Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 15 Апр 2019, 9:57

Първият епизод на всеки сезон винаги е миш-маш защото обикалят всички герои, но да - започна обещаващо :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Киномания

Мнение от TheDriver » 15 Апр 2019, 11:21

Аз пък вчера реших да си пусна нещо от списъка с хубави филми дето не съм гледал. И извадих това от архивите:

The Bridge on the River Kwai - https://www.imdb.com/title/tt0050212/

Не знам защо толкова години го отлагам... но определено си заслужава всички суперлативи, които е получил през годините.

Даже днес цяла сутрин си подсвирвам мелодията :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 15 Апр 2019, 16:36

.
Последна промяна acho.rs на 23 Апр 2019, 7:04, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 23 Апр 2019, 7:04

.... Ако някой си мисли, че 2 години чакане за 6 епизода на ГОТ, 130млн долара бюджет и умрял 1ви епизод, са предпоставка да се случи нещо във 2ри епизод..... :no:

Иначе в четвъртък ще видя, дали Авенджъргите, няма да ме изненадат и да стане нещо различно от - сига ще върнем времето назад и ще отепаме Танос, а всички останали ще са живи и здрави

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Киномания

Мнение от c04 » 23 Апр 2019, 10:13

Този българският Уют, някой гледа ли го? Става ли?

Потребител
Online
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 25.10.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW 320ci E46 Convertible

Re: Киномания

Мнение от preki » 23 Апр 2019, 10:48

По-горе писах за него. На 40-тата минута си тръгнахме. Абсолютна боза и тъпи лафове

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Киномания

Мнение от c04 » 25 Апр 2019, 23:51

Е все пак го гледах... и то докрая :mhihi:. Бая дълъг филм си е, след средата скуката взе да надделява, а към края исках да си ходим, ама го доизгледахме :paranoid: Общо взето смисъла не хванах много между сцените, но карай :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 26 Апр 2019, 9:12

Авенджърс - Енд Гейм!
Очаквах да е зле и да се търкалят във времето, ама филма се оказа НЕРЕАЛНО ТЪП, 3часа мелодрами и 15минути екшън. Нищо общо с първия епизод, тотална загуба на време. То и новите Стар Уорс бяха много шум за нищо, но тук вече е трагично. Съветвам ви да си изчакате филма по торентите.

Хелбой - доста по-добре от оценките които му дадоха, безкраен екшън, меле и тук там майтапи. Някой обаче е решил да вкара тежки дози гротеска. На доста моменти гнусотията идва в повече

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Киномания

Мнение от Dextuar » 26 Апр 2019, 22:45

Avengers Endgame - хареса ми :yes:


Sent from my iPhone using Tapatalk

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 29 Апр 2019, 17:20

третия епизод на играта на тронове? баси бозата. заболя ме главата- нищо не видях - баси тъмницата хем го гледах на готин телевизор... и кулминацията беше... тъпа... за да не развалям за не- гледалите...
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Киномания

Мнение от slatanic » 29 Апр 2019, 20:06

Аз затова миналият епизод го гледах на телевизора,а тоя направо на лаптопа през хбо го.
Инак хареса ми.Ама очаквах да се случи друго... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 29 Апр 2019, 20:09

3ти епизод на ГОТ - доволен съм, макар малко да прекалиха с някои неща. Най-зрелищния досега.

Относно въпроса за тъмнината - на ОЛЕД топ клас ТВ едвам смогваше на някои моменти, като понякога си личеше, че камерите не са имали достатъчно всетлина. Сонито среден клас в спланята се предаде тотално и не мисля, изобщо че на нещо освен ОЛЕД може да се гледа пълноценно.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 29 Апр 2019, 20:16

acho.rs написа:Относно въпроса за тъмнината - на ОЛЕД топ клас ТВ едвам смогваше на някои моменти, като понякога си личеше, че камерите не са имали достатъчно всетлина


аз го гледах на самсунг кю-лед 82" и освен, че нищо не видях (хем е професионално калибриран), имаше такъв жесток бандинг и растеринг на моменти, че ми се струваше, че гледам 720п... хем имам оптичен кабел до вкъщи... саунда обаче беше добър дори през мъничкото 5.1 (5х30 вата) и 100 вата съб-че)дето съм закачил за тв-то...

за финала на серията- аз бих го извъртял малко по-иначе - пак със същите герои, но щях да направя така, че единия от героите да се възползва от някои умения които имаше ;)
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 29 Апр 2019, 21:35

alx написа:
acho.rs написа:Относно въпроса за тъмнината - на ОЛЕД топ клас ТВ едвам смогваше на някои моменти, като понякога си личеше, че камерите не са имали достатъчно всетлина


аз го гледах на самсунг кю-лед 82" и освен, че нищо не видях (хем е професионално калибриран), имаше такъв жесток бандинг и растеринг на моменти, че ми се струваше, че гледам 720п... хем имам оптичен кабел до вкъщи... саунда обаче беше добър дори през мъничкото 5.1 (5х30 вата) и 100 вата съб-че)дето съм закачил за тв-то...

за финала на серията- аз бих го извъртял малко по-иначе - пак със същите герои, но щях да направя така, че единия от героите да се възползва от някои умения които имаше ;)

Кю лед, катко знаеш си е LCD. При ОЛЕДа имаш светодиод, който напълно се изключва и получаваш абсолютно перфектено черно и контаст. Но дори с това, имаше много моменти, които си личеше че камерата просто не е смогнала в тъмнината. На така наречения ЛЕД телевизор (пак ЛСД) имаше огромни количества мъгла и светли екрани. Абе говорим за едно и също.

На мен не ми хареса, че прекалено в най-последния възможен момент стана всичко. За Аря аз лично очаквах, все пак тя победи жената великан, която победи Хрътката, който победи Планината.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 30 Апр 2019, 22:07

Гледах и аз последните(уж)Отмъстители и не беше чак зле както го е описал Ачката. Вярно малко са го поудължили с много сантиментали сцени, но според мен искаха да избягат вече от нещата, които царяха преди предпоследната част, а именно само шеги и някакви нови безумни герои. Някои неща бяха предвидими, други не, но с оглед на това как някои от актьорския състав отдавна искаха да се махат, не е съвсем неочаквано развитието на някои сцени.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook