Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 01 Юни 2018, 17:31

Според мен Samsung S8 или 9 е по добрия вариант

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от don_gori » 01 Юни 2018, 20:33

Можеш да погледнеш тези телефончета :)
https://www.oneplus.com/bg/

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Don_Diego » 01 Юни 2018, 20:44

Някой има ли проблеми след последното обновяване на EMUI на Huawei P10 серията?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 755
Регистриран на: 16.06.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: F31 28i xDrive Estoril Blue, R259
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: ex. X3 E83 LCI 3.0d

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от astrapower » 06 Юни 2018, 8:33

Проблеми на Р10-ката, не бих казал, но сякаш забелязвам известно забавяне в работата след ъпдейт до Android 8.0.0 Oreo и графичен интерфейс EMUI 8.0.0 . Добавихa и "модерната" опция za face recognition- работи добре за мое учудване... Нещо не е наред ли при теб колега ?

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 31.03.2011
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от big_dane » 07 Юни 2018, 8:51

kiko написа:Дайте мнение до 1200лв какъв да си взема?
като за начало ми хваща око huawei mate 10 pro


Аз имам Mate 10 Pro. Преди бях с Iphone 6. Вече 3-4 месеца съм с Huawei-a и съм много доволен. Няма забиване, няма лагване. Единствения проблем, който би могъл да имаш, е размерът. Телефонът е доста голям и си трябват големи ръце (за мен не е проблем). Разполага с 2 камери Leica, който се справят доста добре, дори и на слаба светлина без светкавица. Понеже вече има и P20/P20 Pro, бих погледнал тях, ако попадат в бюджета. По-голямата част от хардуера е същият като на Mate 10 Pro, но камерата е по-добра и разполага с Android 8.1, докато на Mate 10 Pro е 8.0 (трябва да дойде ъпдейт на 8.1, но все още не е). При мен батерията държи цял ден и обикновено има още 20тина процента, като се прибера вечер, а аз си ръчкам телефона доста през деня, през деня съм в университета и си ползвам телефона като лаптоп общо взето, вечер на работа за навигация. Дори при цял ден пътуване по влакове и самолети, което представлява гледане на филми (свалени на телефона и от интернет), играене на игри, слушане на музика и говорене, се справя с едно зареждане. Включеното зарядно поддържа бързо зареждане и успява да зареди телефона за час-час и половина, но ако го зареждаш в кола или от powerbank, трябва да са с по-висок ампераж, иначе се зарежда доста бавно. Преди бях фен на Apple (и все още съм) и докато майка ми не си взе Huawei P10, бях предубеден спрямо Huawei и ги мислех за китайски боклуци, но разбрах колко много съм се бъркал.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от c04 » 21 Юни 2018, 16:52

Колеги, та оказа че е един план е изтекъл, ще се подписва и мисля да взема едно телефонче :mhihi: Мислех си за Галакси s9, но някак ме убеждават, че тези пари са безмислени. Предложеха Хуавей П20 лайт и Галакси А8. Та някой да ги е ползвал, кой си заслужава повече или направо пак към S9 :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 21 Юни 2018, 20:00

Ха...днеска взех Galaxy S9. Телефона е чудесен. Ако ти го предлагат на добре цена - хич не му мисли а го взимай. :yes: Другите 2 телефона съм имал допир с тях и не мога да дам мнение за тях. :dunno:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от adovet » 22 Юни 2018, 7:46

c04 написа:Колеги, та оказа че е един план е изтекъл, ще се подписва и мисля да взема едно телефонче :mhihi: Мислех си за Галакси s9, но някак ме убеждават, че тези пари са безмислени. Предложеха Хуавей П20 лайт и Галакси А8. Та някой да ги е ползвал, кой си заслужава повече или направо пак към S9 :ok:

P20lite и А8 не могат и да се доближат до S9. Те са евтините версии на флагманите. Взимай S9

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 22 Юни 2018, 11:33

До колкото знам, май зависи кога е произведен телефона. Аз също още нямам ъпдейт, но мой приятел каза, че онзи ден му се е ъпдейтнал. Та ще дойде, няма къде да ходи :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от c04 » 22 Юни 2018, 11:44

Ясно, благодаря за мненията.В понеделник ще отида да ги видя на живо, да видим какви цени ще обадят и ще реша, кой да е :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от PolandBall » 22 Юни 2018, 18:10

Vra4anin написа:Колеги които сте с Galaxy S7 G930F (т.е. стандартния модел с една сим карта) - вие получихте ли вече ъпдейта за андроид 8 орео? Чета в нета, че уж трябваше на 11 Юни всички S7 и S7 Edge да го получат, при мен още не е дошъл :dunno: Дори и ръчно го проверявам за ъпдейт всеки ден... От Англия е донесен телефона (от операторът THREE).

Имам и двусимов S7 (G930FD) - той се ъпдейтна още Май месец, дори две седмици по-късно (към средата на Юни) получи още един ъпдейт..., чакам и едносимовия да се ъпдейтне, ама трънки, няма нищо :dunno: Баси подръжката имат тия от самсунг, нямам думи. За едни има ъпдейт, за други кор. :banghead:


@Vra4anin провери тука за ореото https://www.sammobile.com/firmwares/ - гледам, че има за G930F модела за инглистан(даже 2 рома). Ако си разпознаеш модела(G930FXXU2EREM G930FOXA2EREM има и още) може да го боднеш през один. :yes:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от laviatan » 23 Юни 2018, 9:09

Прочетох мненията ви и вечерта ръчно проверих за Ъпдейт и беше вече наличен / S7 edge /
Първи впечатления : работи много по-бързо . Батерията обаче "пада" доста по-бързо :mhihi:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 23 Юни 2018, 14:57

Еми и аз го пробвах ръчно и ми излезе актуализация. Не е лошо за сега, дразни ме, че не мога да махна бутона за приложения, понеже вече мога да отварям менюто като дръпна с пръст нагоре.
Ето колко е и голям ъпдейта
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 30.04.2018
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Пежо 206 и Велосипед
Мечтае да кара: BMW E91

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от angel.n » 23 Юни 2018, 23:08

Да споделя и аз мнение, използвам Sony Xperia Z3 Compact ъпдейтнат с неофициален Android Оreo 8.1 на OmniROM. Доста добре се държи телефона и според мен хардуерно доста от флагманите са достатъчно добри да "търкалят" 8-мата версия на андроида, но пазарната икономика не го желае това :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Дидо85 » 26 Юни 2018, 13:14

laviatan написа:Прочетох мненията ви и вечерта ръчно проверих за Ъпдейт и беше вече наличен / S7 edge /
Първи впечатления : работи много по-бързо . Батерията обаче "пада" доста по-бързо :mhihi:

Точно за това щях да попитам и аз, дали някой се е сблъсквал. Моят е само С7(не е едж), ъпдейтът до Андроид 9 беше огромен нещо 1,2-1,3ГБ и се инсталира доста бавно в сравнение с предишните версии. Като цяло много ми харесва, но и аз забелязах, че батерията си отива много бързо - ден, ако го разцъквам и максимум 2, ако само говоря по него и се старая да затварям всички приложения веднага след ползването им от менюто "Поддръжка на устройството".
Отделно от това ми прави впечатление, че се загрява адски много, чак металната му задна част започва да пари при продължително гледане на видео или други зор.
Някой ако знае дали това е нормално или да ходи на сервиз, докато още е в гаранция?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook