Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10430
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Leon » 04 Май 2017, 21:38

Имам Vernee Thor - поръчах го на pre-order ей така на майтап, оказа се приличен телефон. В началото имаше драми, наложи се да ресетвам до фабрична версия, но в момента е екстра. Даже получи Андроид 7 преди повечето флагмани :mhihi: Отделно имаше сензор за отпечатъци доста преди да се появят в айфон и самсунг. Сонито ми се скапа и си ползвам него, та не бързам да купувам. Но откъм камери е 3 поколения назад. И хардуерно, и софтуерно. На светло бива, на тъмно никак.

Гугъл пиксел може и да е с хубава камера, но за този дизайн и хардуер такива пари са лудост. Като си оправят дисайна и ценовата политика, ще видим.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Дидо85 » 05 Май 2017, 9:41

Bogat-Beden написа:Китайци не си ли обмислял? :paranoid:

Аз съм в търсене на Китаец, но имам изискване да е с Snapdragon 835, това е процесота на S8 във версията му за USA. Ако някой има предложения да сподели.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от whisky_touch » 05 Май 2017, 11:32

Xiaomi mi6
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от klintan66 » 18 Май 2017, 17:46

Някой може ли да даде съвет как да преместя най-лесно и бързо съдържанието на onedrive в Google Диск на андроид?
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от KoolyO » 05 Юни 2017, 14:55

Това е, защото преди си ползвал Google Chrome за да браузваш, а сега в S7 си има Самсуняшко приложение, което не е Chrome.
Предишните галаксита имаха Chrome Browser по default. Новото - ц.
Просто си инсталирай Chrome, ако не е инсталиран вече и си го ползвай него.
Него вече знаеш как да си го настроиш. :yes:
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Nickelback » 05 Юни 2017, 18:57

Я да питам... Вчера LG G4-ката от много хвалене, аха да предаде богу дух :ranting: Спасих го с ютията, де. Засега :ok:



Та... Понеже им нямам вяра вече на тия спойки под BGA-то... някой може ли да препоръча приложение (може и платено дори, че откачам вече), за автоматично синхронизиране на ЦЯЛА директория (папка) от файловата система на телефона върху шерната директория на PC-то ми (Ubuntu)?
Като че ли ми се ще нещо, което ползва rsync, пък на PC-то може съответно SSH, или пък SFTP.
Не искам шернатата директория да е на някакъв облак, понеже искам да преточа до 32GB (колкото ми е вътрешната памет в момента), които трябва да се синхронизират веднъж на ден поне. Да кажем, когато се прибера вечер вкъщи и телефона надуши домашния WiFi, автоматично да си преточи diff-а от днес каквото съм снимал, написал и т.н.
Не искам приложение, което синхронизира само снимки, клипове или подобни шитни. Искам да направя ТОТАЛЕН бекъп (таймстампи, пермишъни на файлове и т.н.) на цялата вътрешна памет! Рових, рових и няма! Накрая ще хвана да си напиша едно, че ми писна :ranting:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Nickelback » 27 Юни 2017, 21:19

Интересува ме конкретно мнение и впечатления от OnePlus смартфоните. Преди няколко дни излезе OnePlus 5, не изглежда хич лошо и се интересувам за серията преди него как са били... Някакви известни "семейни" проблеми да имат? :roll:

Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от KoolyO » 28 Юни 2017, 10:38

От почти 1 година ползвам 1+3 и не намирам от какво да се оплача.
Няма bloatware, телефона "фърчи", камерата е супер, дисплея е страхотен, бързото зареждане е уникално добра екстра, качеството на изработка е на топ ниво.
Наистина няма за какво да се хвана. Ще го сменям като го строша явно, защото не виждам как ще изпитам нужда от нов телефон.
1+5 изглежда още по-добър във всичко, без да са окепазили нещо. Единственото е, че тоя път са изкопирали външния вид на iPhone 6/7 почти 1:1. Досега поне имаха някакъв техен си имидж.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Nickelback » 29 Юни 2017, 18:36

KoolyO написа:От почти 1 година ползвам 1+3 и не намирам от какво да се оплача.
Няма bloatware, телефона "фърчи", камерата е супер, дисплея е страхотен, бързото зареждане е уникално добра екстра, качеството на изработка е на топ ниво.
Наистина няма за какво да се хвана. Ще го сменям като го строша явно, защото не виждам как ще изпитам нужда от нов телефон.
1+5 изглежда още по-добър във всичко, без да са окепазили нещо. Единственото е, че тоя път са изкопирали външния вид на iPhone 6/7 почти 1:1. Досега поне имаха някакъв техен си имидж.


Мерси за отзивите, колега, мисля да се насоча към модела :bchug:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от drago_pavlov » 05 Юли 2017, 7:42

terorero написа:В крайна сметка взех S7, който ми се стори най-добър в съотношението качества/цена.

Съвсем скоро ще се убедиш, че съотношението качество/цена е пълен таш@к...
3 счупвания от 4 изпускания - гърба е счупен, отпред при говорителя и долу при бутона... А уж е с горила глас... Пълен боклук... Даваш 1500 лв за телефон и той като яйце... :banghead:
И за сравнение - преди това бях 5-6 години с нокия н9, която беше наистина с горила глас - сигурно има над 500 изпускания, чак корпуса му се разцепи, но дисплея не мръдна. Едно от изпусканията беше от 3 метра.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 05 Юли 2017, 20:31

drago_pavlov написа:
terorero написа:В крайна сметка взех S7, който ми се стори най-добър в съотношението качества/цена.

Съвсем скоро ще се убедиш, че съотношението качество/цена е пълен таш@к...
3 счупвания от 4 изпускания - гърба е счупен, отпред при говорителя и долу при бутона... А уж е с горила глас... Пълен боклук... Даваш 1500 лв за телефон и той като яйце... :banghead:
И за сравнение - преди това бях 5-6 години с нокия н9, която беше наистина с горила глас - сигурно има над 500 изпускания, чак корпуса му се разцепи, но дисплея не мръдна. Едно от изпусканията беше от 3 метра.


Това че, ти се отнасяш немърливо към вещите си не е проблем на производителя и не означава че, продукта е некачествен.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от frizzante » 12 Юли 2017, 18:49

Яви ми се много интересен проблем със Самсунг Галакси С7 едж. Вибрацията му изчезна. Не е падал или нещо подобно. Интересното е, че характерното извибрирване при гасене/включване си работи, тоест хардуерно вибрацията работи явно, но само тогава. Усетих също, че при избор на тип вибрация от менюто, същата се възпроизвежда под формата на много нисък звук през говорителя, но не вибрира. Идеи? Фактори рестор направих вече. Остана проблема.
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 12 Юли 2017, 23:47

Пробввай да го рисетнеш, но без да си логваш акаунта или се логни с някакъв друг ако имаш да видиш дали ще проработи вибрацията.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от frizzante » 13 Юли 2017, 7:44

PollandBall написа:Пробввай да го рисетнеш, но без да си логваш акаунта или се логни с някакъв друг ако имаш да видиш дали ще проработи вибрацията.

С/без акаунт - няма разлика. Вибрация има само на старта. Пробвах с разни диагностични програмки, не пали вибрацията. Много странно.
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от memorex » 13 Юли 2017, 17:28

От известно време насам при влизане във форума от Гугъл Хром ме препраща към ГП магазина и конкретно да инсталирам някакъв чарджър мисля че беше Тера.Ползвам андроид 7.Някякви идеи защо се получава така?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook