Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от rado_rf » 06 Май 2013, 22:43

BMWALPINA написа:
steeN написа:Аха, разбрах имаш една stop и една limit order... и чакаш. Днес като гледам е бил добър ден за тези, които позлват тази стратегия ;)


не бих каза...цената в началото падна, закачи селл стопа направи 20 пипса за секунди и рязко се изстрля с 40 пипса нагоре...аз вече бях изтрил бай стопа и увиснах много...затворих на загуба при което след около час цената пак падна надолу...


Хванал си се на фалшив пробив.
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 21.11.2005
Местоположение: София

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от stuci » 10 Май 2013, 14:22

BMWALPINA написа:
steeN написа:Аха, разбрах имаш една stop и една limit order... и чакаш. Днес като гледам е бил добър ден за тези, които позлват тази стратегия ;)


не бих каза...цената в началото падна, закачи селл стопа направи 20 пипса за секунди и рязко се изстрля с 40 пипса нагоре...аз вече бях изтрил бай стопа и увиснах много...затоврих на загуба при което след около час цената пак падна надолу...



това са така наречените спайкове при форекс пазара където е трудно да уцелиш посоката на пазара (не че е невъзможно), почти винаги се проявяват при важни новини

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Zagy » 13 Май 2013, 9:06

Не е задължително... понякога се правят с цел да се поотърсят маймуните от клона и за една бърза печалба.
Si non confectus, non reficiat.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 9.08.2006
Местоположение: София - Монтана
Пол: Мъж
Кара: E60 530i

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от masimo » 27 Май 2013, 10:03

Нещо интересно от Делтасток, въпреки че влизам в платформата кажи речи ежеседмично днес открих за промоция за нови и настоящи клиенти за която незнаех, та на сайта пише, че всеки нов клиент ще вземе 150евра бонус без депозит, а настоящите 15%. до колкото виждам е за годишнина. Смятам, че щее интересно за начинаещите тук да изгубят малко чужди пари и да се понаучат :)
Аз вече имам сметка при тях та 150евра няма да видя, само процент може, но в момента съм спрял всякакви инвестиции, събирам за скутер :mhihi:

Ето линка към тях, ако модераторите сметкат нека го трият тези които ги влече може да видят
https://www.deltastock.com/bulgaria/pro ... astock.asp

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от BMW_RIDER » 27 Май 2013, 19:13

е така работи схемата :mhihi:

When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от steeN » 28 Май 2013, 8:17



:mhihi: :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

zxsport
Аватар

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от zxsport » 01 Юни 2013, 1:16

rado_rf написа:Не си ме разбрал правилно. Попитах, ТИ, ЛИЧНО, колко сделки имаш на фондовата борса?

Извинявай за късния отговор - имам 2+20+200+2000+ ..... и се надявам да имам и още занапред! Нещо да те притеснява?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от adovet » 25 Фев 2017, 14:55

Да възродя малко темата. Миналата година ме зарибиха от един сайт MRT markets и чак като вкарах пари се поразрових на сам на там и видях че имат доста негативни мнения. Вкарах 1500$ общо на мен и друг акаунт на жена ми с 1000$. Позавъртяха се нещата и за мой късмет с мои си тактики понаправих пари - на моя акаунт около 7000$ а на жена ми на акаунта около 3000$. Вече имах големи подозрения за тегленията. Тея непрекъснато ме врънкаха да вкарвам още пари и т.н. Реших да тегля, но с хиляди увъртания и т.н като успях да ги зарибя тях че като си поизтегля пари после ще вкарам нови, че просто искам да видя как се случват нещата с тегленията и съответно да почна да вкарвам повече пари. Та жена ми успя да изтегли 1300$, а аз успях 2250$. Останаха пари по акаунтите, но този на жена ми не го ползвахме и решихме да изтеглим парите от там. Имаше 1400$. Трейдъра обаче ме излъга, вика дай сега има удобен момент да направим страхотна сделка и утре тегли, и аз му се вързах. Всъщност се опита да фалира акаунта на жена ми след това и моя. Всичко това се случва за няколко часа. Проблема е че преди това ме беше съветвал за 1-2 сделки и бяхме изкарали пари и му имах и доверие. Та както и да е добре че пак се усетих на време та успях да направя по малки загубите. Останаха в моя акаунт 1000$ и в този на жена ми 500$. За няколко часа изгубих близо 5000$ и то пак успях да се усетя на време та затворих позициите иначе всичките заминаваха. Подадох веднага искане за теглене на всичките пари, пък да видим от понеделник какво ще се случи.

Някой от вас имал ли е взимане даване с точно тези MRT markets и има ли варианти как да си изисквам парите? То не че останаха много ама най ме е яд че бая време бях вложил за да ги изкарам тея пари и хвръкнаха за няколко часа само.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1163
Регистриран на: 5.07.2008
Местоположение: banlieu parisienne
Пол: Мъж
Кара: 530da turing

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от nightdriver » 28 Фев 2017, 18:15

adovet написа:Да възродя малко темата. Миналата година ме зарибиха от един сайт MRT markets и чак като вкарах пари се поразрових на сам на там и видях че имат доста негативни мнения. Вкарах 1500$ общо на мен и друг акаунт на жена ми с 1000$. Позавъртяха се нещата и за мой късмет с мои си тактики понаправих пари - на моя акаунт около 7000$ а на жена ми на акаунта около 3000$. Вече имах големи подозрения за тегленията. Тея непрекъснато ме врънкаха да вкарвам още пари и т.н. Реших да тегля, но с хиляди увъртания и т.н като успях да ги зарибя тях че като си поизтегля пари после ще вкарам нови, че просто искам да видя как се случват нещата с тегленията и съответно да почна да вкарвам повече пари. Та жена ми успя да изтегли 1300$, а аз успях 2250$. Останаха пари по акаунтите, но този на жена ми не го ползвахме и решихме да изтеглим парите от там. Имаше 1400$. Трейдъра обаче ме излъга, вика дай сега има удобен момент да направим страхотна сделка и утре тегли, и аз му се вързах. Всъщност се опита да фалира акаунта на жена ми след това и моя. Всичко това се случва за няколко часа. Проблема е че преди това ме беше съветвал за 1-2 сделки и бяхме изкарали пари и му имах и доверие. Та както и да е добре че пак се усетих на време та успях да направя по малки загубите. Останаха в моя акаунт 1000$ и в този на жена ми 500$. За няколко часа изгубих близо 5000$ и то пак успях да се усетя на време та затворих позициите иначе всичките заминаваха. Подадох веднага искане за теглене на всичките пари, пък да видим от понеделник какво ще се случи.

Някой от вас имал ли е взимане даване с точно тези MRT markets и има ли варианти как да си изисквам парите? То не че останаха много ама най ме е яд че бая време бях вложил за да ги изкарам тея пари и хвръкнаха за няколко часа само.


какво стана , успя ли да продадеш ?
Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от SpUd3r » 14 Мар 2017, 11:50

Някой търгува ли в Дивият Запад или с други думи Крипто валути? Да обменим малко полезна информация за минали, настоящи и бъдещи балони, кой какво държи за дългосрочно и така :D
Tux0 Ca !
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от steeN » 15 Мар 2017, 23:10

Имам малко BTC и ETH за лекарство, но не търгувам с тях. Като се има предвид какъв боклук са всички световни валути не мисля, че лоша идея.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от SpUd3r » 16 Мар 2017, 12:07

И аз си пазя част от монетките на склад, но гледам с търговията да увеличавам BTC-то.
Иначе след като отказаха ETF на близнаците Уинкълвос (или както им се пише името), алтовете направо полудяха.

Аз търгувам всякакви шитове краткосрочно, но за дълго пазя BTC, ETH, MAID, SC, SYS, STRAT, BURST, FLDC, LBC и май още нещо имах.
Дебнех LISK-а да удари дъното и да си напазарувам, ама изпуснах. Сега ги дебна заедно с DCR,за да си купя :)
Tux0 Ca !
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от steeN » 18 Мар 2017, 3:20

Ти си доста навътре. Аз нямам време да ги следя всичките, а то се иска много да четеш и да знаеш какво става.
Тези двете ги имам като нещо като хедж... видях, че доста големи компании застанаха зад ETH фондацията.
А с BTC купувам някакви неща от време на време. Дават ~3% отстъпка в разни online магазини (защото е много по евтино за тях от колкото през карти или други методи).

Това е бъдещето определено. А и аз по принцип както не съм привърженик на държавните валути и централните банки :mhihi:

п.с. за BTC гледам, че се говори за някакъв hard fork, мисля че това е по-скоро причината и че китайците постоянно ограничават BTC... но нямам време да чета в детайли.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Cyberloner » 18 Мар 2017, 17:49

Разцъквам в една демо сметка, постигам стабилни резултати около 15-30% на месец вече няколко месеца.
Не чета никакви новини и изобщо не се интересувам кой какви прогнози прави, кой президент/директор/анализатор како е казал и т.н.
Отварям сметката 1-2 пъти на ден от телефона и това е.
Още малко тестове ще направя на метода ми и ако всичко е 6 след някой и друг месец ще пробвам с реални пари.

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Zagy » 18 Мар 2017, 21:59

Cyberloner написа:Разцъквам в една демо сметка, постигам стабилни резултати около 15-30% на месец вече няколко месеца.
Не чета никакви новини и изобщо не се интересувам кой какви прогнози прави, кой президент/директор/анализатор како е казал и т.н.
Отварям сметката 1-2 пъти на ден от телефона и това е.
Още малко тестове ще направя на метода ми и ако всичко е 6 след някой и друг месец ще пробвам с реални пари.

Така се почва ;) но след като вкараш реални пари става "забавно"...
Si non confectus, non reficiat.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook