Някакво диво място по морето

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Някакво диво място по морето

Мнение от ukelichko » 30 Юли 2012, 18:25

Съществуват ли вече някакви места по морето, където човек може да си опъне една палатка хималйка, да яде някакви консерви, да си запали огън и през деня да си направи плаж, че нещо точно това обсъждаме с моите приятели. Не говоря за къмпинг и палтки на по два етажа, за някакви каравани и кемпери с по две спални и разни подобни. Искам да няма ток, вода, интернет, чужденци, бунгала, хотели и други символи на цивилизацията и разцвета. Само джипките, няколко палатки, огън и яка компания. Може и да е платено, но да няма цивилизация.
Последна промяна ukelichko на 30 Юли 2012, 21:35, променена общо 1 път
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от barabqga » 30 Юли 2012, 18:28

от Царево надоло до Резово все ще намериш такова място ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от Jordana » 30 Юли 2012, 18:29

Има много такива но се появяват към края на септември началото на октомври :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 503
Регистриран на: 26.10.2011
Местоположение: Русе
Мечтае да кара: e46 330i

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от minimalcoholic » 30 Юли 2012, 18:34

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0% ... 1%80%D0%B5
Кара Дере...мисля и аз да го посетя
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 30.06.2009
Кара: 4

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от mejdupraznika » 30 Юли 2012, 19:59

Село Езерец , след Шабла.

Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 19.08.2009
Пол: Мъж

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от Мармот » 30 Юли 2012, 20:27

Възможно най-дивото и красиво, както и моя личен фаворит по българското Черноморие е Кара дере! Бил съм навсякъде...

Изображение
Изображение


Снимките са от ранна пролет :) В самия залив не рядко и делфини подскачат и се радват на чистата вода. Сега е пълно с палатки в боровата гора, зад плажната ивица, но пък винаги е весело сред хора със сродни интереси...
Oversteer is when the passengers are scared, understeer is when the driver is scared.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от ukelichko » 30 Юли 2012, 21:35

Мармот написа:Възможно най-дивото и красиво, както и моя личен фаворит по българското Черноморие е Кара дере! Бил съм навсякъде...

Снимките са от ранна пролет :) В самия залив не рядко и делфини подскачат и се радват на чистата вода. Сега е пълно с палатки в боровата гора, зад плажната ивица, но пък винаги е весело сред хора със сродни интереси...

Аз също съм ходил там като студент, преди 20 години и беше уникално. Мислех, че са го застроили или е станало нечия собственост. Боровата горичка още ли си стои непокътната? Честно, като пусках темата, точно за това място си мислех, но не знаех как се казва.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: Astra j 1.4 t

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от b.bonev » 30 Юли 2012, 21:47

На Иракли беше диво, даже и диви прасета излизаха да ровят по палатките за храна.......
"Не Русия е проблемът на света в момента. Проблем са самозабравили се бездушни хора, които управляват Запада. Утре ще измислят още нещо. Това са някакви "зомбита", които само се стремят да рушат. Не знам до кога ще е възможно Русия да ги възпира, дори с цената на самоунищожение. Но ще направим каквото можем..."- завърши Путин.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от ukelichko » 30 Юли 2012, 22:12

b.bonev написа:На Иракли беше диво, даже и диви прасета излизаха да ровят по палатките за храна.......

Нека това си остане тайна, че има един двама ненормалници от компанията, дето ако чуят, ще вземат кучетата, по сто патрона и по две пушки за всеки случай. Ако пък се чуе, че някой е хванал и риба, ще се повлекат и инвентарите за риболов :mhihi: Не това е идеята.....
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от randity » 30 Юли 2012, 22:26

Плажа Силистрар, непосредствено до него видях караванки и палатки, едно от малкото девствени места останали по нашето черноморие. Все пак нека някой по-запознат да се изкаже, защото аз ходих 2 пъти тая година и караванките бяха оградени с мрежа, по спомени мисля и палатки имаше.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 21.09.2011
Кара: на детето БМВ-то :)

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от ElizabetS » 31 Юли 2012, 8:16

b.bonev написа:На Иракли беше диво, даже и диви прасета излизаха да ровят по палатките за храна.......

:yes:
I don't know where the Limit is But I know where is Not!!!


Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 18.02.2008
Местоположение: Broken Balkanz
Пол: Мъж
Кара: 200CE

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от Projektzwo » 31 Юли 2012, 8:16

randity написа:Плажа Силистрар, непосредствено до него видях караванки и палатки, едно от малкото девствени места останали по нашето черноморие. Все пак нека някой по-запознат да се изкаже, защото аз ходих 2 пъти тая година и караванките бяха оградени с мрежа, по спомени мисля и палатки имаше.

+1

и ако не държиш на пясък -> http://tyulenovo.info

:bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 19.08.2009
Пол: Мъж

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от Мармот » 31 Юли 2012, 19:12

ukelichko написа:Аз също съм ходил там като студент, преди 20 години и беше уникално. Мислех, че са го застроили или е станало нечия собственост. Боровата горичка още ли си стои непокътната? Честно, като пусках темата, точно за това място си мислех, но не знаех как се казва.

Боровата гора си е там, лятото има моменти когато може да преброиш 100 палатки сигурно :) Все още няма никаква цивилизация освен един рибарски фургон в края на плажната ивица, до скалите.
Идете, няма да сгрешите :)

Още малко красота от там:
Изображение
Изображение
Изображение
Oversteer is when the passengers are scared, understeer is when the driver is scared.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 3.05.2005
Местоположение: софия
Пол: Мъж

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от exotique » 31 Юли 2012, 19:30

Освен изброените 2-3 места в темата-категорично не съществуват други...Я ще има някой хаус-бар, я някое соц-тип капанче...

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 30.06.2009
Кара: 4

Re: Някакво диво място по морето

Мнение от mejdupraznika » 31 Юли 2012, 20:08

Ееех , а преди години с.Топола, в частност както е известно Тополите, беше :bowdown: нещо уникално, но направиха голф игрища . :ranting: :banghead: :censored: . Аз толкова уникално място не съм виждал , палатки , плаж - нямам думи. :angel: Ето и нагледно:
Изображение

Всичко това БЕШЕ :banghead: :nono: гори.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook