прегледи на АГУ

Мнение от red_bull92 » 23 Мар 2013, 20:52

Колеги, още 1-н въпрос на газовата бутилка ми пише 35 кубични дециметра, някой знае ли това колко газ побира. Благодаря предварително на всички отзовали се!
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3902
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Прегледи на АГУ

Мнение от Kroki » 23 Мар 2013, 21:44

Около 28-29. Един дм3=1л
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 18.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Прегледи на АГУ

Мнение от sarbinoff » 25 Мар 2013, 0:12

АГУ се минава вече с ГТП , вадиш големия талон дето ти дават с новите прегледи и на него пише ГАЗ/Бензин или само БЕНЗИН ако имаш първото имаш преглед , ако е само БЕНЗИН значи нямаш преглед и ходи да ти направят някъде ново ГТП ,че да имаш преглед това е
Изображение
Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 26.09.2010
Пол: Мъж

Re: Прегледи на АГУ

Мнение от nitrus » 25 Мар 2013, 0:39

Добре колега, мен ми пише само бензин, но съм със старите талони зелените, и малко мисля че трябва да се води заварено положение, понеже в него не пише газ/бензин, а и на големия лист на прегледа бензин стига до края на листа, просто повече място няма.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook