Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 30 Юни 2019, 6:45

Мнения за Samsung Galaxy A50 ?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Don_Diego » 15 Авг 2019, 16:11

Тамън да поръчам 1+ 7 Pro и пичовете от А1 се издъниха и сега мога да ги изнудвам :twisted: Вече ги изнудих за тарифния план и ще запазя сегашния си където имам минути и интернет към страни извън ЕС, но мисля и за телефон да ги пробвам :mhihi:

Предполага се, че ще мога да взема S10/S10+ (или еквивалентните модели на Huawei) на доста прилична цена - дали си заслужава :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Don_Diego » 27 Авг 2019, 8:50

Вчера го взех S10 - първите впечатления са доста добри. Сравнен със стария ми P10 Lite направо лети и е доста по-удобен за държане. Батерията колко ви кара и как сте я оптимизирали, че при мен май бързо пада, пък не го ръчкам чак толкова много :dunno: . Безжичното зареждане е доста удобна екстра, не предполагах толкова да ми допадне, но аз имам безжично зареждане в колата и fast charge станция на бюрото и може би заради това.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от laviatan » 27 Авг 2019, 9:10

При андроид не знам дали е така , но един iphone го зареждах известно време безжично / ползвах доста скъп белкин /
Резултата беше ,че за много кратко време battery health от 100 % отиде на 96 % много бързо . Спрях да го зареждам по този начин и се върнах към стандартното си жично и вече от 96% не е мръднала батерията много месеци . Може да си внушавам,но безжичното е за ползване само в краен случай май :yes:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Don_Diego » 27 Авг 2019, 9:13

Това ще е доста тъпо, че няма много удобни места където да си оставям телефона в колата...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 27 Авг 2019, 11:39

Аз па си зех mate20 lite. Кат за кьорави като мен е екстра.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от drifty » 02 Сеп 2019, 19:43

Да питам за мнение, че не намерих мнения в предните страници.

https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-t ... N/p/572338

GSM MOTOROLA ONE ACTION е телефончето. В момента се предлага на прилична цена и на изплащане без оскъпяване, което всъщност е основната причина да ми представлява интерес. Не съм имал Моторола никога, нито мислех да сменям телефона си в момента, тъй като нямам излишни пари за това в момента. Общо взето, се замислих да си го взема на изплащане, че да не го усетя, а офертата не е лоша ценово. В момента съм с някакъв хуавей, който е ужасяващо бавен, снима кофти денем, а нощем въобще няма смисъл да коментираме. Общо взето след като S4-ката ми се счупи по-рано тази година го намерих вкъщи и карам с него, но ми писна да отварям ютюб по 40-50 секунди и каквото и да правя да ми отнема минути, та като погледнах характеристиките на моторолата, поне за моята не особено запозната личност, не е зле за цената си.

Като цяло не играя много игри, дори да не кажа, че въобще не го правя - основно снимам, цъкам фейс, форума и месинджър и от време на време някой клип си гледам и слушам музичка.

Струва ли си според вас цената от 499лв за това?
Последна промяна drifty на 02 Сеп 2019, 20:08, променена общо 2 пъти
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 02 Сеп 2019, 19:47

За парите си телефона не е никак лош. В теленор даже в момента ако го вземеш с план е на още по-добра цена.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 03 Сеп 2019, 9:55

Със сигурност е по-добра идея от A50 или P Smart Z... интересното е спрямо Honor 9X как ще е, ама него може и да се наложи да го почакаме още малко...

Е46 Fanatic
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 1.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d; GLK 320

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Hito » 06 Сеп 2019, 7:10

За нов телефон съм :(
Някой нещо за NOTE 10? :confused:
Девятките или осмиците по спомен нещо май гърмяха в началото.....
Великите умове обсъждат идеи.
Средните умове обсъждат събития.
Дребните умове обсъждат хората.
Убий глупака с мълчание ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 06 Сеп 2019, 10:25

И аз ги оглеждах, но всички реват, че батерията на 4G е много зле. Погледни xda форума ако искаш, но+ модела прави 4 часа екран, а малкия 3 часа което е смешно.

И починах да се оглеждам за p30 pro или да изчакам до 19 този месец да видя какво ще представлява mate 30 pro.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 06 Сеп 2019, 19:49

По добре s10 пред п30про

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 06 Сеп 2019, 21:31

Не, не като чета колко проблеми имат самсунг със сигурност няма да бъде тази марката.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от frizzante » 06 Сеп 2019, 22:47

Какви проблеми имат с10/с10+? Двама познати взеха долу горе веднага като излезе и до сега не съм ги чул да се оплакват нещо. Батерията ясно, че ще е за ден. Питам сериозно, защото се каня от С8 на с10 да мина скоро.
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 07 Сеп 2019, 11:11

Ми от s10 точно не съм се интересувал, но s7 имах и имаше проблем с дисплей и батерията, s8 - батерията и олеофобното покритие са много зле, също и с фокуса на камерата има доста оплакващи се (дефектира или не знам спира да фокусира освен ако не я почукнеш отзад), s9 - олеофобното пак е зле, има хора пак дето се оплакват от батерия.
Абе все лоши спомени имам от самсунг най вече от софтуера и батерията, приятели имам много със Samsung и като гледам на всичките батерията им е леш в сравнение с huawei или oneplus, че до тях също имам допир.

Но пък съм забелязал, че ако самсунга е с процесор на Snapdragon ( не се слага в Европа ), положението е малко по добро.

Ако си на виваком Samsung имат проблем с нотификациите идват със закъснение, защото явно не са си направили модема да работи със всички оператори като хората , общо взето на моделите s9,s10 и note10 се оплакват че не получават нотификации навреме.

Едит:

Ако ти е интересно може да видиш и това, скоро се заформи един скандал, че SAR level-a на някой Apple и Samsung телефони е доста по висок от посочените стойности от двете компании и ги съдят заради това.

https://www.techtimes.com/articles/2451 ... limits.htm

Общо взето май май лично за мен самсунг не е компания с която бих се забъркал. Иначе нищо против някой хора много си я харесват ¯\_(ツ)_/¯

А и ъпдейтите не са като хората винаги ми е било смешно как оставиха топ модела за времето си с които си и ти S8 без project treble, доста тъпо се получи тогава, то и все още е тъпо за притежателите на телефона защото гарантирано ще получават ъпдейти още по бавно.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: MrManson

Последни теми
Facebook