Цена на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 23.12.2010
Пол: Мъж

Re: Цена на горивата

Мнение от Alpina_fanatic » 24 Фев 2011, 22:40

Скоро на повечето коли ще събират данък сгради :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 606
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Кара: E30

Re: Цена на горивата

Мнение от zzuzi » 24 Фев 2011, 23:57

Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 654
Регистриран на: 24.12.2007
Местоположение: Сливен,Гърция(Kos island)
Кара: 320Д(M47TUD20)

Re: Цена на горивата

Мнение от Face » 25 Фев 2011, 0:39

И тук е така лятото.Засичам от дома до работа 5мин. с колелото,10-15 с колата(задръстване).
Дори и да стигна по бързо с автомобил няма къде да се паркира.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 166
Регистриран на: 13.09.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 528 на газчица...
Мечтае да кара: МиГ-29

Re: Цена на горивата

Мнение от pkaramitev » 25 Фев 2011, 2:35

zzuzi написа:http://www.youtube.com/watch?v=n-AbPav5E5M


Ако в София имаше такива условия за колоездачите,и най-вече култура,то аз ще съм първия който ще плати данък сгради на БМВ-то!
Като дете съм живял в Дания,и там велосипеда,като транспортно средство беше изключително равит!
Но и климатичните условия също влияят за съжаление за изграждането на Велообщество в БГ.
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Цена на горивата

Мнение от uCnaHeTcA » 25 Фев 2011, 3:16

pkaramitev написа:
zzuzi написа:http://www.youtube.com/watch?v=n-AbPav5E5M


Ако в София имаше такива условия за колоездачите,и най-вече култура,то аз ще съм първия който ще плати данък сгради на БМВ-то!
Като дете съм живял в Дания,и там велосипеда,като транспортно средство беше изключително равит!
Но и климатичните условия също влияят за съжаление за изграждането на Велообщество в БГ.

Правилно... Но при такива цени на горивата, каквито и да си климатичните условия през късна пролет/лято/ранна есен, надали няма да яхна колелото, ако има велоалеи и култура в шофьорите... Но... много сме далеч от Запада :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: с два километража
Мечтае да кара: e36 М3 COUPE

Re: Цена на горивата

Мнение от choki_pk » 25 Фев 2011, 4:58

xpl0d написа:С писане и спорене няма да стане. Ако има решени на протест хора давайте да правим темата важна и да се организираме. Като онези гърци ли румънци ли бяха къде затапиха входа на една бензиностанция. Само, че аз предлагам на групички от по 4 коли - 2 на изхода, 2 на входа на бензиностанцията и така на 10-на бензиностанции по един час да седим. Все ще се привлече внимание. Пък случайно ако стане напечено съответните коли ше се чупят оттам. Може да се пробва блокада на някое ключово кръстовище, вход/изход на града, можем да пробваме да плащаме със стотинки бензина, винетка, минетка и т.н. Начини има, само и хора да има. Другите държави колко печелят и какво плащат ги заебете, вас тва не ви топли. То е ясно като две и две четири, че в България всичко е баси скъпото, а заплатите са баси ниските. Оставете безсмилените спорове. Давайте да налазваме улиците, че ми писна на оня да сипвам пикня за 2.50 литъра :ranting:





Евала за думите колега.Давайте да се ДИГАМЕ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ НА БУНТ СТИГА СМЕ СТОЯЛИ КАТО МИШКИ.Пуснете теми и по другите форуми направете ги важни нека всички и от всички градове да се вдигнем на бунт.Един направи ли го веднъж,после цяла България ще се престраши и ще се вдигне и тя.Така че нека започнем от нещо от горивата от тока от храната да застанем пред заводи бензиностанции да трошиме до основи.Това е решението поне ако не свалят цените нас да не ни е яд,че плащаме даденото нещо скъпо
Изображение

Марката е една и това е BMW,другото вече е избор на модел.. И винаги съм казвал че е по-добре да ревеш в BMW с тъмни стъкла от колкото да се смееш в някоя хонда.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530xi
Мечтае да кара: S65 Lorinser

Re: Цена на горивата

Мнение от Mitko195 » 25 Фев 2011, 16:05

Аз колело в София не смея да карам- се ше намери некое дупе дето да го бавя, да го дразна, че треа ме заобикаля и кат го мина спрел на светофара....Затва искам да падне ддс на бенза или акциза...ма няма как да стане ше ми кажете- и в Гърция не стаа, ма протестират нон-стоп, а минималната им заплата е 700 евро....гРъците по ли са тарикати от нас или просто ние сме си балъци сите?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: Пловдив, Backnang [DE]
Пол: Мъж
Кара: Compact m43tu
Мечтае да кара: E28

Re: Цена на горивата

Мнение от sobiss » 25 Фев 2011, 17:32

Бензина не е скъп, заплатите са ни ниски...
За тва куфата и миграция в некоя по бяла страна :mhihi:
Последна промяна sobiss на 25 Фев 2011, 17:33, променена общо 1 път

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Цена на горивата

Мнение от B U L L I » 25 Фев 2011, 18:14

двама ентусиасти ,които се плюят тук
ще ги помоля да се спрат или да продължат някъде другаде,защото ще им издействам
неколко седмична почивка
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Цена на горивата

Мнение от boksioraE39 » 25 Фев 2011, 23:08

Не искаме богатства,не искаме пари а на дизела и бирата старите цени!!! :evil:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Т-34
Мечтае да кара: F1 race car!
Детайли за колата: 1942; Length- 6.68 m; 76.2 mm (3.00 in) F-34 tank gun

Re: Цена на горивата

Мнение от P1tbuL » 25 Фев 2011, 23:39

Дайте верно да спретнем една стачка. Писна ми да ни вдигат цените на всичко. На вас не ви ли писна?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Цена на горивата

Мнение от uCnaHeTcA » 26 Фев 2011, 3:02

Айде Честито :winky: В Русе А95 2.43 , Дизел - 2.50 :winky: :kuku: :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 15.10.2008
Местоположение: София

Re: Цена на горивата

Мнение от GANIN » 26 Фев 2011, 9:02

Утре ще има пак нагоре - нещата стават много зле. :banghead:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Цена на горивата

Мнение от Пинтев » 26 Фев 2011, 9:11

Май само си говорим,и си се примиряваме с вдигането на всички цени,водата я вдигнаха,бензина,олиото,хляба,от юли месец и тока и така,ще се мъчим със заплати от по 600-700 лв (това е добра заплата) и така.Аз съм за вдигането на един протест,пък и мисля че и земеделците и превозвачите също ще възтанат на тези цени.Нека всички модератори във всички форуми да направят темите важни и да се организираме.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Цена на горивата

Мнение от Yanko Petrov » 26 Фев 2011, 9:33

Добре де, направих група, запишете се, обмисля се вариант за протест, обаче всеки вика "кажете кога, кажете къде", един колега от форума (Митко - не му знам ника :oops: ) даде няколко предложения, и се почнаха едни коментари - "ооо ама така само вредим на момчетата, които работят на бензиностанциите, а не на шефовете", или " никой няма да ни обърне внимание" и други такива.... Аз го написах на стената, ще го напиша и тука - в Атина като се прави протест се блокира движението и стават лудите задръствания. Хората излизат с лозунги и протестират. Всичко е законно - стига да е предупреден кмета в определен срок преди протеста. Само идея давам, не съм в БГ за да присъствам, но ме е яд като гледам как всички си прехвърлят топката и никой не вярва, че ще стане. Ми ако не стане от първия път се прави втори протест. И ако се предупредят медиите да раздухат, че ще има такъв протест, мислите ли, че няма да се съберат хора?! На всички им е писнало! Така че не сте само вие от форума! Успех!

http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 91766&ap=1
Последна промяна Yanko Petrov на 26 Фев 2011, 9:50, променена общо 1 път

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook