Някакво диво място по морето

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 19.08.2009
Пол: Мъж

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от Мармот » 31 Юли 2012, 21:13

Иракли също е опорочено....има кръчма + плажна ивица отдадена на концесия. Въпреки това не малка част е безстопанствена и дива :)
Oversteer is when the passengers are scared, understeer is when the driver is scared.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от ukelichko » 31 Юли 2012, 21:57

Мармот написа:Боровата гора си е там, лятото има моменти когато може да преброиш 100 палатки сигурно :) Все още няма никаква цивилизация освен един рибарски фургон в края на плажната ивица, до скалите.
Идете, няма да сгрешите :)

Средата на Август сме там. Решението бе взето единодушно, макар че много ми се ходи и на Шабла. Някакво упътване как се стига до там. Навремето преди Бяла се отклоняваше по един черен път и се караше надолу, но съм забравил как беше. Може би ако го отбележа на навигацията като крайна точка, ще ми покаже някоя пътека, но не съм пробвал. Май като си купувах Гармина в магазина ми казаха, че има такава функция.....
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 20.03.2007

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от blackgod » 01 Авг 2012, 11:11

Ако идваш от към Варна, преди да влезнеш в Бяла, като подминеш бензиностанцията (мисля че беше на Петрол) завиваш наляво както съм го маркирал на картата. Оттам само направо цепиш и се придържаш все по основния черен път. Виж го на картата на google, пътя добре се вижда.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от ukelichko » 01 Авг 2012, 21:12

blackgod написа:Ако идваш от към Варна, преди да влезнеш в Бяла, като подминеш бензиностанцията (мисля че беше на Петрол) завиваш наляво както съм го маркирал на картата. Оттам само направо цепиш и се придържаш все по основния черен път. Виж го на картата на google, пътя добре се вижда.

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 19.08.2009
Пол: Мъж

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от Мармот » 02 Авг 2012, 6:29

От село Горица също има вариант по черния път в края на селото.
Oversteer is when the passengers are scared, understeer is when the driver is scared.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 21.02.2007
Кара: М40, 1.6

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от Chapai » 09 Юни 2017, 21:34

Нещо ново по южното черноморие ? Ще ми се да избягам от суетата. Дали ще се получи около с. Резово ?
Едно е да се държи като отегчена съпруга, друго си е като ококорена комшийка.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: driver69

Последни теми
Facebook