..: ТЕМА НА СРАМА :..

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от Mollov » 02 Фев 2012, 11:48

Понеже на администраторският и модераторски екип ни омръзна само ние да търпим (и ставаме достояние на) откровенно просташко, "селско", обидно и всякакъв друг тип недопустимо държание на потребители на този форум, създаваме тази тема с цел всичката тая ГНУС да става достояние на всички потребители във форума. Така ВСИЧКИ ще можете да прочетете какво може да роди "мисълта" на вашите форумни приятели или познати и да разберете защо понякога BAN-ът е всъщност даже крайно недостатъчна реакция на подобни словоизлияния.

Понеже сме наясно, че не само управленският екип получава подобни писания, нека всеки от вас, които получи "подобно" ЛС да ми го изпрати, за да го публикувам тук. Така ще можем всички да се "насладим" на отношението на съответният "колега". Можете да ми изпращате не само бъдещи, но и вече получени ЛС-и (ако ги пазите) или цитати от теми във форума. Имайте предвид, че изрази от рода на "ей дришльо" и "голям си скапаняк" няма да бъдат поместени тук. В тази тема ще се "публикуват" единствено наистина откровенно заслужаващи си словоизлияния.

Така да се каже..... приятно четене .

:roll:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от Mollov » 02 Фев 2012, 11:51

bmwpoweralpina написа:За втори път се заяждаш с мен за нищо! Не седя с хронометъра в ръка за да засичам последния ми ъп преди колко часа е, но положението ми хич не е страхотно, приятелката ми .........................., до никъде не съм стигнал с ремонта в нас и нямам никакви пари, за това и цената на колата е такава!!! Разчитам на нея...сигурно не те интересува но просто някой ден ти пожелавам от все сърце да затънеш и да ти се ебе майката като на мен и някои хубавец да ти отреже и последния вариант за излизане от лайната !!! Пожелавам ти го наистина и знай че ще ти се случи!!! Поздрави

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от Mollov » 02 Фев 2012, 11:57

urumkata написа:към модераторите на тоя смотан форум.ЗАБКИТЕ ЩЕ ВИ ИЗБИЯ,САМО ЕЛАТА В СЛИВЕН.ОТ КОГА ВИ ЧАКАМ ,КОПЕЛЕНЦА КОМПЛЕКСИРАНИ.ДЕТО МН СЕ ПРАВИТЕ НА ГОЛЕМИ РАБОТИ ТУК,ДА ВИ ВИДЯ КОЛКО СТРУВАТЕ.ПРОШЛЯЦИ МРАСНИ.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от Mollov » 02 Фев 2012, 12:03

кккк76 написа:ами еби си майката тогава и без тва тоо форум е пълен с тъпанари дет незнаят кво пишат и мисла да си изтрия профила!!!!
Яд ме е само че тъпаци кат теб карат такива коли и са мислат че са фанали господ за шлифера !!!!!! Айде господин старши помияр остани си със здраве !!!!!


кккк76 написа:Яш МИ ХУЯ БАЛЪК
И ДАНО ДА НЕ КАРАШ КОЛА БМВ МНОГО ВРЕМЕ щОТО НА ЗАСЛУЖАВАш !!!!!!!!!
ЗАСЛУЖАВАш ДА МИ КАРАш КУРА !!!!!!!!!!!!!!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от Mollov » 02 Фев 2012, 12:21

i D r i v e написа:ТИ НЯКЪВ КОМУНИЗЪМ ЛИ МИ ГРАДИШ ВЪВ ФОРУМА БЕ!!!
внимавай със BAN-ването, да не плачеш
Къде съм те заплашил? А? Май ти четеш квото ти изнася, най "пиятелски" ти казвам да внимаваш да не се спънеш или нещо подобно на някоя сбирка, събор, или някакво мероприятие, или пък "когато купуваш нещо за препродаване" във форума, което всички знаят и те чакат

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от Mollov » 18 Апр 2012, 19:52

vipBulgari написа:споко скоро ще има и друг клуб и др сайт БЕЗПЛАТЕН и ще ми баннеш патката тогава печалбари скапани

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от Mollov » 10 Сеп 2012, 10:31

Изпратено на: 10 Сеп 2012, 10:40
От: reject
До: ............
Е смърдел дебел, ти луд ли си бе ? Ще правя каквото си искам, където и когато си поискам, точно ти неможеш да ми дадеш наклон на х** какво да правя :ranting: :ranting:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от Mollov » 28 Яну 2013, 16:45

pitbul15 написа:Ei gnusen mai ne te e ebal maj a mai iskash da ti se prusne dupkata . Ei bokluk ne si nikoi da mi kazva kakvo da pravq mn si velik pred toq komp sig si nekav gnusar koito izbiva kompleksi shte ti izbiq zabkite PEDRO


pitbul15 написа:Ei skapanqk ti tuk se mislish zan velik mai a ama v deistvitelno si edno gnusno LAINO razbra li be kopele ti ne si nikoi za dai kazvash kakvo da pravq DA TI EBA MAIKATA GNUSNA V BOKLUKA EI SHTE TI SE SLUCJI SLUCHKA DA ZNAESH KOPELDAK

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1244
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от cww » 18 Фев 2013, 19:03

angel85 написа:abe za6to ne vi ebem pi4kata mai4ina na si4ki
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1244
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от cww » 18 Мар 2013, 17:34

heymopeh написа:ако щете ми блокирвайте темите там разни мениджъри ли сте кви сте администратори, на пропадналия форум.
Ебете се в гъза . ком
(finger)
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1244
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от cww » 25 Апр 2013, 9:13

LizarD написа: Съществуването ти е лишено от всякакъв смисъл поради простата причина че ти доставя удоволствие да вгорчаваш живота на хората благодарение на правата дадени ти от някой чийто анус си облизал. Добър апетит.


LizarD написа: кво ми се правите и вие на шефове, аман от тая шибана държава, някой му дал 1 шепа права и давай да се правим на чичко полицай, пусти комплекси, ся и бан да ми дадеш ми дреме на дедовия щото няма и за миг да ме прекършиш, само ще си начешеш модераторското его и ще си направиш душевна чекия


LizarD написа: АМАН ОТ ДРИСЛЬОВЦИ, ако щете ме банвайте ако щете ме трийте, НЯМА ДА МЕ ПРЕЧУПИТЕ, стойте си с нечовешките комплекси
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от LiTtLeRoCk » 21 Май 2013, 9:12

Когато следващия път, някой ми заговори за самочувствие на модераторите, за начин на държание, тон и.т.н нека прочете това лично, което наш колега е получил, за да видите до какво води свободията в този форум.
Защото преди месец потребител, който псуваше колежка от форума, мъжа и като последния пиян селянин в кръчмата на село, ми обясняваш, че от известно време ссъм показвал самочувствие и съм се бил държал еди си как си, такива хора нямат право да пишат в този форума, а не да ми дават акъл как да се държа!
Как човек който те окачествява за селянин и тъпак претендира, че е умен, а се държи като ...
Въпросния даже си мисли, че форума ще умре, е налага се да го разочаровам, защото форума ще остане много години след него и ще се отърве от поредния ненужен потребител, който си мисли, че всички са му длъжни.Още много мога да напиша за "приличното поведение" на потребителите във форума, но няма смисъл, това което ще прочетете говори много ясно за самия човек, какво представлява и до къде се простира културата му!
И всеки път, за да покаже колко са умни, потребители като този показват добри познания по правопис, но с абсолютно никаква култура и възпитание.Не всички от модераторския екип са с отлични познания по правопис, но затова пък всички си вършат задълженията перфектно!
public_owner написа:
Абе ей модераторче ли си администраторче ли си, заради такива като теб би породила спор темата, защото изглежда си хейтърче, което не му изнася нещо от това което написах! Злобно тъпо копеленце, с какво право няма да ми пускаш темата бе смешник!? Искам на живо да ми обясниш, че в нета много сте нинджи всичките. "Тази тема ще породи много спам излишен спор и напрежение.Всеки двигател си
има предимства и недостатъци!" - това е най-голямата глупост която бях чел скоро! Всеки двигател си имал предимства и недостатъци... това да не е ЧОВЕК БЕ, това е ДВИГАТЕЛ или е здрав или не е! Как примерно ще сравняваш стария tds дето пука глава през 10к километра с двигател като m50b25 или m50b20 или мков двигател? Какво му е предимството? харчи 30 градско като настъпваш и 1 литър масло на 100 километра и се чупи като невиждал, капризен и т.н. отделно е дизел който смуче акумулатор, цапа дюзи и т.н. Тъпо копеленце си ти, който не ми пусна темата, мишок! "спам излишен спор" щяла да създаде темата... леле мале, МИ НАЛИ ТВА ТИ Е РАБОТАТА, АКО ВЕЧЕ ИМА СПАМ ОТ НЯКОЙ СИ В ТЕМАТА ДА СЕ БАНВА ТОЙ, ДАЖЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СЕ ИМАТ ПРЕДВИД ТАКИВА ХОРА КОИТО СПАМЯТ, А НЕ ДА НЕ СЕ ПУСКА ТЕМАТА, ЗАЩОТО МОЖЕЛО ВИДИШ ЛИ ДА ИМА 'ИЗЛИШЕН СПАМ СПОР' КОЯТО ФРАЗА МЕЖДУ ДРУГОТО Е ДОСТА НЕГРАМОТНА! Можеше да напишеш 'излишен спор и спам' селянче! Тъп си като гъдулка! убеден съм, че тоя форум ще замре за сметка на други заради модераторчета като тебе глупако! Няма да ми пуснел темата, не била по правилата. Не виждам с кое не ми отговаря темата на правилата мишок!!! Ти нарушаваш правилата задето не ми пускаш темата! И след край на изречение се слага ИНТЕРВАЛ като почваш ново изречение глупакооооо! Тъп си и си крив! Празна ти е главата, има бръмбари само вътре!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3145
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: ..: ТЕМА НА СРАМА :..

Мнение от mitaka7 » 12 Сеп 2013, 14:05

Nasti написа:Ти си страшен палячо, можеше да ми напишеш едно ЛС и да си сваля обявата. На некъв велик модератор ли се направи бе Ганьо..?!

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook