Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Lenco » 02 Апр 2020, 17:39

DigitalExile написа:Lite версията само със Snapdragon-a ли се предлага, ако е така си заслужава, ако е с Exynos е по скоро пас.

Само Snapdragon.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Nickelback » 02 Апр 2020, 17:47

Я кажете как са тия Xiaomi-та откъм стабилност и поддръжка (2-3години напред да речем)? Часовника им е чук!
Сравнено с OnePlus, да речем?

С OnePlus 5 закръглям три години и забележките ми са точно нула! Телефон бетон е! Обаче след третото падане на плочки му се пукна дисплея и малко ме дразни, не че не бачка де :ok: Нетипично за мен да си хвърлям така нещата, ама ей го на - хлъзгав телефон си е :mhihi:
Специално и аз гледам Mi Note 10 Pro, щото посмъртно няма дам повече от около хиляда лева за телефон като ги знам, че реално не струват толкоз, а са далеееч от тая сума!

Мислех да чакам OnePlus 8, ама май ще е скъп.
Не ми е спешно :)

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Апр 2020, 18:02

Mollov написа:
Top Gun Maverick написа:Извинявам се ако е питано назад и не съм чел, но нямам време да чета всичко, та някой има ли впечатления от note 10 на това xiomi?


Note 10-тката си е супер телефон.... 108MP е основният сензор, да, на Samsung.... комбинира 4-в-1 пиксела и вади резултат 27MP снимки... Реално погледнато, дори и от 27MP снимки нямаш нужда - важно е качеството, не MP... все пак няма да принтираш винил за реклама с размери 5м х 5м... камерата е по-добра от всяка 48MP камера, но отново - MP не са всичко и не са определящи. Например Samsung Galaxy S20 Ultra е също със 108MP сензор, но прави 9-в-1 и резултата са 12MP снимки. Брутални... ама и цената е една...

Xiaomi отдавна са пример за качество, нищо, че са китайска марка. Същото важи и за Huawei. В сравнение с с Note 10 Pro, аз бих взел P30 Pro.... ако си човек, дето не му се занимава с "разни неща" около подкарването на Google APPS на Mate 30 Pro. Но ако си "авантюрист" (като мен), Mate 30 Pro е идея, определено... само че май го изкупиха в BG (имаше само 100бр), а и скоро идва P40 Pro... като цяло P30 Pro (аз имам такъв) е чудесен телефон, напълно функционален Android 10 (Google APPS) и прочие, прави лудница снимки... с появата на P40 Pro, ако не държиш да си с най-актуалният апарат, очаквам цената на P30 Pro да падне до доста приятни нива...

P Smart Z и P Smart Pro са вариант за Huawei да използва лиценза за Google APPS на сходни вече анонсирани модели, че да пуска уж нови модели апарати, притежаващи Google APPS... P Smart Pro не е лош, но не е нещо особено. Nova 5T е доста по-приятен и много повече телефон, камера и прочие...

Мерси за изчерпателния отговор, сега го видях. По-надолу си писал, че ми 10 про няма през операторите, имаше на Теленор, но беше с един план...
Аз засега съм пас още. Реално телефона ми трябва за да си играя Brawl Stars на него и за нищо друго. За камерата питах ей така, ясно ми е, че всички ще правят хубави снимки. Още нищо не съм купил, имаше опция за от Англия, ама реално цените им хич не са хубави, освен ако не го вземеш на изплащане и забравиш да го плащаш. Чудя се тия Е маг няма ли да пускат някаква промоция за Великден, че да бодна тогава. Между другото гледах и тоя mi 8 pro той на половина и отдолу под mi 10 pro, а сигурно ще върши някаква работа...
За p40 pro също се ослушвам, понеж искам като взема телефон да не го сменям. Най-добрият ми приятел го чака и ще го взема веднага като излезе.
Като каза Самсунг, бая маниаци на марката познавам, които се отказват от нея защото и те взеха като Айфон да не познават парите.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 02 Апр 2020, 18:13

Lenco написа:Не знам колко е добра тази 108 МП камера, но процесора на Самсунга е доста по-добър.


SoC-а на един телефон отдавна не е най-важното... всички флагмани са МНОГО повече от "достатъчно добри"...


Nickelback написа:Я кажете как са тия Xiaomi-та откъм стабилност и поддръжка (2-3години напред да речем)? Часовника им е чук!
Сравнено с OnePlus, да речем?


Трудно може да се направи директно сравнение, но мога да кажа, че и двата са висок клас китайци... а висок клас китаец отдавна е апарат на нивото на Samsung, а понякога дори и отгоре...


Top Gun Maverick написа:За p40 pro също се ослушвам, понеж искам като взема телефон да не го сменям. Най-добрият ми приятел го чака и ще го взема веднага като излезе.
Като каза Самсунг, бая маниаци на марката познавам, които се отказват от нея защото и те взеха като Айфон да не познават парите.


P40 Pro също е без GMS, ако за теб това е от значение. Можеш да прочетеш ей това, ако те интересува как е положението в момента с P40 Pro :D Но със сигурност няма да е евтин, на цената на S20-ката ще е, поне... но пък го дават с Watch GT2, което са си едни 300лв+ бонус... а часовника също е много добър :)

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Lenco » 02 Апр 2020, 18:21

Mollov написа:
Lenco написа:Не знам колко е добра тази 108 МП камера, но процесора на Самсунга е доста по-добър.


SoC-а на един телефон отдавна не е най-важното... всички флагмани са МНОГО повече от "достатъчно добри"...

...

В магазина е така, но малко по-късно разбираш, че не е баш.
Винаги бих предпочел предния модел на високия клас пред последния на средния, мое мнение.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DiMIcha84 » 02 Апр 2020, 18:25

Аз сега като се загледах в офертите s20plus и p30pro ми идват приблизително на сходни цени, около 150лв е разликата в повече на самсунга. Обаче като плюс за Р30ката е че е със подарък безжични слушалки, и като дизайн ми харесва доста повече спрямо самсунга, но пък от друга страна s20ката е модел 2020 и се очаква да е доста по иновативен, та и за този вариянт се чудя.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от b_u_b_o » 02 Апр 2020, 19:11

Nickelback написа:Я кажете как са тия Xiaomi-та откъм стабилност и поддръжка (2-3години напред да речем)? Часовника им е чук!
Сравнено с OnePlus, да речем?


Аз минах след 2 oneplus-a(2ка и 3ка) на xiaomi note8 pro, защото първите почнаха да се оливат с цените и те. На xiaomi до сега не съм имал слаб продукт(а имам над поне 12-3 техни неща). Особено за 400 кинта си е направо подарък тоя телефон. MIUI-то е малко по странно от чистия андроид който съм ползвал до сега, ама става.

Само ме е яд че смотаняците от google преебаха call recording-а който ползвах много активно. Не съм от най-паметливите и често ми се налага да прослушам като се разбера с някой нещо какво точно сме се уточнили :mhihi: Ползвах ACR pro ама на тоя тел не бачка, така и не намерих друго което да върши работа.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Апр 2020, 22:35

Моллов, изчетох колкото можах, но е малко повече от подрбоно за мен. :mhihi: Чудех се само на кой М маниак е тази статия? :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Иначе поне разбрах кога излиза П40, че да видя да се натискам ли за П30...
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от blacksapphire » 02 Апр 2020, 22:59

b_u_b_o написа:
Само ме е яд че смотаняците от google преебаха call recording-а който ползвах много активно. Не съм от най-паметливите и често ми се налага да прослушам като се разбера с някой нещо какво точно сме се уточнили :mhihi: Ползвах ACR pro ама на тоя тел не бачка, така и не намерих друго което да върши работа.



Cube AСR работи на андроид 10.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от sambeto » 03 Апр 2020, 10:29

Mollov написа:
sambeto написа:Аз съм с телефон на тая марка - 7Т Pro.
Според мене е по-добър от P30 Pro. Дисплей, работа с менюто, хардуер....
Камерата не отстъпва на P30 Pro.
Мое мнение.



Само си въобразяваш.... ама не е по-добър :D


Иначе Mi Note 10 Pro в България през операторите май няма, само Mi Note 10 (и то само А1).... но пък с договор Mi Note 10 е под 1000лв...

Galaxy S10 Lite (въпреки Lite) е доста приятен апарат, като с договор можеш да го вземеш под 1000лв... имат го VIVACOM-ци...
Ние с тебе никога нема да сме на едно мнение за телефони.
Сега ще кажеш, че P30 Pro има и по-хубав звук от OnePlus 7T Pro?
Пак казвам, за мене OnePlus 7T Pro McLaren е най-убавия телефон, който съм имал досега!
И го казвам от първа ръка, щото жена ми има тоя Huawei P30 Pro.
Единственото нещо като предимство в случая на P30 Pro e, че поддържа безжично зареждане.
И двата телефона са страхотни, ма OnePlus е една идея по-добър. Ти що не си взе X6 3.0d, ми взе М-ковия? И двата ще вършат работа.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 03 Апр 2020, 10:53

Аз бях с OnePlus 5T, сега съм с Mate 20 Pro. OnePlus правят прекрасни апарати, но преди време камерите им бяха ужасни. 5T-то снимаше ужасно, вече гледам че са ги оправили и снимат добре и те. И P30 Pro и OnePlus 7T са добри апарати. Аз бих взел тоя който е на по добра цена.

Като човек ползвал и двата съпорта (oneplus и huawei) мога да кажа,че тоя на huawei e по добрия. :yes:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 03 Апр 2020, 11:59

sambeto написа:Сега ще кажеш, че P30 Pro има и по-хубав звук от OnePlus 7T Pro?
Пак казвам, за мене OnePlus 7T Pro McLaren е най-убавия телефон, който съм имал досега!
И го казвам от първа ръка, щото жена ми има тоя Huawei P30 Pro.
Единственото нещо като предимство в случая на P30 Pro e, че поддържа безжично зареждане.
И двата телефона са страхотни, ма OnePlus е една идея по-добър. Ти що не си взе X6 3.0d, ми взе М-ковия? И двата ще вършат работа.



Ако говориш за звука през говорителя (не слушалката) - да, може и на тоя 7T да е по-добър... но това не го прави overall по-добрият телефон ;) А и това не е само мое мнение, доста масово е.... това, че ти харесваш повече 7T си е лично твое изварщенье :D :D :D


@Top Gun Maverick - подробно е, щото хората искат да знаят всичко... и сега като няма GMS на P40 Pro и почва да ги "бие тока" от ужас... а те проблемните моменти реално са 1-2... но масовото схващане (и в буквален, и в преносен смисъл) е, че телефона е направо неизползваем :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от sambeto » 03 Апр 2020, 12:15

Извращение вика.

Sent from my HD1913 using Tapatalk


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от drago_pavlov » 04 Апр 2020, 21:46

blacksapphire написа:Cube AСR работи на андроид 10.

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Толкова много ми липсваше ACR... И се бях отказал да чета и да ровя...
Но това го тествах току-що и работи :clap:
Явно са надцакали гугъл, браво :clap:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ogi.73

Последни теми
Facebook