Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017, (231 PS)

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от E.5KOV » 18 Ное 2019, 14:21

Тази година поръчвах обзавеждане за нов апартамент. Жената е много упорита и обиколи всички /буквално всички/ по-популярни фирми за кухни и домашно обзавеждане. Накрая вече беше набрала рутина и ме заведе във фирма "Ачерно". Поръчахме кухня и холни секции там. Идеята беше да има препратка, цветово и стилно м/у кухнята и секцийте. Почакахме три месеца но си заслужаваше. Препорачвам "Ачерно" с две ръце. Правят и спални и детски и всякакво домашно обзавеждане без мека мебел.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от vlad0 » 18 Ное 2019, 15:05

Преди няколко месеца ползвах този асистент за кухня и съм доволен от качеството и самия процес на работа: http://assistant.arkithema.com/

Супер много ми помогна, защото сам седнах и си избрах кухнята вместо да губя време да обикалям по различни фирми и хора.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Exclusive89 » 18 Ное 2019, 18:51

streetz написа:И на мен ми дойде на главата приключението "кухня". Някой ползвал ли е услугите на ИИКО ? На думи са големи, много клиенти имали и много се чакало, качеството имало цена бла-бла ... ама нещо не ми вдъхнаха доверие. Другите варианти са ми Диалог и Еником-М.

Моята кухня е от Диалог, колега. Доволен съм, всичко се случва както се разберете, без да се забавят, без излишни главоболия. Имам поне четирима приятели с кухни от Диалог всички са доволни :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от streetz » 19 Ное 2019, 9:59

И аз имам приятел с кухня Диалог и е доволен човека. Единствено като забележка спомена, че няма много възможности за свободни интерпретации - работят със стандартни размери. Мен това не ме бърка де, ще е обикновена Г-образна. Ще им видя шоурума утре на живо.
Ачерно са добри, спор няма, обаче и цените им подозирам ще са още по-"добри" :mhihi:
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от BMW_POWER » 19 Ное 2019, 20:27

Преди 17 години минах през това приключение. Намерих си един много добър ( и толкова несериозен) майстор. Обещава за седмица, готов е за три. Обаче всичко беше без забележки. Кухня, спалня, обзавеждане. Всичко по индивидуален проект. Даде ни много хубави идеи. Тази година работи и със сина. Доволни сме и ако има мераклии, ще му дам телефона.

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 24.07.2002

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Mini » 02 Фев 2020, 18:57

Здравейте колеги, имам нужда от малко помощ. Жената иска да купи спалня (легло и матрак) за родителите си, та моля да ми препоръчате онлайн магазин (надежден) от който да поръчаме, а те да го доставят и евентуално сглобят.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Е.Димитров » 04 Фев 2020, 10:18

Mini написа:Здравейте колеги, имам нужда от малко помощ. Жената иска да купи спалня (легло и матрак) за родителите си, та моля да ми препоръчате онлайн магазин (надежден) от който да поръчаме, а те да го доставят и евентуално сглобят.

Сещам се за ВиденоФФ
Спалните им са конфекция, но стават, доставят ги и ги сглобяват. Цените са им добри (за това, което предлагат)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Моджо » 04 Фев 2020, 10:35

Матраци - Jysk
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от barty » 04 Фев 2020, 19:14

Легло само от ИКЕА, ако говорим за шир потреба. В сравнение с повечето талашитени, от ИКЕА са направо екстра качество.
:yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 24.07.2002

Re: Обзавеждане на кухня и спалня, споделете мнение за фирми

Мнение от Mini » 05 Фев 2020, 21:19

Благодаря за информацията колеги. :bchug:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook