Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от BMW_POWER » 02 Май 2020, 16:57

Честно казано, на мен "новите филми" за войната .... хм, не ме кефят особенно. Брат Пит с един измислен танк такива геройства извърши, че ако имаше и втори, Райхстагът щеше да бъде превзет за седмица.
От по-старите филми ме кефи Цар Плъх

https://www.imdb.com/title/tt0059358/

Този е нов, но имаше и стар по този случай. Не мога да се сетя заглавието

USS Indianapolis: Men of Courage

https://www.imdb.com/title/tt2032572/

Имаше един филм, за едно хлапе в пленнически лагер при японците. Заигра се с едно японче, което в края на филма направи опит да излети като камикадзе. Не мога да се сетя заглавието :|

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от Superexstatic » 02 Май 2020, 21:14

Цар плъх не е по случай, ами е по великата книга на Клавел. Но и филмът е хубав, да.

Сериалчето The Mist според мен не става. Като сделано в час по трудово е. Новелата на Кинг и игралният филм са друга работа.

Първи сезон на Homeland и аз го гледам в момента. Доста добър, но май го развалят след 2-ри. Ще видим

От мен мога да ви препоръчам Shamеless. Сериалчето на сериалите :ok:
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от BMW_POWER » 27 Юни 2020, 2:47

Superexstatic написа:Цар плъх не е по случай, ами е по великата книга на Клавел. Но и филмът е хубав, да.

Сериалчето The Mist според мен не става. Като сделано в час по трудово е. Новелата на Кинг и игралният филм са друга работа.

Първи сезон на Homeland и аз го гледам в момента. Доста добър, но май го развалят след 2-ри. Ще видим

От мен мога да ви препоръчам Shamеless. Сериалчето на сериалите :ok:


Чел съм книгата и съм гледал филма. Препоръчвам

https://www.imdb.com/title/tt4065552/

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Киномания

Мнение от hell's angel » 27 Юни 2020, 7:26

BMW_POWER написа:Имаше един филм, за едно хлапе в пленнически лагер при японците. Заигра се с едно японче, което в края на филма направи опит да излети като камикадзе. Не мога да се сетя заглавието :|


"Империята на слънцето" ? "Недостижимият мост" - дърт и не толкова известен, вероятно щото описва една от неуспешните операции на съюзниците и америките не са представени като чак такива герои :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 22 Авг 2020, 19:39

За първи път се замислих че са минали 20 години ...е , почти 20 а Билбо Бегинс е бил на 70 :lol: и наскоро починал на 88 :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=w4aox1ut9Bg
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 23 Авг 2020, 9:14

Някой споменава ли сериала "The Boys" - на моменти е доста извратен и графичен, както повечето нови филми, за съжаление. Представлява различна гледна точка на :
- ако супер героите наистина откачат
- как биха се държали супергероите, ако притежаваха типичните човешки слабости
- и според мен - скрита теория на конспирацията.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Киномания

Мнение от DiMIcha84 » 09 Сеп 2020, 22:59

Гледах Ненормален. Филма ми хареса много, сюжета е супер, а Ръсел Кроу е невероятен.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 15 Сеп 2020, 11:54

Филмите номинирани за оскар , вече задължително трябва да показват цветнокожи и няколко пола различни от стандартните два . Дори да е филм за викинги ...ако не може да се осигури черен викинг , то зад камерата в екипа трябва да има черен режисьор . Те и сега 99% от филмите са пълни с междурасови връзки , в холивудските продукции почти всички интимни сцени са между черни и бели актьори . Сега вече се го забили като норма на поведение ....тия в холивуд са изплискали легена тотално вече .. :kuku:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Киномания

Мнение от TNT » 15 Сеп 2020, 12:06

Някаква по-официална информация за това има ли ?
Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Киномания

Мнение от 3186 » 15 Сеп 2020, 12:19

https://www.oscars.org/news/academy-est ... ligibility
По принцип и аз подхождам подозрително към подобни новини, но уви, този път изглежда е истина :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Киномания

Мнение от TNT » 15 Сеп 2020, 12:36

Тъжно е в какъв свят живеем. Представям си как японците ще правят филми за негър-травестит-самурай :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Киномания

Мнение от steeN » 15 Сеп 2020, 13:15

То отдавна има филм за Спартак, в който го играе черен акттьор :ok: Не им върви на наратива, че не само черните са били роби.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 18 Сеп 2020, 21:30

RAISED BY WOLFS - първите 2 епизода могат да ви подведат, че сериала е леко гнусен ... Той всъщност е пълна повърня, язък за бюджета :mhihi:
Ридли Скот е режисьор на епизод 1 и 2, после наблюдава синът му как се лута ...

Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 18 Сеп 2020, 23:17

Тоя от снимката не е ли главният актьор от онзи филм за педерасти върколаци и травестити вампири наречен Здрач? :shock: :help:
Защото ако е той, аз филм с него не бих гледал. По-зле е и от нашия Марто дървото в сериала мутри тип 90-те, ех как се казваше бе, че го забравих...след търсене в Гугъл - Под прикритие. :mhihi:

TNT написа:Тъжно е в какъв свят живеем. Представям си как японците ще правят филми за негър-травестит-самурай :kuku:

Ако помниш 13-тия войн с Антонио Бандерас и Морган Фрийман, то от там още се почна с негри при викингите. :shock: Последният играе мавър, който незнайно как се оказа при тях. Поне е голям актьор де и лично аз в каквото и да го гледам все го харесвам, но в 90%-та от филмите негрите са просто защото трябва да са там, да говорят с негърски акцент и да обясняват все едни такива айде да речем афро-американски неща, че иначе ще стане прекалено расистко. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от seimo » 19 Сеп 2020, 7:06

13тия войн май не си го гледал скоро :mhihi: Но иначе си прав де насраха се с тая политкоректност.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook