Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от drago_pavlov » 01 Фев 2017, 21:47

Отскоро изневерих на сектата и вече съм в гугъл отбора, та имам няколко въпроса:
- Как да сменя името на приложение? Пробвах с Quick Shortcut Maker но не се получава - дублира иконата, но не и сменя името...
- Как да настроя няколко отделни пощи да са в отделни икони? Сега като сложа втори мейл автоматично ги комбинира в едно приложени, трябва да вляза вътре и после да избера коя кутия да видя. А искам да се виза в отделните пощи през отделни икони.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 02 Фев 2017, 1:15

ka4i написа:Кофти е това с микрофона. Хубаво е, че търговеца е коректен. Всичко което съм виждал или чувал за MEIZU е много хубаво :yes:


Ползвам повече от година MX5... уникален телефон... и от MEIZU се скъсват да обновяват FW с корекции по софтуера и подобрения...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 10.07.2008

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от kulov » 08 Фев 2017, 14:07

намерих начин да разреша проблема - микрофоните са два.
в описанието го има като функция - Active noise cancellation with dedicated mic.
http://www.gsmarena.com/meizu_m3_note-8005.php

тоест хуйнята в течение на разговора разпознава гласа ми като фонов шум и ме прехвърля на втория микрофон, който е на върха до джака за слушалки, като ме заглушава. порових доста дни по най-различни форуми. пробвах с теленорска карта - същото.

софтуерна недомислица. слава богу намерих аграрно решение, понякога такова е нужно.

като запуша горния микрофон с пръст, всичко е наред. мисля да го запълня с дъвка или нещо такова, което после да мога да изчистя с игла.

неприятното е, че когато горният микрофон е запушен, не мога да говоря на високоговорител. деебатиякитайцидееба :banghead:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Leon » 09 Фев 2017, 16:35

Това ме дразни в китайските телефони - добре замислени, но винаги има някакъв проблем, който ти скапва деня. Взех едно Vernee на pre-order, изпипано, с отличен хардуер на хартия. Скъса ми нервите и с всеки ъпдейт ставаше по-зле. Добре, че уцелих мъртв период откъм работа по това време. Накрая ресетнах до фабрична версия, спрях ъпдейтите и сега работи екстра. Но пак си проявява характер от време на време. Аз лично повече на такива гръмки заявки не вярвам.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1028
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: 535d LCI

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от andy » 10 Фев 2017, 8:11

eddieto_m написа:Аз използвам от половин година зарядно с 2.1А за ток и взех със същите параметри и за кола.Досега няма никакви смущения.Забелязах,че като изключа телефона времето за зареждане е почти 2 пъти по-бързо

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk


Защото само на хартия е 2А или с много малък товар и като е изключен телефона тока е по-голям.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 12 Фев 2017, 22:42

Един въпрос към колегите със Samsung S7/S7 Edge. Ужкем го водят водоустойчив. Налага ли се да има някакви защитни капачета за да го топна във вода? Питам, защото входа за зареждане и този за слушалки са напълно открити. Питам, защото наскоро ми се случи, да включа телефона да се зарежда с друго зарядно (отново на Самсунг) и ми изписа "Има влага в USB порта) и зареждането не започва.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 12 Фев 2017, 22:47

randity написа:Един въпрос към колегите със Samsung S7/S7 Edge. Ужкем го водят водоустойчив. Налага ли се да има някакви защитни капачета за да го топна във вода? Питам, защото входа за зареждане и този за слушалки са напълно открити. Питам, защото наскоро ми се случи, да включа телефона да се зарежда с друго зарядно (отново на Самсунг) и ми изписа "Има влага в USB порта) и зареждането не започва.

Моя го топих вече няколко пъти и няма ядове, без каквито и капачета и т. Н

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Leon » 12 Фев 2017, 22:54

Има водонепропускливи мембрани по всички отвори, не му трябват капачета. Стига да не е отварян за ремонт, тогава не е много сигурно, че всичко си е на място. Моето Сони го топих, но след като му смених батерията, казаха да избягвам вече досег с вода. Даже в Сони сервиза са уклончиви на тема водоустойчивост след ремонт.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 13 Фев 2017, 0:00

Тя гаранцията май не важи ако телефона се наводни отварян/неотварян няма значение. За твоя сметка си остава мисля, което е голям шит.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 13 Фев 2017, 11:56

Не съм сигурен. Все пак те казват, че е водоустойчив. Аз съм го купил за такъв. Ако сдайне след потапяне да си го взимат.
А да ви питам, с какво почиствате насъбралите се юъхчета по дупките. Аз снощи го направих внимателно с една клечка за зъби, но има ли вариант да го прецакам по тоя начин?
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 13 Фев 2017, 12:34

randity написа:Не съм сигурен. Все пак те казват, че е водоустойчив. Аз съм го купил за такъв. Ако сдайне след потапяне да си го взимат.
А да ви питам, с какво почиствате насъбралите се юъхчета по дупките. Аз снощи го направих внимателно с една клечка за зъби, но има ли вариант да го прецакам по тоя начин?

Води се водоустойчив до половин метър вода. Те от къде ще знаят къде си го потопил

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Leon » 13 Фев 2017, 12:44

Те даже не препоръчват да се топи целия телефон, въпреки, че е водоустойчив. А с клечка за зъби не го чистете, мембраните са дебели някакви микрони и могат лесно да се повредят.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Т-34
Мечтае да кара: F1 race car!
Детайли за колата: 1942; Length- 6.68 m; 76.2 mm (3.00 in) F-34 tank gun

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от P1tbuL » 13 Фев 2017, 20:46

Проблемът ми с невъртящия се екран на S5-цата все още продължава... :mhihi:
Всичко пробвах! Ама всичко...
Когато го рестартирам се върти до първото заключване на дисплея и край!
Някой да се е преборил с тоя проблем?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Е.Димитров » 14 Фев 2017, 9:24

P1tbuL написа:Проблемът ми с невъртящия се екран на S5-цата все още продължава... :mhihi:
Всичко пробвах! Ама всичко...
Когато го рестартирам се върти до първото заключване на дисплея и край!
Някой да се е преборил с тоя проблем?

Опита ли най-гадната операция- връщане на фабричните настройки?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Т-34
Мечтае да кара: F1 race car!
Детайли за колата: 1942; Length- 6.68 m; 76.2 mm (3.00 in) F-34 tank gun

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от P1tbuL » 24 Фев 2017, 21:40

Е.Димитров написа:
P1tbuL написа:Проблемът ми с невъртящия се екран на S5-цата все още продължава... :mhihi:
Всичко пробвах! Ама всичко...
Когато го рестартирам се върти до първото заключване на дисплея и край!
Някой да се е преборил с тоя проблем?

Опита ли най-гадната операция- връщане на фабричните настройки?


Мда... два пъти. Не става. Появява се отново. :bchug:
И в сейф моуд го вкарвах и кеш чистих всякак, връщане на фабрични настройки, трих програми, сменях настройки, качвах външни програми за контрол на въртенето на дисплея (те работят но само ръчно). И нищо и нищо. А не е хардуеърно, защото след рестарт работи до първото заключване на телефона.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kiko

Последни теми
Facebook