Часовници

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Часовници

Мнение от Borymeckata » 28 Май 2018, 9:07

Виж в този форум - има цял раздел за часовникари:
https://strelki.info/viewforum.php?f=23&sid=73bc8950452f299eeb987acbe1a1eb33

Има и няколко в Пловдив - чети отзивите... Ето този го хвалят: https://strelki.info/viewtopic.php?f=23&t=13197
Е, има и не чак толкова положителни отзиви, но като цяло изглежда добре... Сигурно и цените са му по-визоки, та за стара Слава едва ли си струва, но... ти си преценяваш. Успех!
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Часовници

Мнение от ildivvy » 28 Май 2018, 12:12

"Слава"-та е старичка,но е перфектно запазена,а и изглежда чудесно,поне за мен! 26 или 28 камъка,черен циферблат,без цифри,само с малки деления по периметъра,ден,дата и малки стрелки! За мен има огромна сантиментална стойност! Работи перфектно за сега,но дори и да спре ще си седи при мен!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от Витанов » 28 Май 2018, 12:27

Цъкни некоя снимка колега ако имаш възможност да я видим. :D
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Часовници

Мнение от ildivvy » 28 Май 2018, 12:36

Снимка ще направя при първа възможност,щом има интерес! Часовника всъщност не е толкова стар! На 26г е!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Часовници

Мнение от Ganchev__ » 28 Май 2018, 18:49

Щом си от Пловдив посети Георги Атанасов от линка на Боримечката.Реставрира ми една ракета преди време, има я в темата му в стрелките.Ще останеш доволен. :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от kolp » 07 Юни 2018, 14:39

С лятната каишка, че лятото кожата се запотява много. За 40г юбилея си мисля за IWC, ама да видим.

Иначе в БГ цените са абсурдни, като сравнявам с chrono24 в Германия са средно 20% по-евтини. Със самолетния билет и хотела пак излиза по-евтино.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 442
Регистриран на: 8.07.2009
Местоположение: Италия
Пол: Мъж
Кара: E53 4.8, X6 2008 и X5 2011 5.0i
Мечтае да кара: новата М X5 ...
Детайли за колата: всичките са манияяяяяяяя....

Re: Часовници

Мнение от vlado6669 » 08 Юни 2018, 13:08

smamf написа:
Don_Diego написа:Много добър избор! :yes:

Към колегите коментиращи сайта jomashop: Как са стоките от него? Разгледах го по диагонал и няколко неща си харесах вече, но тъй като за сефте го чувам/виждам сайта ме интересува как са стоките и гаранцията
Така наречения gray market dealer, може би най-големия и известен такъв.

Всичките им часовници са 100% оригинални, проверено няколко пъти от познати, предстои и от мен, има и стотици ревюта из нета.

Как си постигат намаленията и цените?

Купуват часовници на едро от производителите без гаранция от тях. Нямат най най-новите модели.

Тоест един часовник Омега, купен от Joma, няма двугодишната международна гаранция на Омега.

Самите Joma предлагат своя гаранция (2 и повече години), ако има проблем с часовника трябва да се прати на тях.

От това, което съм видял със собствените си очи - legit са.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Само малко уточнение за Омега гаранцията им е 4 години но не фабрична а от Joma, и да часовниците са оригинални.. Специално за Омега само картата за гаранция е на тях, а не на омега, другите със серийния номер ги има в кутията. Не знам как седи въпроса с митата за България само.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 442
Регистриран на: 8.07.2009
Местоположение: Италия
Пол: Мъж
Кара: E53 4.8, X6 2008 и X5 2011 5.0i
Мечтае да кара: новата М X5 ...
Детайли за колата: всичките са манияяяяяяяя....

Re: Часовници

Мнение от vlado6669 » 08 Юни 2018, 13:21

WP_20180608_14_15_41_Pro[1].jpg
kolp написа:С лятната каишка, че лятото кожата се запотява много. За 40г юбилея си мисля за IWC, ама да видим.

Иначе в БГ цените са абсурдни, като сравнявам с chrono24 в Германия са средно 20% по-евтини. Със самолетния билет и хотела пак излиза по-евтино.


Класика добър избор, и на мен ми е една от любимите марки, също и IWC, но първо си мисля зе един Zenith Ел Примеро но само с железни каишки, че ги забравям като се къпя ....
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от kolp » 08 Юни 2018, 13:52

vlado6669 написа:
WP_20180608_14_15_41_Pro[1].jpg
kolp написа:С лятната каишка, че лятото кожата се запотява много. За 40г юбилея си мисля за IWC, ама да видим.

Иначе в БГ цените са абсурдни, като сравнявам с chrono24 в Германия са средно 20% по-евтини. Със самолетния билет и хотела пак излиза по-евтино.


Класика добър избор, и на мен ми е една от любимите марки, също и IWC, но първо си мисля зе един Zenith Ел Примеро но само с железни каишки, че ги забравям като се къпя ....



:bchug: аз установявам че nato за лятото е супер, няма значение мокриш или не. металът много ме скубе ;) иначе съм фен на по-изчистените модели, другите функции и без това не ги ползвам. иначе за мен IWC Portugieser би бил доста добър скок нагоре, но не стават за ежедневно носене, за разлика от омегата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Часовници

Мнение от TNT » 08 Юни 2018, 14:57

Само информативно ( за съжаление не съм тръгнал да пазарувам :mhihi: ), как стоят нещата с покупката и вноса на стоки от държави като ОАЕ (или други с данъчни облекчения) ? Номера със "слагам го на ръката и минавам" е ясен. Ако трябва да си е в кутийките как става ?
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от kolp » 08 Юни 2018, 15:27

TNT написа:Само информативно ( за съжаление не съм тръгнал да пазарувам :mhihi: ), как стоят нещата с покупката и вноса на стоки от държави като ОАЕ (или други с данъчни облекчения) ? Номера със "слагам го на ръката и минавам" е ясен. Ако трябва да си е в кутийките как става ?


в ръчния багаж ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Часовници

Мнение от DLVasilev » 10 Юни 2018, 1:14

Новата придобивка
Изображение
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: Часовници

Мнение от skoti79 » 10 Юни 2018, 12:16

kolp написа:С лятната каишка, че лятото кожата се запотява много. За 40г юбилея си мисля за IWC, ама да видим.

Иначе в БГ цените са абсурдни, като сравнявам с chrono24 в Германия са средно 20% по-евтини. Със самолетния билет и хотела пак излиза по-евтино.


Браво, чудесна класика :yes:
За chrono24 си много прав и добре си го замислил.
Аз се ослушвам за някой познат, да пътува до USA, че марката, която нося е с топ цени на тоя континент.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Часовници

Мнение от Jordana » 10 Юни 2018, 15:50

Един съвет само , когато си вземате такива часовници поръчвайте ги задължително с метална верижка . Ако има опция и за силиконова или кожа добре но основното е металната . Силиконова кожена меш милитари дайвър или каквато ви кефне можете да си намерите винаги , избора има голям . Метална оригинална няма да можете да намерите или ако ви се усмихне късмета ще е на баснословни цени . Имайте пред вид че тези силиконови или кожени каишки издържат около 2 години ежедневно носене , рано или късно идва момента за нова и ако решите да слагате метална става тегаво .Просто едно напомняне за този нюанс.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Часовници

Мнение от alekangg » 10 Юни 2018, 17:56

Като цяло е така за металните, ако часовника се предлага с такава, но има достатъчно хубави гумени изделия, като Hirsch PURE Natural Rubber. Освен, че е много мека и не убива, аз лично носих такава почти 3 години и не беше мръднала, камо ли да трябва да се сменя.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook