Часовници

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от alekangg » 26 Май 2018, 6:35

Ако човека би носил автомат и аз съм за първия. Черни, жълти и др не взимай защото се обелват, а и е още по-сложно и я му харесат, я не.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Часовници

Мнение от Jordana » 26 Май 2018, 7:44

Не знам за парите дали е мръсно , но повечето доктори строят мощно и с размах . Парите са най желаната придобивка за такива хора :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от smamf » 26 Май 2018, 8:01

Разгледай www.jomashop.com, има доста добри оферти.

Аз наскоро си поръчах един дайвър от https://www.steinhartwatches.de/en/, изключителни часовници са като качество, за парите си са едва ли не едни от най-добрите избори.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от Витанов » 26 Май 2018, 8:42

Jordana написа:Не знам за парите дали е мръсно , но повечето доктори строят мощно и с размах . Парите са най желаната придобивка за такива хора :mhihi:


Малко извън темата, но това наистина е вярно и най-вече в ортопедията преди операция или някаква друга интервенция хората "дават" щото така им казали " ако не дадеш ще претупат работата" И това го преживях и давах щото ме беше страх за близък човек, а и беше тежка операцията. Но на онзи доктор тогава ортопед си му личеше на мутрата, че е "мръсен".. Не обаче всички са такива.. :bowdown:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от Витанов » 26 Май 2018, 8:45

smamf написа:Разгледай http://www.jomashop.com, има доста добри оферти.

Аз наскоро си поръчах един дайвър от https://www.steinhartwatches.de/en/, изключителни часовници са като качество, за парите си са едва ли не едни от най-добрите избори.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Първия сайт не се отваря, втория има много хубави модели, но при мен и един няма, пфу.....
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от smamf » 26 Май 2018, 8:55

Витанов написа:
smamf написа:Разгледай http://www.jomashop.com, има доста добри оферти.

Аз наскоро си поръчах един дайвър от https://www.steinhartwatches.de/en/, изключителни часовници са като качество, за парите си са едва ли не едни от най-добрите избори.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Първия сайт не се отваря, втория има много хубави модели, но при мен и един няма, пфу.....


Забравил съм едно s:

https://www.jomashop.com

Ако и така не става, напиши само jomashop в гугъл.

Витанов написа:втория има много хубави модели, но при мен и един няма, пфу.....


Не те разбирам, колега.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Часовници

Мнение от alekangg » 26 Май 2018, 9:02

Хомашопа е малко безмислено за по-евтини часовници, защото трябва да се ходи да се плащат ДДС и пр тъпни, трябва време и занимавка. Накрая я останат разлика от 50-100лв е не. Достатъчно онлайн магазини има в Европа.
Виж и в Chrono24

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от smamf » 26 Май 2018, 9:13

alekangg написа:Хомашопа е малко безмислено за по-евтини часовници, защото трябва да се ходи да се плащат ДДС и пр тъпни, трябва време и занимавка. Накрая я останат разлика от 50-100лв е не. Достатъчно онлайн магазини има в Европа.
Виж и в Chrono24
Мой приятел си взе Frederique Constant от там, с всичко включено (доставка, ддс) разликата беше 1500+ лева в полза на Jomashop. Гледал съм някакви Tissot в Juliany и на Joma, разликите в цена са по 600-700 лева в полза на Joma, примерно. Предпочитам тази отстъпка пред гаранцията на производителя. Най-малкото ако се случи нещо на часовника със спестените пари ще го оправиш, че и пак ще ти останат. Ако не ти се занимава да го пратиш на тях за тяхната гаранция, разбира се. Та за мен има смисъл.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от alekangg » 26 Май 2018, 11:47

smamf написа:
alekangg написа:Хомашопа е малко безмислено за по-евтини часовници, защото трябва да се ходи да се плащат ДДС и пр тъпни, трябва време и занимавка. Накрая я останат разлика от 50-100лв е не. Достатъчно онлайн магазини има в Европа.
Виж и в Chrono24
Мой приятел си взе Frederique Constant от там, с всичко включено (доставка, ддс) разликата беше 1500+ лева в полза на Jomashop. Гледал съм някакви Tissot в Juliany и на Joma, разликите в цена са по 600-700 лева в полза на Joma, примерно. Предпочитам тази отстъпка пред гаранцията на производителя. Най-малкото ако се случи нещо на часовника със спестените пари ще го оправиш, че и пак ще ти останат. Ако не ти се занимава да го пратиш на тях за тяхната гаранция, разбира се. Та за мен има смисъл.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ти прочели какво написах или си приказваш е така?
На цена 800лв, от там с 600 надолу ли ще ти стъпи?
За големи суми може и 10к да си напред.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от Витанов » 26 Май 2018, 15:48

Напазарувах вече. :mhihi: Спрях се на това, което влезна отлично в бюджета с 5% отстъпка в магазина дойде на 460 евро... Лъксъри модела идва доста над бюджета и затова се отказах от него.

https://www.tissotwatches.com/en-en/sho ... -80-4.html на живо е още по красив...

От другите се отказах веднага като чух "батерия" :mhihi:

Доволен съм! :D :D :D
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от smamf » 26 Май 2018, 16:13

alekangg написа:
smamf написа:
alekangg написа:Хомашопа е малко безмислено за по-евтини часовници, защото трябва да се ходи да се плащат ДДС и пр тъпни, трябва време и занимавка. Накрая я останат разлика от 50-100лв е не. Достатъчно онлайн магазини има в Европа.
Виж и в Chrono24
Мой приятел си взе Frederique Constant от там, с всичко включено (доставка, ддс) разликата беше 1500+ лева в полза на Jomashop. Гледал съм някакви Tissot в Juliany и на Joma, разликите в цена са по 600-700 лева в полза на Joma, примерно. Предпочитам тази отстъпка пред гаранцията на производителя. Най-малкото ако се случи нещо на часовника със спестените пари ще го оправиш, че и пак ще ти останат. Ако не ти се занимава да го пратиш на тях за тяхната гаранция, разбира се. Та за мен има смисъл.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ти прочели какво написах или си приказваш е така?
На цена 800лв, от там с 600 надолу ли ще ти стъпи?
За големи суми може и 10к да си напред.
Зависи какво разбираш под евтини часовници.

Чисто спекулативно, каза цена 800 лева и това е първия, който проверих:

http://www.julliany.com/?product=tissot ... -17-037-09

https://www.jomashop.com/tissot-watch-t ... 03709.html

Като пресметнеш докарване, ддс и мито се получава разлика от около 300 лева.

Казваш, че на 800 лева близо 40% надолу не си заслужава?

Евала.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от Витанов » 26 Май 2018, 18:02

:P

Изображение
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Часовници

Мнение от Don_Diego » 26 Май 2018, 18:08

Много добър избор! :yes:

Към колегите коментиращи сайта jomashop: Как са стоките от него? Разгледах го по диагонал и няколко неща си харесах вече, но тъй като за сефте го чувам/виждам сайта ме интересува как са стоките и гаранцията
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от smamf » 26 Май 2018, 18:50

Don_Diego написа:Много добър избор! :yes:

Към колегите коментиращи сайта jomashop: Как са стоките от него? Разгледах го по диагонал и няколко неща си харесах вече, но тъй като за сефте го чувам/виждам сайта ме интересува как са стоките и гаранцията
Така наречения gray market dealer, може би най-големия и известен такъв.

Всичките им часовници са 100% оригинални, проверено няколко пъти от познати, предстои и от мен, има и стотици ревюта из нета.

Как си постигат намаленията и цените?

Купуват часовници на едро от производителите без гаранция от тях. Нямат най най-новите модели.

Тоест един часовник Омега, купен от Joma, няма двугодишната международна гаранция на Омега.

Самите Joma предлагат своя гаранция (2 и повече години), ако има проблем с часовника трябва да се прати на тях.

От това, което съм видял със собствените си очи - legit са.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Часовници

Мнение от ildivvy » 28 Май 2018, 8:41

Дано не е много встрани от темата,но: Някой знае ли добър часовникар в Пловдив? Брат ми праща в София,но ако има и тук,не ми се иска да пращам по куриери и т.н. Става дума са механична "Слава".
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook