Българският Кентавър-полукола и получовек..

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от Ogi » 27 Юли 2011, 8:29

:banghead: :banghead: :banghead:

Момчета и момичета... започвате да заприличвате на коментаторите във вбокс... вземете се в ръце малко... не е нормално това :dummy:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1047
Регистриран на: 2.03.2004
Мечтае да кара: М-ка деснячка с газова уредба Mimgas :D

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от PIONEER » 27 Юли 2011, 15:49

Из е30 подфорума:
...няма по-голяма награда от едно е30, за което си търпял лишения, изпъвал си шия и т.н. Истинския фен е готов да си свали и ризата от гърба, но да има за е30-ката.

:weed: :smoke: :arrow: :kuku: :wtf:
Изображение
8.32

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от Elesar74 » 27 Юли 2011, 16:00

Навремето четох за един, който правел секс с колата и жена му ревнувала. Как, сетете се. Това напълно гореспондира с цитата по-горе. Както и култовия израз, кефа цена няма. Няма, защото цената е толкова голяма, че е срамна за казване.

P.S. Както каза Ogi, големи хора сме, да не хвърляме това, което заслужава някой човек, на сбор от добре обработена ламарина и електроника.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от alx » 27 Юли 2011, 16:33

ах... хубава тема. и доста проста всъщност като "казус".

аз съм бил и от двете страни на оградата.

човек налива пари в нещо когато... няма нещо друго дето да му е по- приоритетно. демек човек налива пари в приоритетите си.

на един младеж дето само момичета, дискотеки и купони са му в главата- какви други приоритети да има? нормално е да живее заради колата си защото се отъждествява с нея а в българия (а и в много други държави) хората го оценяват по колата. изключения има, но те са рядкост и показват преждевремена зрялост (по една или друга причина) която може да е за добро или за зло.

на един по-улегнал човек със семейство или други житейски задължения където съдбата на други хора зависи от него- как да му бъде колата приоритет? нормално е живота му да е изпълнен с битки за оцеляване а колата да е просто средство за придвижване. такъв човек няма да го видиш да прави големи жертви за возилото си а ако го видиш- лошо за тези около него.

същото е и със гъзарията по пътя. тя се прави предимно от хора които нямат какво да губят и показването по пътищата им е основния "номер" в живота.

един пич ще мине със 200 покрай тебе на задна гума защото... просто няма какво друго да направи за да се "обозначи" в живота. този младеж няма нищо друго (според както той го вижда) за което да си струва да го прави вместо да тества законите на физиката. което е много тъжно защото много млади хора така си отидоха преди да се развият като личности.
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от acho.rs » 27 Юли 2011, 16:41

Ами нали точно докато не си семеен е време да се отдадеш на нещо приятно . На мен това ще ми прави кеф и след като се оженя , но няма да имам възможност (вероятно) . Като се замисля , че един ден сигурно ще ми се наложи да карам дизелово комби :puke: или не дай боже ван ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от _galio_ » 27 Юли 2011, 16:43

alx написа:човек налива пари в нещо когато... няма нещо друго дето да му е по- приоритетно. демек човек налива пари в приоритетите си.

на един младеж дето само момичета, дискотеки и купони са му в главата- какви други приоритети да има? нормално е да живее заради колата си защото се отъждествява с нея а в българия (а и в много други държави) хората го оценяват по колата.


не съвсем точно :) аз приближавам 30, имам разни приоритети, но в колата намирам спокойствие и възможност да открадна време за себе си, да понауча нещо ... осъзнавам я като средство за придживжване, като за мащабите на София карам достатъчно ... същевременно колата е нещо, което ме държи далеч от обичайните тъпотии за 30-годишните свободни мъже и ми позволява да съм що годе балансиран - един човек, за да бъде адекватен, задължително трябва да има хоби :yes:
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: Sofia, BG
Пол: Мъж
Кара: E46 Touring/Е46 Coupe/ X3
Мечтае да кара: new BMW

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от BAHKATA_TDI » 27 Юли 2011, 18:27

alx написа:на един младеж дето само момичета, дискотеки и купони са му в главата- какви други приоритети да има? нормално е да живее заради колата си защото се отъждествява с нея а в българия (а и в много други държави) хората го оценяват по колата. изключения има, но те са рядкост и показват преждевремена зрялост (по една или друга причина) която може да е за добро или за зло.

на един по-улегнал човек със семейство или други житейски задължения където съдбата на други хора зависи от него- как да му бъде колата приоритет? нормално е живота му да е изпълнен с битки за оцеляване а колата да е просто средство за придвижване. такъв човек няма да го видиш да прави големи жертви за возилото си а ако го видиш- лошо за тези около него.


Е точно това е истината. :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от SPEED_GABROVO » 27 Юли 2011, 19:05

И аз в момента се лишавам от доста работи,всеки спечелен лев го скътавам за да мога един ден да си купя Е30ска,дали ще е 316 или 325 няма значение,важното е да ме грабни от пръв поглед,като я видя да си кажа това е моята кола.Вярно,че съм келеш,тепърва ще навлизам в живота и ще го ям яко,но автомобилите са ми най-голямата страст,имало е в моменти да скътавам пари за закуска,дори в момент вместо да си карам айляк цяло лято,ходя на работа и влача каси и стекове по магазините и складовете,само и само да мога да си купя някоя ръжда.Винаги съм се чудил как хората възприемат колите за даденост като водата,аз например имам колите за нещо повече,за начин на живот.Но всичко си има граница,никога не бих сложил колата пред човека,но предпочитам да ходя с смотани дрехи и обувки,да не излизам по дискотеки(не,че някога съм го правил),но да имам мечтаната кола.
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от Kroki » 27 Юли 2011, 19:20

И аз бях така като теб. Още събирам за Е30 :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от DriftoMania » 27 Юли 2011, 20:48

..ходя на работа и влача каси и стекове по магазините и складовете,само и само да мога да си купя някоя ръжда..


Това е малко..странно, поне за мен. Как по дяволите някаква Е30-ка да е приоритет номер 1 в живота на човек? Просто за да си в играта и да пишеш в бмв форума..разбирам ви донякъде, и мен ме кефят трийски, душата на бмв, че не е като останалите коли и тн..но моля ви се..316ка двоен стоп ръждилник мечтана кола? и да почнеш да наливаш пари дето ги нямаш, да ходиш като оръфляк и да ти се смеят батките по форумите на 'проекта'..ми..някак си не върви. също съм виждал и другата крайност - прилично облечен мъж, с финансови възможности достатъчни да поддържа нормална колица...с 20 годишен изгнил, адски мърляв, разпадащ се кадет..ама не си взема по-нормална кола, щото колата го интересува доколкото да го вози насам-натам..хора всякакви..но не е хубаво човек да е в някоя крайност :bchug:

И аз съм автомобилен фен, но да гладувам за трийска..мерси, ще карам каквото и когато имам възможност да поддържам. Нямам пари - ми няма да карам...манията си е мания, ама не си струва понякога, има и по-важни неща от купчина ламарина :roll:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от u`F`o » 28 Юли 2011, 0:21

Всичко опира до приоритети ;)
За всеки е различно понятието "да ходиш като оръфляк" или "да нямаш дрехи" - аз казвам, че нямам дрехи като имам по-малко от 4-5 панталона, 6-7 ризи, 2 чифта маратонки + 2 чифта обувки (образно казано). Имах съквартиранти, дето ми показаха какво е верно да нямаш - бях забравил направо. Те имаха общо 2 панталона + 2 тениски и 1н половер и едно яке. Има хора дето имат по 20 чифта от всичко (предимно от женски пол :mhihi: ), които на под 10 чифта от всичко викат - " ми то няма с какво да излезна" :mhihi: Няма да... :kuku:
Това че момчето иска е30ска не значи че ще вземе ръждилник за 500лв, може да си вземе и за 2-3 к някоя запазена - нали ;)
_galio_ написа:един човек, за да бъде адекватен, задължително трябва да има хоби

:yes: Кат' си прав си прав ;) Даже няколко хобита трябва да има :driving:
alx - за почти всичко съм съгласен с теб. С изключение на това, че според мен един успял мъж трябва може да си храни семейството и да отделя пари за себе си - респ. за хобито си - независимо какво е то. Знам че в БГ е малко по-трудно и че съм още само на 23г обаче така си ги представям нещата...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от SPEED_GABROVO » 28 Юли 2011, 22:19

За ся заветните 500 кинтара съм ги прехвърлил. :mhihi: Изобщо не ми дреме,че батките ще се смеят на ръждата ми,колата си я купувам за мен,чуждото мнение за мен няма никакво значение.(бах са в рапера,в рима го карам :mhihi: ).Всеки си има цел и се стреми към нея,моята цел е да търкалям кенеф,не ми пречи да ходя облечен от битака и да нямам джисеме с тъцскрийн. :yes:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от Kroki » 28 Юли 2011, 22:26

Е тва е! :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1047
Регистриран на: 2.03.2004
Мечтае да кара: М-ка деснячка с газова уредба Mimgas :D

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от PIONEER » 29 Юли 2011, 0:12

SPEED_GABROVO написа:За ся заветните 500 кинтара съм ги прехвърлил. :mhihi: Изобщо не ми дреме,че батките ще се смеят на ръждата ми,колата си я купувам за мен,чуждото мнение за мен няма никакво значение.(бах са в рапера,в рима го карам :mhihi: ).Всеки си има цел и се стреми към нея,моята цел е да търкалям кенеф,не ми пречи да ходя облечен от битака и да нямам джисеме с тъцскрийн. :yes:


Абе ако ще се КУПУВА кола по-добре дай повечко лев и не си усложнявай живота със скрап.Ако е наследство/подарък - ОК ама да плащаш,за да се вкарваш в големите чужди филми не си струва.И не става въпрос за присмех ами 2-3 пъти ще ти направи номер в най-неподходящ момент,зимата ще се счупи нещо голямо и ще трябва да вървиш пеша в кишата или по пътя за морето/планината ще се сговни и тогава почваш да се чудиш каква аджеба е целта на тая кола-да ти служи или ти да и слугуваш ;)
Изображение
8.32

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Българският Кентавър-полукола и получовек..

Мнение от SPEED_GABROVO » 29 Юли 2011, 19:39

Има време,искаме ми се да имам повече пари,за по-читава колица,но ще видим,то и по-скъпата кола не е гаранция,че няма да ме остави,щом е втора ръка си е Божа работа.Целта е да си я купя с мой пари,иначе мога да си карам на бащата Пижото 306 1.4 на метан,оп забравих има и климатик :mhihi: ,но не благодаря,искам да си е лично моя,пък и от малък си мечтая за Е30,изобщо задължително да е BMW,но дъртичко с кръгли фарчета,но не за гъзария,а за фенщина.
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook