Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от SpUd3r » 23 Авг 2011, 15:13

Виж в Еником-М, имат и промоция за безплатен транспорт, разнос и монтаж, което е много добре като си на 9тия етаж и не се побират нещата в асансьора :mhihi:
Взех си спалнята и дивана от там, но ти препоръчвам да си обиколиш доволно по магазините, пък после чети из нета :D
Tux0 Ca !
Изображение

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Ronka » 23 Авг 2011, 15:14

SpUd3r написа:Виж в Еником-М, имат и промоция за безплатен транспорт, разнос и монтаж, което е много добре като си на 9тия етаж и не се побират нещата в асансьора :mhihi:
Взех си спалнята и дивана от там, но ти препоръчвам да си обиколиш доволно по магазините, пък после чети из нета :D


:ok: Я виж предната страница ...
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от randity » 23 Авг 2011, 15:18

Колега, препоръчвам ти ето това http://milstil.com/ . Тези хора ни направиха кухня, спалня и детска стая. Ето малко снимки:
Toва е кухнята: Цък
Това е спалнята: Цък ; Цък
Надявам се да помогна. Ето две телефона: 0898 45 97 28-Стоян !
Последна промяна randity на 23 Авг 2011, 15:30, променена общо 1 път
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от SpUd3r » 23 Авг 2011, 15:24

Ronka написа:
SpUd3r написа:Виж в Еником-М, имат и промоция за безплатен транспорт, разнос и монтаж, което е много добре като си на 9тия етаж и не се побират нещата в асансьора :mhihi:
Взех си спалнята и дивана от там, но ти препоръчвам да си обиколиш доволно по магазините, пък после чети из нета :D


:ok: Я виж предната страница ...

баси... а си бях харесал една секция :mhihi:
някой има ли информация дали няма да има някаква зверска разпродажба да хванем последната далаверка :D
Tux0 Ca !
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Пилев » 23 Авг 2011, 15:30

Аз магазините ги обикалям , има и доста неща които ми харесват :) . Но по скоро вече съм склонен да вярвам на доволни/опарени, а не на продавачите и консултантите.
Мерси колеги и колежки много сте ми полезни :yes: .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от deyan-enchev » 23 Авг 2011, 15:35

SpUd3r написа:
Ronka написа:
SpUd3r написа:Виж в Еником-М, имат и промоция за безплатен транспорт, разнос и монтаж, което е много добре като си на 9тия етаж и не се побират нещата в асансьора :mhihi:
Взех си спалнята и дивана от там, но ти препоръчвам да си обиколиш доволно по магазините, пък после чети из нета :D


:ok: Я виж предната страница ...

баси... а си бях харесал една секция :mhihi:
някой има ли информация дали няма да има някаква зверска разпродажба да хванем последната далаверка :D


Запали колата и се пусни 3 светофара надолу по булеварда и кажи, че аз трябва още 1 апартамент да обзавеждам сега баси :mhihi:
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Nukem » 23 Авг 2011, 15:43

Колега аз преди месец си взех комплект гардероб, спалня и две нощни шкафчета от Айко за 599лв, съответно взех две подматрачни скари от тези при който може да се регулираш твърдоста на различни места 150лв и матрак не взех най евтиния а някакъв среден клас и със всичко ми излезе 1250лв, транспорт и качване ходихме с буса на един приятел до Стара Загора и после с него пренесохме всичко/добре че съм на 2-я етаж, че е нова кооперация и не са пуснали асансьора още/! Много съм доволен след банята която е 2.5м2 която ми излезе 3500 тези 1250лв са направо глътка въздух!
Изображение
Сега и аз трябва да се захвана с кухнята, но ходих да гледам и в Айко и в Мартинели и нищо което е на нормална цена не ми хваща окото!
П.С: За хола си издирвам стол като този от мъже в черно, ако някой знае къде продават да пише едно л.с!
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Ronka » 23 Авг 2011, 15:58

deyan-enchev написа:
SpUd3r написа:баси... а си бях харесал една секция :mhihi:
някой има ли информация дали няма да има някаква зверска разпродажба да хванем последната далаверка :D


Запали колата и се пусни 3 светофара надолу по булеварда и кажи, че аз трябва още 1 апартамент да обзавеждам сега баси :mhihi:


Пък може и да пробваш да звъннеш :)
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от deyan-enchev » 23 Авг 2011, 15:59

Martinelli, лично аз съм виждал контейнери от Китай да пристигат във Варна за техните магазини. Не знам дали е зле или добре, само споделям.

Nukem написа:П.С: За хола си издирвам стол като този от мъже в черно, ако някой знае къде продават да пише едно л.с!


ето ти столче -> http://aleti.eu/page.php?n=24109&SiteID=463

Ronka написа:Пък може и да пробваш да звъннеш :)


Не са фалирали о.О работят си има промоции, кол център, има персонал в магазина е сега звънях. Не са в час с текущите си промоции и системата им не ги разпознава, но да не задълбаваме.
Последна промяна deyan-enchev на 23 Авг 2011, 16:12, променена общо 1 път
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от bigmurzi » 23 Авг 2011, 16:11

мм, може да се удивиш какви мебели правят жълтичките
Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Nukem » 23 Авг 2011, 16:22


Мерси!
Бях гледал някакъв за 1199лв ама не мога да го намеря, но и този ако не е китайски си заслужава!
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от ogata » 23 Авг 2011, 16:33

В Пловдив има два магазина - Алати (преди 4ти км, срещу новата сграда на ПУ) и Рила ( до басейн Нептун в кичука) . Иди да разгледаш - има по нещо за всеки. Кухнята 3та година е без дефект, като изключим една откъртена панта по моя вина. Цената и беше към 2000, превозих си я и си я сглобих сам ;)
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от N.Mihaylovski » 23 Авг 2011, 19:21

Сега разбрах че Еником М са фалирали ПДЧ-то им беше 18 мм за разлика от това ан Виденов което е 16 мм
Аз имам човек който прави по поръчка всичко, много сме доволни, от качеството и монтажите, аз имам 4 апартамента правени от въпросния, давам контакти на ЛС
Иначе бих изчакал Икеа да отвори те ще разцепат мрака есента ;)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Пилев » 23 Авг 2011, 19:31

То че ще изчака икеа ясно. Но на мен ми се струва, че няма да е по различно от другите мебелни магазини, дано да греша. Направо ми пращаите контакти на л.с. за хората за които говорите. Аз да съм си подготвен :) .
И тъй като нищо не разбирам каква е разликата м/у ПДЧ, МДФ и фурнир :oops: .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Phil » 23 Авг 2011, 19:38

Колега, в ИКЕА кухните са от готови модули...има си планиране, но ако искаш някакви изчекнати размери може и да не те огрее...доставката и монтажа не са включени в цената и се извършват от външни фирми, ако клиента иска ;)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook