Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 31 Юли 2019, 20:29

Джон Уик не знам изобщо защо го броят за филм. Бледа, бледа версия на Рамбо.
Иначе Холито ще стреля като оръжията са подобни на водните пистолетчета с които се стреляхме като малки. Иначе дават ли истински откат(тоест истински оръжия)щеше да цели само поляните.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 31 Юли 2019, 20:55

Рамбо нямаше куче , иначе ако му бяха убили кучето .....малийй , къф сериал щеше да стане . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 31 Юли 2019, 21:55

Top Gun Maverick написа:Джон Уик не знам изобщо защо го броят за филм. Бледа, бледа версия на Рамбо.
Иначе Холито ще стреля като оръжията са подобни на водните пистолетчета с които се стреляхме като малки. Иначе дават ли истински откат(тоест истински оръжия)щеше да цели само поляните.


Отката не е критерии за добро (или лошо) оръжие ;)
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Киномания

Мнение от steeN » 02 Авг 2019, 13:23

Джон Уик точно за оръжията е доста реалистичен. Естествено, че има абсурдни неща като в църквата го стрелят от горния етаж и не го уцелват.
Но действията, които прави Кеану са абсолютно истински. Държане на оръжието, презареждане, вадене, прибиране...
Не знам, защо Холи като е жена се смята, че не може да издържи на отката на пистолет.

:kuku:

- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 02 Авг 2019, 13:57

Ами не знам ....на едно две места броих до 23 изстрела без да презареди . Мисля че след тоя филм е имал мазол на пръста от натискане на спусъка :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 02 Авг 2019, 18:45

Jordana написа:Ами не знам ....на едно две места броих до 23 изстрела без да презареди . Мисля че след тоя филм е имал мазол на пръста от натискане на спусъка :mhihi:


Това какво оръжие? (Филма не съм го гледал още). Щото дори за пистолети с разширени пълнители това е съвсем реално.
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 02 Авг 2019, 18:52

Пищаци . Там... сцената с холиберито и бронираните и любимци . Разширени пълнители ...колко да са разширени стандартни пълнители на глок или берета ? Аз такива филми ги гледам на два пъти , щото към средата на филма вече не е ясно кой за какво стреля коли и убива . Така все едно гледаш два различни филма :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Киномания

Мнение от barty » 07 Авг 2019, 12:05

Fast and Furious: Hobbs and Shaw
Загледах го до към 20-та минута, скукаааа.
Ще го доглеждам пък да видим.
:yes:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Киномания

Мнение от c04 » 07 Авг 2019, 15:14

barty написа:Fast and Furious: Hobbs and Shaw
Загледах го до към 20-та минута, скукаааа.
Ще го доглеждам пък да видим.

Този ще го пропусна май. Вече няма нищо общо :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 08 Авг 2019, 22:02

c04 написа:
barty написа:Fast and Furious: Hobbs and Shaw
Загледах го до към 20-та минута, скукаааа.
Ще го доглеждам пък да видим.

Този ще го пропусна май. Вече няма нищо общо :dunno:

За щастие няма много общо с оная пуберска простотия. Само финалното преследване, което си беше традиционно малоумно.
Като цяло филма беше по-скоро в стил Мисията Невъзможна с малко елементи на Джи Ай Джоу. Става за разпускане, но е ясно че кипи от клишета. Аз бе очаквах много и не останах разочарован. Със сигурност, ми хареса най-много от целия сериал

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 18 Авг 2019, 8:12

Имало Едно Време в Холивуд - поредната боза на тарантино. Уникални актьори и режисура, болезнено тъп и безсмислен сценарии + хакатрените дълги тотално безсмислени сцени.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Киномания

Мнение от bioz » 18 Авг 2019, 8:43

acho.rs написа:Имало Едно Време в Холивуд - поредната боза на тарантино


Ами що се натискаш да гледаш филми на тарантино, кат са бози.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 18 Авг 2019, 8:54

На Тарантинката всичките му филми са навързани един с друг чрез персонажи история хронология и събития , вероятно и този не прави изключение .
Няма случайни реплики и сцени във тия филми .
https://www.webcafe.bg/video/id_6508346 ... _Tarantino
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 18 Авг 2019, 13:53

bioz написа:
acho.rs написа:Имало Едно Време в Холивуд - поредната боза на тарантино


Ами що се натискаш да гледаш филми на тарантино, кат са бози.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Заради едни други хора :mhihi: А и подлъгването, че е по действителен случай, заблуждава. Поне финала е забавен.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 18 Авг 2019, 16:55

acho.rs написа:Имало Едно Време в Холивуд - поредната боза на тарантино. Уникални актьори и режисура, болезнено тъп и безсмислен сценарии + хакатрените дълги тотално безсмислени сцени.

Как така хем режисурата ти се струва уникална, а сцените тотално безсмислени? Аз лично харесвам доста филми на Тарантино, Криминале, Глутница кучета, Омразната осморка, Джанго без окови, това са все филми, които бих гледал няколко пъти, по-старите даже съм ги гледал. Честно казано не мога да се сетя за много филми, които бих си пуснал да гледам втори път, изключвам това да ги дават по телевизията. Гадни копилета за мен е невероятен филм, а играта на актьорите е невероятна. Дори Кристоф Валц в ролята на фашисткия командир ми стои редовно в погледа като се сетя за него. Сега в Убий Бил има някои...необичайни неща да ги нарека така защото изобщо не бих си позволил да критикувам Тарантино, но аз харесвам дори Бибрутално 2, който не ми понася с някои неща. Тарантино обаче си държи на актьорския съства и рядко има актьор присъствал във филмите му, който да не участва отново в нови такива. А самият факт, че след толкова десетилетия в киното актьори като Брад Пит и Леонардо ди Каприо за пръв път се съгласиха да играят заедно точно в негов филм е достатъчно показателен. Не всичко в киното е само гледаемост и рейтинг, но те и критиците си го признават често.
Тарантино просто е различен режисьор и винаги държи на различното. Той дори не е ходил на училище за кино изкуство. А дългите му диалози са нещото, което аз обожава в неговите филми и предпочитам някога филма да "затъпее", отколкото да гледам куп филми в претупани диалози или дълги в които грам смисъл няма. За Бога, в нета е пълно с диалози от Криминале и части, които са любими на хората. Още ми е пред очите танца на Джон Траволта с Ума Тръман, а на пръв поглед е нещо тъпо в самия филм.
Жена ми лично не го харесва особено, но пък гледа филмите му, по едно време ми беше казала да не и пускам негови филми. :mhihi: Има "странната" дарба като изгледа няколко сцени, а понякога от началните надписи да ме пита дали това негов филм. :mhihi: Сега с новия филм няма да има избор и ще го гледа защото всичките актоьори ги харесва като такива, а Марго Роби и е сред любимите актриси от новотопоколение, да не кажа любима след като Джоли вече филми не прави.
Ако на някой нему харесват диалозите на Тарантино, просто не ходи да му гледа филмите, но това не го прави слаб в което и да е отношение. За мен Убий Бил е сред най-слабите му филми, но пък събра големи приходи за времето си, та хич не ми дреме за тия неща.
Единственото кофти е, че каза след тоя филм как може да не прави много нови скоро. То и Брад Пит щял да дава път на младите...
Сега прочетох статията, те също не предпочитат Убий Бил, а другата категория негови филми. Между друтогото в неговите филми актоьирте винаги имат шанса да докажата дали с атакива реално и техни роли изпъкват и заради самите персонажи.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook