Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от laviatan » 12 Яну 2018, 14:54

astrapower написа:Бро, провери следното, това е точно за Galaxy S7:

....I found a suggestion on another couple threads, which is to disable Google's Backup My Data under Settings>Backup and Reset. It's been reported as a known bug that interferes with Doze. I've only tried it for one night but the phone started dozing again as soon as I disabled backup.

Това е от тази тема в която доста хора коментират точно твоя случай https://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s7/654241-android-system-using-30-battery-12.html

:yes: :bowdown: :bchug: Благодаря братле !
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 12 Яну 2018, 17:28

А някой ползвал ли е телефон BLACKVIEW?

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 12 Яну 2018, 17:54

adovet написа:А някой ползвал ли е телефон BLACKVIEW?


На тези съм почти сигурен,че софтуерната поддръжка им е близо до 0 ако не и 0, най добре е да се вземе нещо с чист андроид или близо до чист, другия вариант е нещо на което developer-ите обръщат внимание и има къстъм ромове за да няма грижи софтуерно :yes:

Аз горе ти казах за мен лично телефоните които заслужават да им се обърне внимание са до 500лв. Xiaomi Mi A1 и до 999лв. OnePlus 5T

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 12 Яну 2018, 18:08

DigitalExile написа:
adovet написа:А някой ползвал ли е телефон BLACKVIEW?


На тези съм почти сигурен,че софтуерната поддръжка им е близо до 0 ако не и 0, най добре е да се вземе нещо с чист андроид или близо до чист, другия вариант е нещо на което developer-ите обръщат внимание и има къстъм ромове за да няма грижи софтуерно :yes:

Аз горе ти казах за мен лично телефоните които заслужават да им се обърне внимание са до 500лв. Xiaomi Mi A1 и до 999лв. OnePlus 5T

до скоро бях с S7 на самсунг и нещо тея телефони дето ги гледам ми се виждат с доста по лоши параметри и се двоумя доста, а пък не ми се дават в момента много пари за телефон

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 12 Яну 2018, 18:15

Защо не погледнеш Самсунг А5 2017? Взех такъв на приятелката ми, много е доволна, на мен също ми допада. Бърз е, има хубава камера, размерите са му горе-долу като на S7. Цената му в момента по магазините е 599лв.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 12 Яну 2018, 19:15

Кое е по добро на S7/S7 Edge от това на OnePlus 5T?
Ако не гледаш 3D на телефона няма смисък от 2К дисплей, това е най излишната екстра която смуче излишен ток.
Разлика с просто око няма как да намериш иначе и двете са AMOLED.

Да не говорим за софтуера защото ако не си с къстъм ром на S7, TouchWiz-a е толкова зле,че направо не искам да го коментирам (имал съм S7 Edge )

От OnePlus-a ще си по доволен отколкото от S7-та, по всичко го бие освен по камера там са г/д сходни, а за софтуера както вече казах S7 изобщо не искам да го коментирам :mhihi: , OxygenOS-a е много по добър от TouchWiz във всяко едно отношение, а ако не ти хареса ( щом си ползвал TouchWiz до сега няма начин да не го харесаш) винаги може да си качиш къстъм ром. Това е един от малкото телефони които може да руутнеш и не си губиш гаранцията. Не е като при самсунг :yes:

Ако търсиш камера в телефон тогава Google Pixel 2 / Google Pixel 2XL, ама там вече говорим за други пари, иначе камерата е най добрата на пазара.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от memorex » 12 Яну 2018, 19:35

Може колегата да свикнал с менюто или да му трябва телефон който е водо устойчив и има слот за карта и е по-евтин.

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 12 Яну 2018, 19:55

Може, и BG меню няма OnePlus-a също :yes:
Иначе нещо като S7 към 500-700лв. трудна работа :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 215
Регистриран на: 7.11.2010
Пол: Мъж
Кара: 330D
Мечтае да кара: S62B50

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Evkata » 12 Яну 2018, 22:51

От няколко дни съм с Huawei P8 Lite 2017 и ми прави впечатление , че не върви гладко като стария (пак Huawei P8 Lite само че 2015) . При скролване във фейсбук приложението лагва , когато пиша във месиндър буквите се изписват и изпращат с известно забавяне , което не ми се струва нормално. Като цяло няма поведението на нов телефон с такъв процесор . Имам чувството , че стария ми се представя доста по- добре както е на 2 години. Дали е дефектна бройка нещо, или всички са така. :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10423
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Leon » 13 Яну 2018, 9:01

DigitalExile написа:Може, и BG меню няма OnePlus-a също :yes:
Иначе нещо като S7 към 500-700лв. трудна работа :bchug:

A5 2017 като производителност е доста близо и е в този ценови диапазон. Цифрите на хартия не са всичко.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Kurtov » 24 Яну 2018, 22:49

Здравейте.
Имам проблем с едно HTC ONE M8s, което си трие контактите.
Не знам, дали ги трие, или ги записва някъде другаде, но контактите изчезват.
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем на Android ?
Мислех си за вируси, дали да инсталирам антивирусна програма ?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от KoolyO » 25 Яну 2018, 9:22

Имаш ли инсталирана служебна поща, която да е с Exchange Server?
Проблемът обикновенно е, че при пускането на служебна поща, по default е маркирано да синхронизира контактите. Някой от e-mail клиентите обаче не могат да записват в Exchange.
Тогава се получава следното. Записваш контакт в телефона, той се опитва да го запише в Exchange но не успява и при следваща синхронизация го изтрива, защото го няма в Exchange.
Ако ти е такъв случая, или махни отметката да синхронизира контактите, или експериментирай с други e-mail клиенти.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Kroki » 25 Яну 2018, 16:31

Kroki написа:Хареса ми и този, че е с 1 гб повече рам(с оглед на бъдещето) - https://www.xiaomishop.bg/phones/redmi- ... al-version


Взехме го. Майка ми е изключително доволна и телефона разцепва. Дано да работи без грешка!
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Kurtov » 25 Яну 2018, 21:56

KoolyO написа:Имаш ли инсталирана служебна поща, която да е с Exchange Server?
Проблемът обикновенно е, че при пускането на служебна поща, по default е маркирано да синхронизира контактите. Някой от e-mail клиентите обаче не могат да записват в Exchange.
Тогава се получава следното. Записваш контакт в телефона, той се опитва да го запише в Exchange но не успява и при следваща синхронизация го изтрива, защото го няма в Exchange.
Ако ти е такъв случая, или махни отметката да синхронизира контактите, или експериментирай с други e-mail клиенти.


Мерси.
Ще пробвам и ще пиша.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от smamf » 27 Яну 2018, 8:19

Още един глас за 1+ 5Т. Наскоро си поиграх с един и е супер, във всяко едно отношение. Колегата adovet, не го мисли, скачай.

DigitalExile написа:Кое е по добро на S7/S7 Edge от това на OnePlus 5T?
Ако не гледаш 3D на телефона няма смисък от 2К дисплей, това е най излишната екстра която смуче излишен ток.
Разлика с просто око няма как да намериш иначе и двете са AMOLED.

Да не говорим за софтуера защото ако не си с къстъм ром на S7, TouchWiz-a е толкова зле,че направо не искам да го коментирам (имал съм S7 Edge )

От OnePlus-a ще си по доволен отколкото от S7-та, по всичко го бие освен по камера там са г/д сходни, а за софтуера както вече казах S7 изобщо не искам да го коментирам :mhihi: , OxygenOS-a е много по добър от TouchWiz във всяко едно отношение, а ако не ти хареса ( щом си ползвал TouchWiz до сега няма начин да не го харесаш) винаги може да си качиш къстъм ром. Това е един от малкото телефони които може да руутнеш и не си губиш гаранцията. Не е като при самсунг :yes:

Ако търсиш камера в телефон тогава Google Pixel 2 / Google Pixel 2XL, ама там вече говорим за други пари, иначе камерата е най добрата на пазара.
Още един глас за 1+ 5Т. Наскоро си поиграх с един и е супер, във всяко едно отношение. Колегата adovet, не го мисли, скачай.

https://youtu.be/0KcvQpRdCzQ


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ivanski_2

Последни теми
Facebook