Покривало за кола с UV- защита против слънце

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Покривало за кола с UV- защита против слънце

Мнение от deyan-enchev » 23 Юли 2012, 15:00

Сега е момента да има още желаещи, доставката не се увеличава много спрямо бройката.
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Покривало за кола с UV- защита против слънце

Мнение от Mollov » 23 Юли 2012, 16:24

Dpy написа:Колко да е златно, около 400лв. с доставката до тях. Гледам го има мерак човека, надали разлика 50-ина лв. от цената тук ще го спре. А и гледам е писал, че цена до 500лв. го устройва.


400лв е само покривалото + доставката... без мито и ДДС.... да, до 500лв ще се вмъкне.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Покривало за кола с UV- защита против слънце

Мнение от Делян » 23 Юли 2012, 16:36

Не знам как ти го смяташ, но цената му 189 долара по 1.61, което е 304 лв. Нямам голям опит в пазаруването от щатите, поръчвал съм няколко пъти с различни фирми, които доставят от там, но не съм плащал мита. Има дори колега от форума в платените обяви(kristof_bg), ползвал съм и неговите услуги. Цената за доставка надали ще е повече от 100лв., може да бъркам все пак, може да се провери.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 2.12.2013
Пол: Мъж

Re: Покривало за кола с UV- защита против слънце

Мнение от Tornadoto » 12 Сеп 2018, 7:52

Колеги дайте някакви предложения за зимно покривало, само за предното стъкло ми трябва, някакво по-евтино?
Последна промяна Tornadoto на 10 Окт 2019, 14:57, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017, (231 PS)

Re: Покривало за кола с UV- защита против слънце

Мнение от E.5KOV » 13 Сеп 2018, 10:25

Tornadoto написа:Колеги дайте някакви предложения за зимно покривало, само за предното стъкло ми трябва, някакво по-евтино?


https://ru.aliexpress.com/item/-/328522 ... autifyAB=0

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook