избор на банка

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: избор на банка

Мнение от Фидел Кастро » 22 Сеп 2019, 12:17

Виждам, че има и други ползватели на Револют и искам да им задам следния въпрос: Получих дебитната карта, направих даже 3 разплащания контактно, но безконтактното плащане на картата не се активира. Проверихме всички настройки в смартфона и пак не иска и не иска. Също така презаредих онлайн една предплатена карта на Виваком отново без проблем, но безконтактното плащане пак не сработва. Имате ли идея на какво може да се дължи?
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: избор на банка

Мнение от 3186 » 22 Сеп 2019, 14:07

Изображение
Тук е единственото място, откъдето се пускат/спират услуги на картата. Ако и така не ти сработва - пиши им на съпорта.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: избор на банка

Мнение от Dextuar » 22 Сеп 2019, 16:41

Фидел Кастро написа:Виждам, че има и други ползватели на Револют и искам да им задам следния въпрос: Получих дебитната карта, направих даже 3 разплащания контактно, но безконтактното плащане на картата не се активира. Проверихме всички настройки в смартфона и пак не иска и не иска. Също така презаредих онлайн една предплатена карта на Виваком отново без проблем, но безконтактното плащане пак не сработва. Имате ли идея на какво може да се дължи?
Активирай картата на банкомат.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: избор на банка

Мнение от Фидел Кастро » 22 Сеп 2019, 17:37

3186 написа:Ако и така не ти сработва - пиши им на съпорта.

Да, и така не сработва. Значи ще им пиша.
Dextuar написа:Активирай картата на банкомат.

Щом я получих първото нещо, което направих е да проверя наличност по картата на банкомат на Алианцбанк. Няколко пъти съм проверявал наличност и на други банкомати. Или ми кажи какво да направя за да я активирам на банкомат?

Благодаря и на двамата за съветите и отзивчивостта! :yes:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: избор на банка

Мнение от Dextuar » 22 Сеп 2019, 17:44

Фидел Кастро написа:
3186 написа:Ако и така не ти сработва - пиши им на съпорта.

Да, и така не сработва. Значи ще им пиша.
Dextuar написа:Активирай картата на банкомат.

Щом я получих първото нещо, което направих е да проверя наличност по картата на банкомат на Алианцбанк. Няколко пъти съм проверявал наличност и на други банкомати. Или ми кажи какво да направя за да я активирам на банкомат?

Благодаря и на двамата за съветите и отзивчивостта! :yes:
Изтегли някаква сума.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: избор на банка

Мнение от Фидел Кастро » 22 Сеп 2019, 18:57

Dextuar написа:Изтегли някаква сума.

Утре и ще пиша непременно! :bchug:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: избор на банка

Мнение от laviatan » 23 Сеп 2019, 9:25

Фидел Кастро написа:
Dextuar написа:Изтегли някаква сума.

Утре и ще пиша непременно! :bchug:

Какво стана колега ? :yes:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: избор на банка

Мнение от Фидел Кастро » 23 Сеп 2019, 16:25

laviatan написа:Какво стана колега ? :yes:

Съжалявам, но утре ще направя всичко!
Мой приятел, който работи в банка ме посъветва да го направя не по-рано от 13 часа в работен ден и за BG и UK.
Първо теглене от банкомат и след това опит за безконтактно разплащане. Не успея ли ще пиша на подръжката.
Ти същия ли проблем имаш?
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: избор на банка

Мнение от laviatan » 23 Сеп 2019, 17:47

Да -и при мен е така :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: избор на банка

Мнение от Фидел Кастро » 24 Сеп 2019, 17:31

laviatan написа:Да -и при мен е така

Остана си същото!
Днес около 13.30 изтеглих 20 лева от банкомат на ОББ без никакъв проблем. След около половин час пробвахме с касиерката в Лидъл мнократно дали работи безконтактно картата и НЕ и НЕ и НЕ! :confused: Личеше си, че жената е "много печена"(както пееше Слави учиндолския). :yes:
Остава да се обърна към течсъпорта?
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: избор на банка

Мнение от E34 » 24 Сеп 2019, 19:22

Малко досаден въпрос обаче, верифицира ли си мейла?....за колегата с революта питам
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: избор на банка

Мнение от Dextuar » 24 Сеп 2019, 20:53

Фидел Кастро написа:
laviatan написа:Да -и при мен е така

Остана си същото!
Днес около 13.30 изтеглих 20 лева от банкомат на ОББ без никакъв проблем. След около половин час пробвахме с касиерката в Лидъл мнократно дали работи безконтактно картата и НЕ и НЕ и НЕ! :confused: Личеше си, че жената е "много печена"(както пееше Слави учиндолския). :yes:
Остава да се обърна към течсъпорта?
VISA или MasterCard ти е пластиката?


