Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от (bubsa) » 10 Окт 2018, 18:57

димитър_81 написа:
(bubsa) написа:
b00st написа:Има я опцията за чувствителност ако имаш протектор, при мен на S9 няма разлика, поне аз не забелязвам. Той самия протектор ми е фолио и не ми затруднява тъча по никакъв начин.

Кажи как да я намеря тази опция,че прерових всичко и не я намирам.

При S9+ е настройки/разширени функции/чувствителност на допир. Най отдолу е. Предполагам на S9 е същото.

Няма такава опция :confused:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от host » 10 Окт 2018, 19:17


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от (bubsa) » 10 Окт 2018, 19:22

Явно не е станало ясно,но аз съм със с8.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 06 Ное 2018, 8:28

Момци, откраднаха ми старият Самсунг. Въпросът е, има ли как да се проследи къде се намира телефона. Имам акаунт в Самсунг, постоянно го гледам през findmymobile.samsung.com. От там обаче само ми дава, че телефона е офлайн. Въпросът е има ли и още някакъв начин, по който да следя като включат телефона къде се намира.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от KoolyO » 06 Ное 2018, 9:14

https://android.com/find
Също така, ако ти е активно проследяването по местоположение, можеш да видиш историята на телефона къде е бил на https://google.com/locationhistory
Естествено, и в двата случая трябва да се логнеш с акаунта, който е основен на телефона.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от b00st » 06 Ное 2018, 9:49

И през двете да го гледаш като са хвърлили сима и телефона е без нет няма да ти даде, че е онлайн. Чак като закачи мрежа ще покаже нещо, ама като има паскод и немогат да го включат си е неизползваем и надали някога ще го разбереш къде е.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 06 Ное 2018, 9:58

Има всичко. Две пароли, пръстови отпечатъци, све. Отделно беше с паднала батерия, а зареждането му беше малко кофти, че буксата се ебаваше и треа да и хванеш чалъма. Та да, неизползваем е, ама за 20лв. някой го е взел
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от spower » 09 Ное 2018, 12:18

Здравейте колеги, понеже декември ми изтича договора към Виваком и съм се замсилил за нов телефон.
В момента съм със Самсунг А5 2016 16 гб, мисля да взема Самсунг А6 2018, но от Вивиаком ми казаха, че имат само 32ГБ, а с тези ъпдейти на андроид много бързо се запълва паметта като съдя от сегашният ми самсунг А5 с 16гб..
Ясно е, че умишлено производителите на телефони го правят с цел подмяната им на едни две години, та въпросът ми е притеснително ли е да взема 32гб вътрешна памет или да си търся със 64гб от друго място....
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 09 Ное 2018, 13:59

spower написа:Здравейте колеги, понеже декември ми изтича договора към Виваком и съм се замсилил за нов телефон.
В момента съм със Самсунг А5 2016 16 гб, мисля да взема Самсунг А6 2018, но от Вивиаком ми казаха, че имат само 32ГБ, а с тези ъпдейти на андроид много бързо се запълва паметта като съдя от сегашният ми самсунг А5 с 16гб..
Ясно е, че умишлено производителите на телефони го правят с цел подмяната им на едни две години, та въпросът ми е притеснително ли е да взема 32гб вътрешна памет или да си търся със 64гб от друго място....

Вземи си по висок клас телефон, като например S8

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от c04 » 09 Ное 2018, 14:26

spower написа:Здравейте колеги, понеже декември ми изтича договора към Виваком и съм се замсилил за нов телефон.
В момента съм със Самсунг А5 2016 16 гб, мисля да взема Самсунг А6 2018, но от Вивиаком ми казаха, че имат само 32ГБ, а с тези ъпдейти на андроид много бързо се запълва паметта като съдя от сегашният ми самсунг А5 с 16гб..
Ясно е, че умишлено производителите на телефони го правят с цел подмяната им на едни две години, та въпросът ми е притеснително ли е да взема 32гб вътрешна памет или да си търся със 64гб от друго място....

Е нали можеш да сложиш сд карта :dunno: Иначе аз взех един А8 2018 и засега си върши чудесно работата, та искам да кажа, че не е задължително да отиваш на флагманите :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от spower » 09 Ное 2018, 14:52

adovet написа:
spower написа:Здравейте колеги, понеже декември ми изтича договора към Виваком и съм се замсилил за нов телефон.
В момента съм със Самсунг А5 2016 16 гб, мисля да взема Самсунг А6 2018, но от Вивиаком ми казаха, че имат само 32ГБ, а с тези ъпдейти на андроид много бързо се запълва паметта като съдя от сегашният ми самсунг А5 с 16гб..
Ясно е, че умишлено производителите на телефони го правят с цел подмяната им на едни две години, та въпросът ми е притеснително ли е да взема 32гб вътрешна памет или да си търся със 64гб от друго място....

Вземи си по висок клас телефон, като например S8

Нямам необходимост от висок клас, телефона го ползвам за разговори, чат пат да погледна през браузъра ФБ и Инстаграм, месинджъра, нави и снимки. Общо взето за това ми е.
За момента прехвърлям допълнитлно качените приложения в СД-картата, но липсата на вътрешна памет с новите ъпдейти си казва своето...
Гледах и А8 дори колегата ми си взе такъв, но той е с малко по-стар андроид от А6цата...
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 09 Ное 2018, 19:28

S7-цата ми беше с 32GB. Никога до сега не ми се е случвало да си запълня паметта. Снимките съм ги пренасочил да се запзват директно в Гугъл и така не ми седят на телефона. Всякакви файлове и подобни може също да съхраняваш в Гугъл. :dunno:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 09 Ное 2018, 20:49

Ема имаш флагман, а не посредствен модел

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от KoolyO » 18 Дек 2018, 8:47

В зависимост от марката и модела на телефона, който имате, може да си свалите и инсталирате камерата на Google Pixel 3 от тук!!!
https://www.xda-developers.com/google-camera-port-hub/
Аз съм с 1+6T и разликата не е огромна, но се вижда с просто око. Заслужава си! :yes:
Не е нужно нито да се руутва телефона, нито нищо. Само сваляте и инсталирате.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Ganchev__ » 18 Дек 2018, 13:38

Здравейте колеги.
Имам един старичък таблет - Asus nexus 7.Не беше ползван около година или две.Заредих го и тръгна.Проблема е, че е брутално бавен.Изобщо не може да се ползва, постоянно забива.Върнах го към заводски настройки, но не помогна.Преди нямаше такъв проблем.Някой има ли идея от какво може да е ? Приемам и съвет за читав сервиз.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook