Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Nickelback » 22 Яну 2019, 19:50

Някой може ли да препоръча конкретно приложение за клониране/копиране на безконтактни дебитни/кредитни карти, карти за достъп, чипове и т.н, покриващи NFC стандарта (13.56MHz), което наистина да РАБОТИ и да е УДОБНО ЗА ПОЛЗВАНЕ..? :dunno:
Например, пробвах това и нещо не работи май като хората:

https://play.google.com/store/apps/deta ... roid&hl=en

:roll:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 29 Яну 2019, 19:14

Някой да препоръча апарат за служебен? Ще се ползва основно за разговори и чат-пат Вайбър. Най-важното е, батерията да държи дълго време, да не забива, като го накараш да направи 2 неща едновременно. Ще се взима с план от мобилен оператор, съответно и като за служебен, максимума цена, който бих дал на месец за срока на договора (2 години) е 15лв. :lol:
Спрял съм се на тези двата, като цените на месец са с разлика 40 стотинки :mrgreen:

http://www.vivacom.bg/bg/residential/us ... troduction

http://www.vivacom.bg/bg/residential/us ... 6plus.html

Може да е и нещо по-евтино, важното е като звънне да не го чакам по 20 секунди да светне, за да видя кой ме търси и съответно да отговоря на обаждането. :ok:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 29 Яну 2019, 23:50

За Honor-а съм, само с една забележка-имат доста високо излъчване (SAR), а Самсунг сравнително доста ниско...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 30 Яну 2019, 3:52

Bogat-Beden написа:За Honor-а съм, само с една забележка-имат доста високо излъчване (SAR), а Самсунг сравнително доста ниско...


+1 за Honor-a и това което каза Bogat-Beden.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 8.03.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E36 320i touring
Mercedes c230 cl203 sport coupe
Opel Corsa C 1.2

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mpower94 » 30 Яну 2019, 7:05

Братовчет ми си взе такъв honor от гло*ул. На 20- тия ден, спря да приема обаждания и след рестарт се оправя. Върна го за ремонт уж го оправиха а сега е пак така. Може и бройката да е някаква калпава.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Мордехай » 30 Яну 2019, 7:34

Я кажете някой магазин за телефони в София, в който да отида да избера телефони, че да не пълня гушите на технополис и техномаркет. Само да не е онлайн, че ми омръзнаха глупостите им.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 30 Яну 2019, 11:16

Често казано, преди време имах Хуавей П6. Много удобен телефон, но както мине 6 месеца и приключва. Почва да забива и т.н. При све, че имах два такива, и двата след 6 месеца приключиха. За това и малко повече клоня към Самсунг, но пък и там евтините модели май не са по-различни?

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 30 Яну 2019, 11:50

Моят е на 2 и половина годинки, на около 20 месеца почна с магарии, но го оправиха в сервиза гаранционно.
Инак имал съм ядове с микрофона, които се оправяха с рестарт, но отдавна е ОК.
Проблемът с микрофона има вариант и да е от Виваком всъщност..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 30 Яну 2019, 12:14

Аз имах проблем с първия П6 с микрофона. Аз чувах, мене не ме чуваха, но когато направя аудиозапис, всичко е 6. Дадох го да го оправят по гаранция, не успяха и го смениха с нов. Новия след 6 месеца почна с магариите на стария и това беше края на търпението ми. :mhihi:

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 30 Яну 2019, 12:34

Ясно, ами явно си им е типично :confused:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от stocky » 31 Яну 2019, 15:05

Аз за служебен телефон мога да препоръчам с чиста съвест NOKIA 6.1. Доста държелива излезе в сравнено със сходна експлоатация на Samsung Galaxy S* серията.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 1.11.2009
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от nehrox5 » 02 Фев 2019, 9:18

На мен служебният телефон освен за разговори, за нищо друго не ми трябва и за целта използвам вековната Нокиа 3310 от 2001 година и върши чудесна работа, никога никой не се е оплакал, че прексъва. Бях взел една чисто нова Моторола от Технополис за 220 лева и прекъсваше още в самото начало.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от frizzante » 12 Мар 2019, 20:29

Преди малко С8-цата мина на Андроид 9. Ъпдейта беше 1.5 гб. За сега се дърржи много добре. Визуално е с доста промени. Някой настройки се промениха или изчезнаха. Появиха се и нови такива. Ще видим. Ако има други с такива да чуем мнение?
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 12 Мар 2019, 20:51

На мен лично One UI не ми допада визуално. Прекалено много ми напомня на айфон....солид колър иконите не ми харесват също. Можеше да добавят малко повече настройки за найт моуда. Камерата буквално са е изкопирали от айфон. Като цяло критиките са ми изцяло към самия UI. Иначе всичко си работи нормално, че даже и рисет не правих...
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 13.03.2019

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от drnick » 13 Мар 2019, 10:37

Nokia 230 за личен и служебен номер. минах от вълната смартфони и от 8 месеца съм с такъв

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx

Последни теми
Facebook