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: избор на банка

Мнение от Фидел Кастро » 25 Сеп 2019, 0:00

Dextuar написа:VISA или MasterCard ти е пластиката?


MasterCard

Имейлът е верифициран защото за всеки превод първо получавам съобщение, а след това дата на изпълнение на превода. Днес обаче датата не беше спазена и ще видя утре. Вероятно е заради многото почивни дни. Наредих го в петък късния следобяд.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: избор на банка

Мнение от Vasko » 26 Сеп 2019, 0:11

Моджо написа:Убу де , какво толкова има да правите в тия банки?
Аз съм в уни хуни /без Н/, ама още откогато бяха Биохим.
1. Пари от банкомат тегля много рядко и ми е се тая дали ще ми земат 30 стинки или хич. Пос терминали има навсякъде /почти/ и като изтегля 100 лв хартиени може и месеци да не ги похарча.
2. Да нареждам някакви пари на некой - ползвам си Ипей. Пак е рядко.
3. Онлайн банкиране ползвам само за валутни преводи, което е 1 път в годината.
4. Да си гледам движението по сметката , я го направя 1 в месеца, я не.
5. В клон на банката стъпвам 1 път годишно да си тегля евра за морето.

От тази гледна точка в общи линии ми е се едно в коя банка ще съм. Иначе Уни ме дразнят с много работи, но така или иначе мнооого рядко се налага да ходя в клон освен за теглене на евра. Последно ходих за друго да си подменя картата,ама това беше преди 4-5 години.
И съм сигурен, че в която и банка да съм се ще има нещо дето да не ми хареса. Затова си стоя при тях.
Ся ако имам фирмена сметка е друга работата.



Колега, ти може да не стъпваш в банка цяла година,ама аз понякога на ден правя по десет превода с интернет банкирането било за резервации, било междуфирмени разплащания и често се случва да няма достатъчно средства в едната сметка и да тичам да я захранвам с кеш като внасянето е много бързо и удобно на банкомат в ДСК -сега да не кажете, че правя реклама. Просто за гр. Пловдив ми са на супер удобно място - близо до офиса и банкоматите им,на който можеш да внасяш,защото имат и такива ,от който можеш само да теглиш - са на близко място до офиса ми затова съм при тях. Преди имаше проблем и не приемаше банкомата банкноти от номинал 100-те лв, старите и новите, които са нова емисия. Преди 15 дена оправиха проблема и сега вече всичко е оки .
Другата ми сметка на другата фирма бяха в СИБАНК ама откакто се обединиха с ОББанка и малко нещата не са ок. Мобилното им банкиране е готино - верифицирането на превода е готино ,защото става от телефона с пръстов отпечатък ,а ако използваш компютър иска с телефона да сканираш картинката с IQ четеца, за да те пусне нататък ,но понякога има бъгове и това не е много добре, особено ако парите трябва да постъпят веднага в другата сметка и като се бъгне и ....
Относно таксите, засега от всички на ДСК са с най-добри условия ,в смисъл такъв ,че има доста повече опции примерно когато ти внасяш в сметката да не ти идва смс и да ти дърпа от пакета смс-и , които ти са за известяване за движение на суми по сметка.Докато при ОББ банка дали ти внасяш или някой друг - винаги идва смс ,което не е ок,защото ти хаби напразно пакета смс-и и след това започваш да плащаш за всеки смс.Освен това и таксите за смс-и са малко по-високи ..Абе, преди ги следях тези неща, ама сега нямам време се занимавам с глупости и да гледам 20 листа разпечатка с транзакции за да изчислявам по колко стотинки е смс-а.
Днеска четох ,че вдигат и всички лихви по кредитите, така,че който има кредит - да затяга колана !!!
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: избор на банка

Мнение от Моджо » 26 Сеп 2019, 6:24

Чети до края колега. Написал съм , че ако сметката е фирмена работата е друга. Говорим за лчини сметки.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook