Часовници

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1042
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: СОФИЯ

Re: Часовници

Мнение от kagebista » 15 Яну 2018, 22:03

Тия където носят часовник за 5 и повече К без да го мислят, не си цапат ръцете. Тези дето носят часовник за 5 и повече К и много му отдават чест да го изтъкват, ги е страх и незнаят как да си изцапат ръцете. Те се мислят че не са от простолюдието, и са повече класа. Жалко.
В крайна сметка всички правим едно и също сутрин в кенефа, след като станем.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Мъжът струва точно толкова,
колкото неговата дадена дума.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Часовници

Мнение от Knoxville_ » 15 Яну 2018, 22:15

Това за коврите почнах да го пиша, защото някой направи разликата между това да си купиш часовник за 5к и за 200 лева и да ти останат 4800.
Първо, хората, които отделят толкова пари за часовник, въобще не разсъждават по този начин. Поне голяма част от тях.
Второ - за много хора часовникът е един от най-важните или единствен аксесоар, затова са и склонни да отделят повече пари за сметка на количеството.
И тъй като пиша от телефона и ми свърша мястото, утре ще продължа и ще гледам да направя по някоя снимка на моите часовници.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Часовници

Мнение от adovet » 15 Яну 2018, 22:53

Нещо много го зачекнахте на комплексарщина. Аз пък си имам часовник за 5 бона ама не го нося, по скоро ми е като инвестиция( да съм го носил 4,5 пъти най много). Не го нося основно защото не мога да пазя такива неща и общо взето гледам ръцете да не ми се съобразяват с разни неща по тях. По принцип сложа ли си часовник и не го свалям. За това си ползвам един ситизен соларен за 1000лв. и не ми пука.

Изпратено от моят P00A с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 2.06.2008
Местоположение: София, Възраждане
Пол: Мъж
Кара: Х3 § Lupo

Re: Часовници

Мнение от Georgi_G » 16 Яну 2018, 9:12

Knoxville_ написа:............
Първо, хората, които отделят толкова пари за часовник, въобще не разсъждават по този начин. Поне голяма част от тях.
Второ - за много хора часовникът е един от най-важните или единствен аксесоар, затова са и склонни да отделят повече пари за ............... направя по някоя снимка на моите часовници.

Изобщо не се хаби да пишеш. Нали се сещаш, че каквото и да напишеш, ще те разберат само тия колеги, които като видят хубав часовник са готови да го разглеждат с часове и още и още! А като си го сложат на ръката, често си го поглеждат, но реално не виждат колко е часа.
За останалите, часовникът си е просто часовник, а евентуално най-великата марка е Г-шок (не казвам нищо лошо за марката), но Касио си е Касио, конфекцийка, макар и качествена.
И третият тип фенове, такива на реплики, дуплики и т.н. ментета, които също няма де те разберат, ама за тях стана въпрос по-горе.
Последна промяна Georgi_G на 16 Яну 2018, 9:15, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Mallorca
Пол: Мъж
Кара: трактор шестак
Детайли за колата: m57tu2d30 OL

Часовници

Мнение от vanko242 » 16 Яну 2018, 9:14

kagebista написа:2 секунди отклонение на пред за пълния резерв. Доволен съм да, 3133 съм имал няколко стрели и польоти
...тестове на масла : http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Mallorca
Пол: Мъж
Кара: трактор шестак
Детайли за колата: m57tu2d30 OL

Re: Часовници

Мнение от vanko242 » 16 Яну 2018, 9:16

Georgi_G написа:
Knoxville_ написа:............
Първо, хората, които отделят толкова пари за часовник, въобще не разсъждават по този начин. Поне голяма част от тях.
Второ - за много хора часовникът е един от най-важните или единствен аксесоар, затова са и склонни да отделят повече пари за ............... направя по някоя снимка на моите часовници.

Изобщо не се хаби да пишеш. Нали се сещаш, че каквото и да напишеш, ще те разберат само тия колеги, които като видят хубав часовник са готови да го разглеждат с часове и още и още! А като си го сложат на ръката, често си го поглеждат, но реално не виждат колко е часа.
За останалите, часовникът си е просто часовник, а евентуално най-великата марка е Г-шок (не казвам нищо лошо за марката), но Касио си е Касио, конфекцийка, макар и качествена.
И третият тип фенове, такива на реплики, дуплики и т.н. ментета, които също няма де те разберат, ама за тях стана въпрос по-горе.
точно.
...тестове на масла : http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 2.06.2008
Местоположение: София, Възраждане
Пол: Мъж
Кара: Х3 § Lupo

Re: Часовници

Мнение от Georgi_G » 16 Яну 2018, 9:26

vanko242 написа:
Georgi_G написа:
Knoxville_ написа:............
Първо, хората, които отделят толкова пари за часовник, въобще не разсъждават по този начин. Поне голяма част от тях.
Второ - за много хора часовникът е един от най-важните или единствен аксесоар, затова са и склонни да отделят повече пари за ............... направя по някоя снимка на моите часовници.

Изобщо не се хаби да пишеш. Нали се сещаш, че каквото и да напишеш, ще те разберат само тия колеги, които като видят хубав часовник са готови да го разглеждат с часове и още и още! А като си го сложат на ръката, често си го поглеждат, но реално не виждат колко е часа.
За останалите, часовникът си е просто часовник, а евентуално най-великата марка е Г-шок (не казвам нищо лошо за марката), но Касио си е Касио, конфекцийка, макар и качествена.
И третият тип фенове, такива на реплики, дуплики и т.н. ментета, които също няма де те разберат, ама за тях стана въпрос по-горе.
точно.

А при ония с часовниците за 200 + бона, там пък е прекалено сложно за обяснение, ама и те си имат своите си дертове. :) :) :)


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Часовници

Мнение от Хаос » 16 Яну 2018, 10:36

ти колко човека с часовник за 200+ хилки си виждал наживо, дори е така, от разстояние?

за мен часовниците се разделят ценово, точно като колите (при колите умножаваме сумите по 10)
има такива за под 1000 - масови, модерни
има такива между 1000 и 5000 - вече се търси качество и функционалност
има такива между 5000 и 20000 - там се търси известен статус освен горните две
има такива между 20000 и 50000 - там вече демонстрация на вкус и възможности
има и такива над 50000 - там вече става въпрос за друг тип възможности

като се замисля, един добър часовник за до 20 хилки би служил много по-дълго и вярно от кола за същите пари...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от alekangg » 16 Яну 2018, 11:03

Според мен не е виждал освен на картинка часовник за 200 бона, камо ли човек с такъв часовник.
Аз лично не се сещам къде в България, а и не само тук може да се види на живо такъв часовник.

Така както съм виждал хора с доста пари, каращи кола за 2-3-5к лв или пък някоя на 20+ год, но купувана нова от тях, така има и хора с часовници по-скъпи от колите им, а някои имат няколко броя от тоя клас.
Последна промяна alekangg на 16 Яну 2018, 11:05, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 2.06.2008
Местоположение: София, Възраждане
Пол: Мъж
Кара: Х3 § Lupo

Re: Часовници

Мнение от Georgi_G » 16 Яну 2018, 11:04

Хаос написа:ти колко човека с часовник за 200+ хилки си виждал наживо, дори е така, от разстояние?

Амииии по Европата, през стъклото на щанда и то ако ми отключат вратата на магазина. Иначе през дебелата улична витринка, я у Лондон, я у Париж, последния път май по центъра на Виена. :), както и тук: UHRENMUSEUM

;) Ясно е, че ако имах такова чудо, надали щях ли да пиша и дремя по форуми?! :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Часовници

Мнение от Knoxville_ » 16 Яну 2018, 11:08

Georgi_G написа:
Knoxville_ написа:............
Първо, хората, които отделят толкова пари за часовник, въобще не разсъждават по този начин. Поне голяма част от тях.
Второ - за много хора часовникът е един от най-важните или единствен аксесоар, затова са и склонни да отделят повече пари за ............... направя по някоя снимка на моите часовници.

Изобщо не се хаби да пишеш. Нали се сещаш, че каквото и да напишеш, ще те разберат само тия колеги, които като видят хубав часовник са готови да го разглеждат с часове и още и още! А като си го сложат на ръката, често си го поглеждат, но реално не виждат колко е часа.
За останалите, часовникът си е просто часовник, а евентуално най-великата марка е Г-шок (не казвам нищо лошо за марката), но Касио си е Касио, конфекцийка, макар и качествена.
И третият тип фенове, такива на реплики, дуплики и т.н. ментета, които също няма де те разберат, ама за тях стана въпрос по-горе.



Тъй де, започнах с това, че часовникът е аксесоар.

Часът се гледа на телефона :lol: :lol: :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Часовници

Мнение от memorex » 16 Яну 2018, 19:52


Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 12.11.2017
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: E30

Re: Часовници

Мнение от ЛудияМаксЕ30 » 17 Яну 2018, 6:29

vanko242 написа:
kagebista написа:2 секунди отклонение на пред за пълния резерв. Доволен съм да, 3133 съм имал няколко стрели и польоти


Попринцип 2 секунди резерв изоставане или забързване вълнуват най вече хора които свършват бързо защото като и напълни фурната на някоя и тя каже еее много си бърз бе къв е тоя резил.Пича може да излезе от ситуация с следното изречение.Погледни часовника за 5к той казва че цели 10 минути 2 секунди и незнам си колко стотни съм те клатил какво не ти стига са.В такъв случей да оправдана покупка е. :mhihi:
Последна промяна ЛудияМаксЕ30 на 21 Яну 2018, 8:44, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от alekangg » 17 Яну 2018, 8:57

МалИ Ше умрЪ от смях, толкова оригинално :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Часовници

Мнение от Knoxville_ » 17 Яну 2018, 10:41

Нищо, че тая разлика от 2 секунди се появява за период 20-60 часа, ама той явно по толкова ги клати :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook