кое е последното нещо което си купихте и сте много доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от BMW_POWER » 03 Юли 2020, 22:11

Недоразумението "Ралф Шумахер" пристигна днес.

Изображение

Специален поздрав за Любо, единия от двамата живи фенове на Ралф в бг.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Nickelback » 13 Юли 2020, 10:06

Jordana написа:Това като комерсиален проект ли се оформя или има някакъв вариант да стане DIY за форума ? 

Да видим първо на какви пари ще стъпи, че някои от компонентите са доста екзотични за намиране и доставка... :dunno: 


Jordana написа:Напиши нещо за фрезичката ако си я подкарал да стърже на текстолит , примерно там в темата за гаджетите ..ако може .

Фрезата тая седмица сигурно ще я пусна да чегърта първа платка и ще снимам в темата :bchug: Чакам едни остри (десет градуса връх) фрезери, уж да е по-прецизно :mhihi: 

madafaka_donkele написа:Дайте му време да го сглоби де...

Мани болна тема с времето :cry: Занимавам се с “глупости” по "летни" проекти сега :mhihi:

Изображение

И да не съм офф - е тия фрезери добре пробиват и режат, доволен съм за сега, чакаме гравиращите да ги видим що за стока са :ok:

Изображение

Изображение
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от madafaka_donkele » 13 Юли 2020, 10:34

Nickelback написа:Мани болна тема с времето :cry: Занимавам се с “глупости” по "летни" проекти сега :mhihi:


600 и малко сс, е85 compatible...слаба рИкия :mhihi: Пор(н)ше ли взе?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Nickelback » 13 Юли 2020, 10:57

madafaka_donkele написа:600 и малко сс, е85 compatible...слаба рИкия :mhihi:

x8... :ok:
madafaka_donkele написа:Пор(н)ше ли взе?

Мне, просто Порше ни помагат с истински инжектори, че аман от ментета :dunno:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Don_Diego » 13 Юли 2020, 16:06

Дограма - доста се забави заради пандемията, но най-накрая е готова. Aluplast Ideal 8000, 6 камерна, троен стъкло пакет със стъкла "Четири сезона" и обков Maco.
Веднага се усети разлика в температурата и най-вече в шума - спалнята ми е с южно изложение и пече слънце през по-голямата част от деня. Преди при затворени прозорци се напичаше до 27+, сега държи 23. Затворя ли напълно прозореца и почти не се чува външен шум, преди няколко дни комшии изпростяха посред нощ и в 02:00 надуха Миле Китич, затворих прозореца и заспах като пън :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Bogat-Beden » 20 Юли 2020, 14:47

Банда, някой ползвал ли е тоя магазин за клефаре?

https://www.buzzsneakers.com/BGR_bg/spo ... -superstar

Виждам, че имат физически магазини по молове и нагоре-надолу, ама знае ли човек..
Вълнувам се, дали им е оригинална стоката?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от ka4i » 20 Юли 2020, 15:33

Bogat-Beden написа:Банда, някой ползвал ли е тоя магазин за клефаре?

https://www.buzzsneakers.com/BGR_bg/spo ... -superstar

Виждам, че имат физически магазини по молове и нагоре-надолу, ама знае ли човек..
Вълнувам се, дали им е оригинална стоката?


Аз съм си купувал едни Адидас преди време от Парадайз мол, нямам ядове. Малко по скъпарски магазин е като цяло!
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Bogat-Beden » 20 Юли 2020, 15:35

Благодаря, мен даже тоя модел ми се струва подозрително евтин, вероятно бъркам модификацията :bchug:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от bum_bum » 20 Юли 2020, 15:43

Добре де, що плюете по комунизма като тогава тоя модел (дори по-хубав с перфорирано бомбе) беше масов :mhihi:

Докато сме на темата, аз миналата седмица си купих тия. Врътнах им около 30км градско и са уникални. Бях се нещо залетял по разни еър максове с последните си покупки на чепици, но за пореден път се убедих, че хамериканците правят красиви обувки ама като говорим за удобство и на малкия пръст не могат да стъпят на Ханс. (или пък краката ми не са за найк).

Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от ka4i » 20 Юли 2020, 16:04

bum_bum написа:Добре де, що плюете по комунизма като тогава тоя модел (дори по-хубав с перфорирано бомбе) беше масов :mhihi:

Докато сме на темата, аз миналата седмица си купих тия. Врътнах им около 30км градско и са уникални. Бях се нещо залетял по разни еър максове с последните си покупки на чепици, но за пореден път се убедих, че хамериканците правят красиви обувки ама като говорим за удобство и на малкия пръст не могат да стъпят на Ханс. (или пък краката ми не са за найк).

Изображение


Тия някакви за бягане ли са специално? А дай име на модела :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от kiko » 20 Юли 2020, 16:15

и винаги ми е било чудно ,това с чорап ли се носи или без :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от steeN » 20 Юли 2020, 16:24

bum_bum написа:Добре де, що плюете по комунизма като тогава тоя модел (дори по-хубав с перфорирано бомбе) беше масов :mhihi:


Аааа тва беше друг модел по комунизма. :mhihi: Тенис обувки бяха... не този модел, който е показал богат беден.
Ето го оригинала, нямам идея дали е било лиценз или имитация. После ги наследи Torsion модела, който имаше прекъснато по средата :mhihi:

Изображение
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от bum_bum » 20 Юли 2020, 16:27

Pulseboost HD уж са за тичане, но не мисля, че стават много, стария бууст май е по-добър за тая работа. Но аз не съм и по тичането много.

Обувка без чорап не мога да обуя да ме застреляш. Има такива, които не се виждат. Тоя на снимката е с такъв, вижда се малко до езика.

steeN написа:
bum_bum написа:Добре де, що плюете по комунизма като тогава тоя модел (дори по-хубав с перфорирано бомбе) беше масов :mhihi:


Аааа тва беше друг модел по комунизма. :mhihi: Тенис обувки бяха... не този модел, който е показал богат беден.
Ето го оригинала, нямам идея дали е било лиценз или имитация. После ги наследи Torsion модела, който имаше прекъснато по средата :mhihi:


Имаше си официален аутсорс на производство тук. Маратонки, е тия къси гащи, разни потници и т.н.

https://www.worthpoint.com/worthopedia/ ... -160327140

Баща ми имаше едни уникални сини маратонки с жълти ленти, нещо като прадядото на съвременния модел драгон ама тях мисля не ги правеха тук, защото други не съм виждал такива.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от ka4i » 20 Юли 2020, 16:29

bum_bum написа:Pulseboost HD уж са за тичане, но не мисля, че стават много, стария бууст май е по-добър за тая работа. Но аз не съм и по тичането много.

Обувка без чорап не мога да обуя да ме застреляш. Има такива, които не се виждат. Тоя на снимката е с такъв, вижда се малко до езика.


На мен НЕ ми трябват за тичане, не ми е там силата. Просто от снимката добивам такова впечатление. Кефи ме дизайнът :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от bum_bum » 20 Юли 2020, 16:38

ka4i написа:
bum_bum написа:Pulseboost HD уж са за тичане, но не мисля, че стават много, стария бууст май е по-добър за тая работа. Но аз не съм и по тичането много.

Обувка без чорап не мога да обуя да ме застреляш. Има такива, които не се виждат. Тоя на снимката е с такъв, вижда се малко до езика.


На мен НЕ ми трябват за тичане, не ми е там силата. Просто от снимката добивам такова впечатление. Кефи ме дизайнът :)


За ходене са много удобни. Аз по принцип не обичам много мека подметка, но не е гадно. Леки са доста и чувството е все едно си с дебел чорап. Отдавна се бях наканил на някакви от тоя тип primeknit.

Наквасих ги добре и в дъжда онзи ден и нямат това неприятно свойство да мятат всичко отпред върху пръстите или отзад над петата :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana, peshehodetz

Последни теми
Facebook