кое е последното нещо което си купихте и сте много доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Jordana » 28 Май 2019, 18:35

То тия тротинетки са за тийнове на по 10-12 години , какво толкова им се точите нямам идея :dunno:
Последна промяна Jordana на 28 Май 2019, 21:30, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от kiko » 28 Май 2019, 20:54

Jordana написа:То тия тротинетки са тийнове на по 10-12 години , какво толкова им се точите нямам идея :dunno:

+1 с тея малки гуми и наще перфектни тротоари и алеи би ме било шубе да вдигна и 5км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Jordana » 28 Май 2019, 22:09

Абе стават да се карат но това си е лапешка работа , тука явно тепърва ще стават фешън :mhihi:
https://www.youtube.com/watch?v=MTbOvFt_Gwo
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Maxmadness » 28 Май 2019, 23:49

kiko написа:
Jordana написа:То тия тротинетки са тийнове на по 10-12 години , какво толкова им се точите нямам идея :dunno:

+1 с тея малки гуми и наще перфектни тротоари и алеи би ме било шубе да вдигна и 5км.



Така мислиш защото не си го карал и коментираш чисто визуално по снимка :yes: Това далеч не е играчка както си мислите,докато не се качи човек да го покара и да усети ускорение,хубави спирачки и качествена изработка,все така ще коментира.Покарах това чудо и останах много впечатлен.
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от BMW_POWER » 29 Май 2019, 4:24

Тук ги карат много. Напоследък има и доста електрически скейбордове. Един го гоних с колелото, не можах да до стигна. Хванах го случайно на улицата след време. Машинката му беше доста скъпа. Максимална скорост +30км/ч и общ пробег с едно зареждане над 20км. Зависи от килограмите и терена естествено.


И да за не съм в спама, купих си


Изображение

$110 на спешъл. Малко, икономично и много добре работи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от kiko » 29 Май 2019, 20:55

Maxmadness написа:
kiko написа:
Jordana написа:То тия тротинетки са тийнове на по 10-12 години , какво толкова им се точите нямам идея :dunno:

+1 с тея малки гуми и наще перфектни тротоари и алеи би ме било шубе да вдигна и 5км.



Така мислиш защото не си го карал и коментираш чисто визуално по снимка :yes: Това далеч не е играчка както си мислите,докато не се качи човек да го покара и да усети ускорение,хубави спирачки и качествена изработка,все така ще коментира.Покарах това чудо и останах много впечатлен.

Прав си не съм карал,от страни като ги гледам ме кефят ок ама ти би ли подкарал едно такова по една павирана улица например?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Maxmadness » 29 Май 2019, 22:09

kiko написа:
Maxmadness написа:
kiko написа:
Jordana написа:То тия тротинетки са тийнове на по 10-12 години , какво толкова им се точите нямам идея :dunno:

+1 с тея малки гуми и наще перфектни тротоари и алеи би ме било шубе да вдигна и 5км.



Така мислиш защото не си го карал и коментираш чисто визуално по снимка :yes: Това далеч не е играчка както си мислите,докато не се качи човек да го покара и да усети ускорение,хубави спирачки и качествена изработка,все така ще коментира.Покарах това чудо и останах много впечатлен.

Прав си не съм карал,от страни като ги гледам ме кефят ок ама ти би ли подкарал едно такова по една павирана улица например?


Колега аз да ти кажа чесно с мойто Е46 купе фейс като мина по паветата също не съм особено щастлив :mhihi: Разбира се че няма да е много яко,но трябва наистина да опиташ да подкараш едно такова и да видиш какъв кеф е !
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 18.10.2011
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: магистратура

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от vladi_totev » 30 Май 2019, 11:14

https://www.youtube.com/watch?v=wDSE_39mfIc
При нас мисля скоро регулация няма да дойде, но доста хора гледам започват да ги ползват...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от devent » 30 Май 2019, 12:43

Под видеото на бричката за Xiaomi-то отдолу някой беше писал, че батерията има около 1000 презареждания живот, отделно "стоковите" гуми били слабички и се пукали лесно и някакъв пич си бил сложил рънфлат даже :lol:
"Гумите в комплекта се пукат сравнително лесно. Аз си купих runflat за да не се занимавам със смяна всеки месец. Появява се луфт в кормилото на сгъвката след месец някъде - може да се купи или принтира уплътнение за него. Има и други които още не съм срещал - в нета е пълно с клипчета за тях"

а пък приятел ми спомена, че има и някви модове за тия тротинетки, слагат им се допълнителни батерии, вдига се максималната скорост и някакви такива, та започна да ми става още по-интересно.

някой иска ли направо да пусне една тема и да си пишем в нея, че тук сме тотален офтопик :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Nickelback » 30 Май 2019, 13:08

И аз ви се чудя що пишете в тая тема :ok: Също имам интерес, но се въздържах да пиша тук. Ако някой ще отваря тема за ел. тротинетки, то нека да е направо за ел. двуколесни, че има бая по-интересни машинки от тия тротинетки. Един колега има такова Xiaomi, гледах го, возих се, малко ми е като играчка едно такова :dunno: Довечера ще пусна тема, ако не ви се занимава...

По темата - едно 50W рупорче си 'земАх за милиони стреснати физиономии :mhihi:

Изображение

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Bogat-Beden » 30 Май 2019, 21:37

Т'ва законно ли е ве, катил :lol: :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Nickelback » 30 Май 2019, 21:40

Bogat-Beden написа:Т'ва законно ли е ве, катил :lol: :lol:

:mhihi:
Няма да се правя на линейка, за по-друг вид сигнализация ще е :ok: Скоро ще има демо, обещал съм :)
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 5.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530D 2004г.
Мечтае да кара: M5

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от ivokomandos » 30 Май 2019, 23:32

От 1 седмица карам xiaomi m365. Много съм доволен, не съм очаквал толкова да е добра машинката, взех я от плесио с промо код бричка за 759лв. Всеки ден виждам по 4,5 човека с такива по центъра. Зарибихме се и караме с приятели повече за удоволствие, но е супер и за ходене на работа. Лесно се пренася, може да се качи в метрото човек с нея. Скутера е тежък и трябва да има къде да се държи. Тротинетката е по-практична. Тежи 12.5кг, минава около 20, 25км с едно зареждане, вдига 27км в час, батерията е лг 7800мАч.
BMW E36 318 93;BMW E36 328i 97; BMW E60 530D 2004; HONDA HORNET CB600F 2008

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от bum_bum » 31 Май 2019, 9:36

Има вече тема за тия тротинетки ве, пишете там :mhihi:

Мен ако питате Господ ви е дал краГа и една от малкото възможности да ги ползвате в днешно време е ако работата ви е на 30-40 мин пеша. Качвайки се на подобно нещо за такова разтояние ич не си правите услуга.
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от b00st » 31 Май 2019, 9:41

Хората ги мързи да си движат задниците. А други от това печелят пари :wave:

Да не съм офф ето това:
Изображение
Последна промяна b00st на 31 Май 2019, 9:44, променена общо 1 път

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook