Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 06 Юни 2019, 17:28

Top Gun Maverick написа:Новата Годзила гледах, повече ми хареса от предходните, но нищо особено изненадващо.

Тя предходната и по-предходната нямат нищо общо. Уж тая е по-японска, от пъргавата Годзила от 90те, но честно казано на мен грам не ми харесва. Писна ми да давам пари за малоумни филми с ясен край, та си драскам тук и чакам да излезе някой скрит диамант.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 06 Юни 2019, 18:48

Нямаш избор. Алтернативата съм я разбрал отдавна, ама съм изтървал влака да стана Холивудски режисьор или/и продуцент. :mhihi:
Обречен си на Авенджърс и Трансформърс до безкрай. :mhihi: Добре, че първите тотално се бяха оляли и уж свършиха с последните два епизода, които по ирония някак бяха най-силни, особено първия. Дано не си повярват, че могат да ги продължат в близките 20 години. Те ще го направят де, но с всичките там отделни герои.
И Бързи и яростни скапаха тотално като с всяка изминала серия заприличва все повече на лоша, но съвременна версия на Рамбо, особено с това новото ще се изповръщат тотално. Но след Пол Уокър е трудно да.
Другата седмица на Х мен, него поне не всеки ипизод му е зле, а и актьорите на професор Ксавие и Магнито съответно Патрик Стюарт и Майкъл Фасбендер си е удоволствие да ги гледаш. Там беше много силно и самото начало на поредицата с актьор като Хю Джакман. И тримата някак бяха подбрани перфектно за ролите си. Макар да съм на мнение, че Патрик Стюарт може всичко да играе, особено след ролята му в Стъкления. :shock:
Последна промяна Top Gun Maverick на 06 Юни 2019, 19:02, променена общо 1 път
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 06 Юни 2019, 18:54

Ами да вкарат и биоланте в играта както си е в оригиналната версия годзила срещу биоланте :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Киномания

Мнение от Nickelback » 06 Юни 2019, 21:08

Това ще се чака с нетърпение :lalala:

Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Киномания

Мнение от c04 » 07 Юни 2019, 0:16

Nickelback написа:Това ще се чака с нетърпение :lalala:


Дано на`ще кина да го вземат.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Киномания

Мнение от barty » 07 Юни 2019, 6:37

От няколко дни гледам Джеймс Бонд, от първите серии с Шон Конъри през Роджър Муур та до Даниел Крийг. Наивни, на моменти глупави но и сладки филми. За разпускане са ок според мен.
:yes:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Киномания

Мнение от TNT » 07 Юни 2019, 21:20

acho.rs написа:Писна ми да давам пари за малоумни филми с ясен край, та си драскам тук и чакам да излезе някой скрит диамант.

Скоро се замислих в последните 10 години колко филма наистина си е заслужавало да ги гледам на кино. Еми на пръстите на едната ръка ги преброих :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.09.2010
Пол: Мъж
Кара: Volkswagen CC 2.0 TSI

Re: Киномания

Мнение от MapkoB » 08 Юни 2019, 18:18

TNT написа:
acho.rs написа:Писна ми да давам пари за малоумни филми с ясен край, та си драскам тук и чакам да излезе някой скрит диамант.

Скоро се замислих в последните 10 години колко филма наистина си е заслужавало да ги гледам на кино. Еми на пръстите на едната ръка ги преброих :mhihi:

Аз имам една теория, че YouTube ще замени телевизията, сериалите по различните стрийминг услуги ще заменят истинското, смислено кино, а по кината ще останат само визуални залъгалки, за които звукът и големият екран са част от преживяването. За това и поредици като Star Wars, Transformers, Avengers, Fast&Furios и тънъ бълват епизод след епизод.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Киномания

Мнение от ildivvy » 08 Юни 2019, 21:53

Вчера и днес гледах "X-Man" и "Годзила" ! Харесаха ми...Класически представители на своите 'поредици'! Просто,подобни филми трябва да се гледат с 'подходящата настройка и нагласа'! Нищо повече! Може и да няма следващ Х-Мен,но следваща Годзила ще има със сигурност.

П.П. Чакам поредния 'Терминатор' и 'Междузвездни войни'!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Киномания

Мнение от streetz » 08 Юни 2019, 22:39

c04 написа:Дано на`ще кина да го вземат.

Ще го вземат, днес го рекламираха в Арената.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Киномания

Мнение от c04 » 09 Юни 2019, 0:05

streetz написа:
c04 написа:Дано на`ще кина да го вземат.

Ще го вземат, днес го рекламираха в Арената.

Ще се гледа :bchug:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Юни 2019, 10:02

c04 написа:
Nickelback написа:Това ще се чака с нетърпение :lalala:


Дано на`ще кина да го вземат.

Мисля няма начин да не го вземат. Иначе ще трябва да гледаме само другата повърня Хобс и Шоу. Аз не можах да ги разбера защо при толкова бюджет Бързи и яростни така го развалиха с толкова много комерсиални глупости и толкова много фантастика в самото каране? Хайде многото екшън като искат да си го държат, ама то сега само майтапи(някои откровено тъпи)и барут. Някаква версия на Рамбо с коли ще е тоя Хобс и Шоу пък.
Това за историята как Хенри Форд е поръчал на Шелби да му направи кола ще е доста хубав филм за всеки автмобилен ентусиаст. Помня на Гран Туризмото като трябваше да карам с Форг ГТ колко трудно беше при подаването на всичката газ, но пък колата стои доста стегната в завоите. Но още по-трудно беше когато трябваше да бия компютъра и той караше тази кола. Общо взето ако е както трябва шансове няма много.
Сега ги разцъках из Немското Мобиле, нямат баране тия коли. Излизат 33 бройки ГТ, ама няколко от тях са разни други бангии, които носят наименованието, но са съвсем различно изглеждащи коли, други са реплики и няколкото оставащи...почват от 70-80 евро тия старите, стигат до 300 евро тия от около 2005-та... :shock:
Но да го видиш с цветовете му светло синьо и червено, невероятна работа.

Между другото Крисчън Бейл всичко играе. Още от Американски психар ми харесваше, а в Батман беше май най-силния Батман за мен. Може и Нолан като режисьор да е повлиял, понеже и филмите му за Черният Рицар си бяха най-силните Батмани изобщо, но актьора си е актьор. Мат Деймън е малко по-особен актьор. Не играе особено различни роли.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Киномания

Мнение от TNT » 10 Юни 2019, 12:52

Top Gun Maverick написа:Между другото Крисчън Бейл всичко играе.

Това е истински актьор. А не като нашите. Без значение дали е Гейм ъф тронс, Под прикритие или продава билети - все си е Иво Андонов :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 10 Юни 2019, 12:54

Мале, сега ще те изядат с парцалите...да осмееш български гангстер, опа актьор изиграл подобни ключови роли :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Киномания

Мнение от streetz » 10 Юни 2019, 14:00

Българските актьори не бих ги нарекъл точно актьори, защото не влизат в различни образи - просто играят себе си (или си имат една заучена роля). Искаш някой да изиграе "лошото момче" - викаш Блатечки, искаш големия шеф/бос - Михаил Билалов, Калин Сърменов, искаш малоумен олигофрен за комедийна роля - Рачков, Герасим Герасимов, искаш драма - оня педал Карамазов, а ако искаш някой да играе дърво - обаждаш се на Ивайло Захариев (той конкуренция няма) :mhihi: Може би проблема е в това, че в България няма филмови актьори, а само театрални, снимащи се чат пат във филми .. знам ли.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook