Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Denmark » 18 Дек 2016, 22:09

^^ Телефона ти поддържа wireless charging, тоест можеш да си купиш такава поставка. Поставката си се включва в контакта, а когато искаш да си зареждаш телефона просто го оставяш върху поставката и той си се зарежда. Удобно е много, особено ако работиш на бюро, само го меткаш на поставката и той си се зарежда, не се занимаваш да включваш и изключваш кабели. Samsung си имат тяхна поставка, която поддържа Fast Charging, но може и да си вземеш aftermarket.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от laviatan » 18 Дек 2016, 22:43

Купува се ново зарядно направо за безжично зареждане. Има ги по 30-тина лв. Много е удобно - ще видиш :)
П. С. Колегата ме е изпреварил.
Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от BMW_POWER » 19 Дек 2016, 3:56

Строших служебния Самсунг и в петък се сдобих с BlackBerry DTEK50. Някой ползвал ли е това чудо и имате ли някакви отзиви? Служебен е и ми е на 90% заради електронната поща. Дори не съм го пробвал, дали звъни изобщо :oops:

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10440
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Leon » 20 Дек 2016, 11:30

Това не съм го виждал дори, вероятно е от новите "китайски" берита? Уж обещаха, че ще запазят качеството на мейлите и нивото на сигурност, но ми се струва, че никога вече няма да стане корпоративен телефон.
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 10.09.2008
Пол: Мъж
Кара: кололо !!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от ludnik » 20 Дек 2016, 21:14

Колеги, здравейте. Имам проглем с тоя румъски китаец http://www.vonino.eu/jax-x.html, след рестартиране на телефона не мога да влезна в Гоогле профила си. Нито в тубата, нито в майла, нито в магазина. Пиша коректно юзър и парола, съгласявам се с условията и след това забива. Бял екран и това е, няма достъп. А през други устройства (телефони, таблети, лаптопи) влизам и виждам, че съм влязал с тъпото Vonino, ама нъцки. Направих хардресет през скритите бутони и чрез приложения, няма и няма. Не мога да си работя с контактите, с майлите и приложенията. Дайте съвет докато не съм го метнал в кофата или върнал в Емаг.Наздраве.
По-добре само бит, отколкото бит и ебан !!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Denmark » 20 Дек 2016, 23:06

ludnik написа:Колеги, здравейте. Имам проглем с тоя румъски китаец http://www.vonino.eu/jax-x.html, след рестартиране на телефона не мога да влезна в Гоогле профила си. Нито в тубата, нито в майла, нито в магазина. Пиша коректно юзър и парола, съгласявам се с условията и след това забива. Бял екран и това е, няма достъп. А през други устройства (телефони, таблети, лаптопи) влизам и виждам, че съм влязал с тъпото Vonino, ама нъцки. Направих хардресет през скритите бутони и чрез приложения, няма и няма. Не мога да си работя с контактите, с майлите и приложенията. Дайте съвет докато не съм го метнал в кофата или върнал в Емаг.Наздраве.


Пробвай да инсталираш тия двете приложения и след това би трябвало да можеш: http://wikisend.com/download/608602/Goo ... s&Play.zip
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 10.09.2008
Пол: Мъж
Кара: кололо !!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от ludnik » 23 Дек 2016, 7:50

Denmark написа:
ludnik написа:Колеги, здравейте. Имам проглем с тоя румъски китаец http://www.vonino.eu/jax-x.html, след рестартиране на телефона не мога да влезна в Гоогле профила си. Нито в тубата, нито в майла, нито в магазина. Пиша коректно юзър и парола, съгласявам се с условията и след това забива. Бял екран и това е, няма достъп. А през други устройства (телефони, таблети, лаптопи) влизам и виждам, че съм влязал с тъпото Vonino, ама нъцки. Направих хардресет през скритите бутони и чрез приложения, няма и няма. Не мога да си работя с контактите, с майлите и приложенията. Дайте съвет докато не съм го метнал в кофата или върнал в Емаг.Наздраве.

Мерси, колега. Оправих се по други пътеки.

Пробвай да инсталираш тия двете приложения и след това би трябвало да можеш: http://wikisend.com/download/608602/Goo ... s&Play.zip
По-добре само бит, отколкото бит и ебан !!!

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Lenco » 29 Дек 2016, 16:00

След две щастливи години без андроид, не усетно пак съм във филма.
Та, ползвам навигация с андроид 5.1.1., китайска-безименна, но има някакъв проблем с блутута. Свързва се с телефона и може да се отговаря, и набира, но като пусна музика от телефона не се чува нищо, а е свързан. Това естествено не е проблем, просто го забелязах, по-лошото, е че не мога да подкарам диагностиката. Намирам адаптера (ЕЛМ327), уж се свързва, появява се надпис obd горе в лентата, но никаква диагностика не работи. Нито инсталираната, с която дойде torque, нито други от маркета, всички изписват, че не са свързани с "устройството".
Адаптера работи на телефони, включително и на андроид :mhihi:
Аз ли нещо бъркам или китаеца си е оставил ръцете.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Denmark » 30 Дек 2016, 0:37

За да слушаш музика през блутут, трябва да пуснеш A2DP аппликейшъна и тогава ще се чува музиката, а също и ще показва името на песните.

Принципно е много вероятно китайците да са се наакали с OBD-то, аз все забравям да го пробвам на навигацията, но ако ти се занимава с такива неща, най-добре инвестирай в едно Carly и след това ще можеш да си свържеш кабела директно с навигацията и да си имаш всичко необходимо за диагностика и кодиране в колата, без да ти се налага да се занимаваш с кабели и т.н. Аз Carly-то го ползвам на таблета, защото сега по студа не ми се занимава да прекарвам кабела от кръглата букса (преди фейса ми е колата) под капака до навигацията вътре в купето.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Nickelback » 24 Яну 2017, 15:25

Я да питам колко от вас ползват Quick Charge зарядни и дали са забелязали дали са забелязали дали повлияват негативно на батерията в longterm?
Наскоро си взех зарядно 5V/2A-9V/1.67A-12V/1.25A и напомпва 3000mAh батерия за по-малко от час. Та съм доволен, ама не знам батерията дали е доволна :ok: Иначе на LG G4 определено батерията кара една идея повече заредена по този начин, но не знам докога ще е така :) Телефона грее на печка :mhihi: Със стандартното зарядно като че ли не и достигаше заряден ток и по-бързо се разреждаше въпреки че уж се зареждаше на 100%... Кой знае каква и е била калибрацията...
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 26.10.2016

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от eddieto_m » 24 Яну 2017, 15:49

Аз използвам от половин година зарядно с 2.1А за ток и взех със същите параметри и за кола.Досега няма никакви смущения.Забелязах,че като изключа телефона времето за зареждане е почти 2 пъти по-бързо

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 10.07.2008

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от kulov » 29 Яну 2017, 0:28

здравейте, днес си взех тая тояга:
http://www.gsmarena.com/meizu_m3_note-8005.php
при повикване някои определени (едни и същи) абонати ми се оплакват, че ме чуват много глухо, все едно съм включил високоговорител, а с други връзката е кристално чиста и ясна. не мога да разбера какъв е проблемът.
някакви догадки от аудиторията?

p.s. фабричен дефект в микрофона. върнах го да го сменят.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от ka4i » 31 Яну 2017, 9:49

Кофти е това с микрофона. Хубаво е, че търговеца е коректен. Всичко което съм виждал или чувал за MEIZU е много хубаво :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от bmwdriver » 31 Яну 2017, 22:11

Мда,лош късмет. Meizu би трябвало да е доста далеч от "тояга" ;)
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 10.07.2008

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от kulov » 01 Фев 2017, 20:34

малко обновяване във връзка с последния ми пост. всъщност не е тояга, доста е добре.
понеже го бях купил от онлайн магазин, понеделник го изпратих обратно с куриер, вторник те ми изпратиха нов, същия модел (с различен фабричен номер от първата гаранция, т.е. различен телефон). абсолютно същите симптоми. продавачът в софия рече, че за този ден и половина е ползвал телефона, който аз върнах. каза "минимум 50-60 разговора съм провел, никакъв проблем", а и той ме чуваше слабо, докато говорихме.
изводът е слаба 4G клетка на мястото, където живея. поиграх си, когато му дам 2g only всички ме чуват чудесно, но пък го ползвам предимно за нет, по-малко говоря. имейл известяването ми е по-важно от повикванията. на 3g пак се ебава. засега нямам друго решение, освен да си го държа на 4g и когато някой ме потърси, да отклонявам повикването, превключвам на 2g и избирам аз човека. по време на разговор не ми позволява. досадна работа...
иначе батерията е чук, много е пъргав, супер доволен съм.

а, интересна подробност е, че когато съм на 4G и превключа на високоговорител, отсреща ме чуват малко по-добре. има 2 или 3 микрофона и някакви филтри за страничен шум. не мога още да установя причинно-следствената връзка. как си бяхме добре с нокиите преди 7-8 години...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook