М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Механджията » 17 Юли 2015, 12:01

Jordana написа:И така ,оолеее ... имаме нов победител за най тъпа реклама .Вампирската орео бисвита засега бие всичко останало в личната ми класация. :mhihi:



абсолютно, едно дете на 8 години като чуе, че някакъв ковчег се пълни с бисквитки - как да не му се прииска да си хапне от тия бисквити

фъфлещите деца съм убеден вече, че нарочно ги избират, или са просто на шефчетата децата... като това на рекламата на верея - отначало вика провлачено "маамооо", а се чува "муааааауьооооо" , после вместо да каже ентусизирано "ехааа!" то казва "ееееХА" ... то и идеята на цялата реклама е мега-идиотска.

има и една с двама супер малоумни мазни педали в трамвая, и единия му говори как си маже мишниците на три дена един път с мега якия препарат, и другия прави ебати физиономията, все едно му бръкнаха с юмрук в гъза и му хареса.... тази не знам кой болен мозък я допусна да се излъчи... отделно от 100км си личи, че е правен с нулев бюджет...
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от drago_pavlov » 17 Юли 2015, 12:47

Механджията написа:има и една с двама супер малоумни мазни педали в трамвая, и единия му говори как си маже мишниците на три дена един път с мега якия препарат, и другия прави ебати физиономията, все едно му бръкнаха с юмрук в гъза и му хареса....

Фъфлещите деца са ок, ама тоя дебелия фъфляк в трамвая направо избива рибата...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2009
Регистриран на: 13.11.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 1602, E30 pre-face, E36 coupe
Мечтае да кара: зил 130

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от M10 » 17 Юли 2015, 15:10

Супер противната реклама...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Don_Diego » 18 Авг 2015, 13:55

Предпочитаме месооооо (оперно пеене, съжалявам че ще си го тананикате цял ден след това :mhihi: )
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 27.06.2007

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Fixxxer » 18 Авг 2015, 14:20

Don_Diego написа:Предпочитаме месооооо (оперно пеене, съжалявам че ще си го тананикате цял ден след това :mhihi: )

Голям кеф е да не гледаш телевизия от година и нещо (и не мисля да спирам), сега като ти чета поста , не знам за какво говориш и нищо няма да си тананикам хехе :mhihi: :mhihi: :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от cod-cdbp » 18 Авг 2015, 14:36

Fixxxer написа:
Don_Diego написа:Предпочитаме месооооо (оперно пеене, съжалявам че ще си го тананикате цял ден след това :mhihi: )

Голям кеф е да не гледаш телевизия от година и нещо (и не мисля да спирам), сега като ти чета поста , не знам за какво говориш и нищо няма да си тананикам хехе :mhihi: :mhihi: :bchug:


+1
Но пък, класика си тананикам по цял ден ;)
https://www.youtube.com/watch?v=SQNymNaTr-Y
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Top Gun Maverick » 28 Мар 2016, 20:21

Да съживим темата и с първия в света премиум компакт кросоувър, който е мега, гига, ултра, хипер, трипер на десета степен як. :mhihi: Убиха се от реклами по ТВ-то, после почна и Стоичков да обяснява по радиото как миришИ на лукс, колко е удобен за града и как има задвижванИ 4пУ4, Ники Кънчев и той в хор да обяснява как някои неща нямало как да се опишат, заедно с оная джукестата актриса от сериали Диляна Попова и тя да говори как паркирала сама и е ебахти изживяването тая кола, чак за малко се зачудих дали не рекламират Макалрън Ф1, но не се вързаха нещата с него, понеже той няма лукс, а те обясняват един след друг колко луксозна е тази кола, та викам сигурно няма да е супер спортист точно. Нещо близко, ама много луксозно. :mhihi: Да му е невиди и камуфлажния скапан Лисан, как ли миришИ на лукс, направо ми се повръща от тая реклама по всякакви медии. :puke: И като се замисли човек що бройки ще продадат от нея, чак София ще замиришИ на лукс от толкова премиум класа из града. :help:

Има една ОТВРАТИТЕЛНА реклама, която ако я чуя и бързам да сменям канала докато не съм припаднал. Дори не мога да го изпиша цялото, но дават някаква жена и обяснява нагледно как имала сърбежи и неприятна миризма в интимната област и от там почват още едни обяснения кое е възпалено и т.н. за вагиналните инфекции и не знам си какво. :shock: Ония, които плюят кръв, ряпа да ядат, честно. Това е топ гнусната реклама, особено ако човек е седнал да лапва нещо. :conf:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от c04 » 28 Мар 2016, 21:31

https://www.youtube.com/watch?v=NKwAxCwytuc
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Обикновено я пускат по време на вечеря с пожелание за добър апетит, на мен не ме пречи, но ... :dummy:
Последна промяна c04 на 28 Мар 2016, 21:51, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от TNT » 28 Мар 2016, 21:40

Трябва да те баннат за този линк :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Don_Diego » 28 Мар 2016, 23:11

Don_Diego написа:Мен повече ме дразнят рекламите за слабителни/запичащи лекарства и тая новата за момата с вмирисаната дуда или оная дето пак и се моча ама била мочала преди малко и другата и вика: мършо, имаш цистит :mhihi:
:


Тоя коментар мисля е по повод въпросния линк или някоя много подобна реклама :mhihi:

А другата дето се чуди пред огледалото какво се случва с дудата??? Гъби ли били или друг бинус от манго с немития? Да ти се отще да близнеш милото по батерийката, зае*и :banghead:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Borymeckata » 29 Мар 2016, 7:47

Don_Diego написа:А другата дето се чуди пред огледалото какво се случва с дудата??? Гъби ли били или друг бинус от манго с немития? Да ти се отще да близнеш милото по батерийката, зае*и :banghead:


Оная, дето не можела да различи гъбички от бактерии? А после се чуди, защо мъжът й свирел на въображаема китара - ами какво друго да прави човекът? И твоята жена да е постоянно "гъбясала" - и ти ще изперкаш... :kuku: :kuku:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Дидо85 » 29 Мар 2016, 8:27

c04 написа:https://www.youtube.com/watch?v=NKwAxCwytuc
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Обикновено я пускат по време на вечеря с пожелание за добър апетит, на мен не ме пречи, но ... :dummy:


Това е най-ужасната реклама от много време насам. :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от frizzante » 29 Мар 2016, 9:18

А искате ли да замените температурата с разстройство а? А тоя рали пилота къде зарежда Авио ДИЗЕЛ а като потегля с бялата Сеатка се чува звук на назобена бензинка?
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 6.02.2011
Пол: Мъж
Кара: 528i '97

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Ant0n » 29 Мар 2016, 9:27

По-добре от зареждането на 100 октана и при потеглянето да припуши и изтрака. :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от DaGa » 29 Мар 2016, 12:06

Брат одИ си пии аповете

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook