Пътуване с чужда кола до Гърция?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Пътуване с чужда кола до Гърция?

Мнение от Knoxville_ » 10 Авг 2018, 13:16

То и чужденците не виждат полицаи в България, защото се крият в храстите :ok: А дори и да видят, няма да се случи нищо, че да не се изложим пред гостите :lol: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Пътуване с чужда кола до Гърция?

Мнение от Моджо » 10 Авг 2018, 14:51

10-те км с дупки са щото още не са я построили /до 1-2 години ще е готова/, ама има тол таксата си важи. Ама на друго място дупки има ли? Щото аз не съм забелязал да има много и не говоря за магистралите. Па не е като да не съм ходил по Гърция.
С джапанки и в бг е забранено.
По-бързи гърци много не съм виждал, виж румънци и бг - да.
Трафик полиция наистина почти няма, но камери има. Единия път ми сканираха личната карта на излизане.Не съм питал защо , ма предполагам е затова да не ме е снимала некъде камера. Иначе от 3-4 години на Кулата само бг са ме проверявали. Събират се на едната граница.
В общи линии карайки си нормално няма никакви проблеми.
Проблема е ако нарушаваш и те хванат. Е те тогава става страшно.
Иначе то глоба и за настъпване на непрекъсната линия има па колко пъти я настъпвах обикаляйки Ситония :))
Ама в общи линии това ми е нарушението. Специално ограниченията на скоростта си ги спазвам стриктно.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Пътуване с чужда кола до Гърция?

Мнение от Don_Diego » 10 Авг 2018, 15:05

Knoxville_ написа: А дори и да видят, няма да се случи нищо, че да не се изложим пред гостите :lol: :mhihi:


:OT:
Наистина са зле нашите пътни полицаи, поне по-младите такива де. Онзи ден ме спират и зор зелена карта на колата (колата е с немски номера). Той си държи, че била същата като нашата и си иска да види нея :banghead: То с радиото можеш ли да спориш? Той самия не знае какво точно трябва да изиска и как изглежда това дето иска :mhihi: Добре, че се появи старшия да му обясни кое-как и защо
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пътуване с чужда кола до Гърция?

Мнение от TNT » 11 Авг 2018, 11:28

Моджо написа:Ама на друго място дупки има ли?

По моя маршрут... по-хубави пътища от тези в България не видях със сигурност :mhihi: Следващия път съм решил да съм на съвсем различно място, ще видя и там как е.

П.П. Нека темата си остане за документацията, да не я разваляме с качество на пътната настилка :kuku:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1020
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Пътуване с чужда кола до Гърция?

Мнение от NGneer4eto » 11 Авг 2018, 14:00

FaceOff написа:Да де, ама кой да те хване, като полицай не съм видял за пет години, а и всичките ми познати казват същото?
Имам чувството, че нарочно разказват играта на няколко човека на сезон, та като се върнат и разкажат по форуми, на другите да им се вземе страха :mhihi:


Аз съм виждал. Наистина е рядко, но когато ги видях преди 2 години бяха спрели 3 старозагорски коли едновременно. Направо изтръпнах. Добре, че спазвахме ограничението и не бяхме сред щастливците.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Пътуване с чужда кола до Гърция?

Мнение от ildivvy » 15 Авг 2018, 19:57

Дано колегата пуснал темата да не се сърди,но ако може да питам нещо бързо,понеже става дума пак за Гърция! Въпроса е следния: Като слезна в Комотини от Маказа и хвана магистралата към Александрополис,къде са първите бариери за плащане на такса? Има ли такива веднага след Комотини,в посока към Александрополис или не? Да не би бариерите да бяха от другия край на Комотини,в посока към Кавала? Т.е. ако хвана магистралата от Комотини до Макри,ще плащам ли някъде такса?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Пътуване с чужда кола до Гърция?

Мнение от Моджо » 16 Авг 2018, 6:27

Горе долу са ти по средата на пътя бариерите. Около Мести.
Хм,хм...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook