Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 13 Юли 2017, 20:18

И аз да питам за S7. Oт няколко дни (2-3) забелязвам, че загрява много отзад. Както го отключиш, така започва да загрява гърба. Изтеглих някаква антивирусна от Гугъл Плей, не показа нищо. Рестартирах го, пак същото. Преди малко го изключих за 10-тина минути. След включването и влизането да речем във Фейсбук, започна да загрява. Пускам някой клип от Ютуб, пак същото, а и не изстива? Някакви идеи? Преди никога не съм имал ядове, клипове, фейсбуци, форуми, не е загрявал грам, а сега чак и пари :conf:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 13 Юли 2017, 20:19

frizzante написа:
PollandBall написа:Пробввай да го рисетнеш, но без да си логваш акаунта или се логни с някакъв друг ако имаш да видиш дали ще проработи вибрацията.

С/без акаунт - няма разлика. Вибрация има само на старта. Пробвах с разни диагностични програмки, не пали вибрацията. Много странно.


Пробвай вибрацията през сервизното меню. Отваряш дайлъра и избираш *#0*# и пробвай вибрацията от там.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от frizzante » 13 Юли 2017, 23:18

PollandBall написа:
frizzante написа:
PollandBall написа:Пробввай да го рисетнеш, но без да си логваш акаунта или се логни с някакъв друг ако имаш да видиш дали ще проработи вибрацията.

С/без акаунт - няма разлика. Вибрация има само на старта. Пробвах с разни диагностични програмки, не пали вибрацията. Много странно.


Пробвай вибрацията през сервизното меню. Отваряш дайлъра и избираш *#0*# и пробвай вибрацията от там.

"Проблем при връзката или невалиден MMI код" - това съобщение излиза.
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Е.Димитров » 14 Юли 2017, 2:25

frizzante написа:
PollandBall написа:
frizzante написа:
PollandBall написа:Пробввай да го рисетнеш, но без да си логваш акаунта или се логни с някакъв друг ако имаш да видиш дали ще проработи вибрацията.

С/без акаунт - няма разлика. Вибрация има само на старта. Пробвах с разни диагностични програмки, не пали вибрацията. Много странно.


Пробвай вибрацията през сервизното меню. Отваряш дайлъра и избираш *#0*# и пробвай вибрацията от там.

"Проблем при връзката или невалиден MMI код" - това съобщение излиза.

Хм, това е интересно, ако е оригинален, не рутван, нещо ти се е замотал телефона и ако има гаранция, по-добре се обърни към тях.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 16 Юли 2017, 20:36

При мен тоя проблем се оправи след като пуснах FDN от настройките.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от drago_pavlov » 17 Юли 2017, 7:54

PollandBall написа:Това че, ти се отнасяш немърливо към вещите си не е проблем на производителя и не означава че, продукта е некачествен.

Това как се отнасям към вещите си е лично моя грижа :yes:
Просто сравних един флагман с друг - единият издържа цели 6 години на немарливото ми отношение, докато другият прилича на г*з след 4 изпускания...

memorex написа:От известно време насам при влизане във форума от Гугъл Хром ме препраща към ГП магазина и конкретно да инсталирам някакъв чарджър мисля че беше Тера.Ползвам андроид 7.Някякви идеи защо се получава така?

И при мен е така. Не всеки път, но се случва често... :dunno:

randity написа:И аз да питам за S7. Oт няколко дни (2-3) забелязвам, че загрява много отзад. Както го отключиш, така започва да загрява гърба. Изтеглих някаква антивирусна от Гугъл Плей, не показа нищо. Рестартирах го, пак същото. Преди малко го изключих за 10-тина минути. След включването и влизането да речем във Фейсбук, започна да загрява. Пускам някой клип от Ютуб, пак същото, а и не изстива? Някакви идеи? Преди никога не съм имал ядове, клипове, фейсбуци, форуми, не е загрявал грам, а сега чак и пари :conf:

И на моя му се случва. Обикновено като се ползва интернет, но не винаги. Понякога направо имам чувството, че ще се стопи...
Флагман, какво да се прави :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 18 Юли 2017, 9:32

Като си хвърляш толкова често телефона, вземи си един Гат или там някой от удароустойчивите и не го мисли. Въобще как може да сравняваш телефон от преди 6г. с някой сегашен модел

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от bum_bum » 19 Юли 2017, 11:18

Псувайте се на ЛС, ако обичате.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 19 Юли 2017, 11:53

drago_pavlov написа:
adovet написа: Въобще как може да сравняваш телефон от преди 6г. с някой сегашен модел

По тая логика след още 6 години само с перо трябва да ги докосваме, че да не се разпадат?

PollandBall написа:...

Освободи ме от мисловните си диарии ако обичаш. Не обичам да комуникирам с прости хора ;)

Колега май за теб телефона е добър само ако е удароустойчив и не се чупи. Единствено този ли критерии те вълнува в един телефон?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 19 Юли 2017, 12:56

Вземи си една нокиа от преди 10г. и не го мисли, предполагам ще си доволен :mhihi:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от B U L L I » 19 Юли 2017, 21:38

изтрити са почти всички постове с обидни квалификации.
моля да няма повече такива за да не се появят и потребители с изтрити акаунти

надявам се да уважите написаното от мен и вникнете в същността на проблема
ей тъй щото така нежно ви се моля :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от host » 05 Авг 2017, 19:03

Почти съм убеден , но все пак да питам ...

снощи някакъв скапан ъпдейт ми излезе на S7 ... дадох му разрешение да се качва ... качи се, работи до тая сутрин, отворих си Gmaps ... телефона заби, рестартирах го принудително (преди това никога не е забивал) ... и толкоз остава на SAMSUNG надписа, при опит за рекавъри меню показва опциите, но при избор на factory reset нищо не става, дава грешка

E: Failed to mount /efs (invalid argument)

предполагам, че му се прецака вътршената памет , но някой ако е срещал тоя проблем да пише

чакам да ми отговорят дали още е в гаранция от самсунг да знам какво да правя, с обновяване през KIES не става, стига 100%, рестартира и пак така си седи на SAMSUNG

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 06 Авг 2017, 20:33

Пробвай да му буутнеш оригиналния фърм през один.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от host » 07 Авг 2017, 0:32

Пробвах го това малко след като писах, също никакъв ефект , минава 100% и пак остава на логот Самсунг

Видях в нета ... руут, и преформатиране на сториджа ще иска и после ънруут или къстъм ром ... ако сам трябва да го правя

__________________________

Само да допълня, че дава и грешка
DM-Verity Error

което четох че било от грешен за модела OS/rom

а това няма никаква логика при положение, че никога не е баран и само официалните ъпдейти си качваше, както и да е разбрах се с БулГрам да им го пратя тази седмица дано оживее гадината и го минат по гаранция

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от host » 14 Авг 2017, 15:42

ако има някой колега който работи в Теленор или може да ми съдейства там, моля да ми пише на ЛС ... имам питане на което само човек работещ там може да ми отговори

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook