Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 18 Мар 2017, 16:34

Мен вече доста ме мързи да пиша, иначе беше добре навреме да ви предупредя ДА НЕ се ебавате жестоко с продължението на 3те Хикса - МЕГА МЕГА малоумен филм. Дори руския Пазители не е толкова зле.
Конг - става, поне е сниман на готини места. Иначе не може да се доближи до маймуната на Питър Джаксън


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Киномания

Мнение от Хаос » 31 Мар 2017, 23:37

Ghost in the Shell е бруталийка. Като заклет фен на поредицата подходих със свито сърце с очакване на поредната Холивудска боза базирана на култова книга, даже първите 15 минути бях разочарован, но послефилма рязко включи втора скорост и ...
Ами заслужава си, аз утре пак ще ида да го гледам...

За съжаление някои от важните моменти, да не кажа целия смисъл зад оригинала е интерпретиран, завоалиран и откровено променен с цел да стане смилаема бозица за затъпяващи хора.
Наблягнали са на екшъна, за сметка на атмосферата и философията зад филма, но интересното е, че като че ли го допълва, като основните визуални послания и сцени са запазени, а сюжета допълнен с предистория и допълнителни сцени.
Абе на фона на останалия бълвоч си е шедьовър.
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Киномания

Мнение от Мордехай » 05 Апр 2017, 23:15

Колеги, преди време гледах един филм - чешки ли беше, полски ли - не помня, военна драма беше, но ми направи впечатление реалистичното представяне на войната в града. - Сетих се - Място44.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: Киномания

Мнение от r19 » 18 Апр 2017, 9:19

Някой отзиви за "Бързи и яростни 8"?
Става ли? :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 329
Регистриран на: 24.08.2008
Местоположение: Мездра
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от KUM4o » 18 Апр 2017, 10:08

Става и то много, но задължително на кино. Готин екшън + якия звук в киното ще те накарат да се усмихнеш. Сцената с боя в затвора + якия звук ми закараха усмивката до ушите лично на мен. Има доста фантастични моменти като подводница плуваща под водата със скоростта на препускащи тунинговани автомобили върху леда, но все пак е филм :).
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Киномания

Мнение от streetz » 18 Апр 2017, 10:11

Хубав екшън, но твърде, твърде много фантастика. Изсмукан от пръстите, елементарен и предвидим сюжет. Не ми хареса. Трябваше да спрат да правят нови филми от поредицата след смъртта на Пол Уокър.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Киномания

Мнение от TNT » 18 Апр 2017, 10:49

След Токио дрифт трябваше да спрат. След масъл кара с нисански двигател :kuku:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Киномания

Мнение от sixstraight » 18 Апр 2017, 22:57

r19 написа:Някой отзиви за "Бързи и яростни 8"?
Става ли? :mhihi:

Супер мега зле в първата си част филма беше за коли, спорт, състезания, тунинг сега даже не разбрах що за филм е прилича на някаква екшън фантастика, ама то какво да се очаква те и зрителите са такива имаше тунинговани бмвта върху инвалидни места в арената :roll:
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: Киномания

Мнение от r19 » 19 Апр 2017, 0:11

Ето за това става въпрос. :no:
Надявах се поне малко да са се върнали към колите ама явно екшън фантастиките се продават повече. :kuku:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Апр 2017, 18:47

Аз не виждам защо изобщо очаквате нещо от Бързи и яростни? Лично аз след двойката нищо не очаквах(където видях да се кара кола на задна със светлинна скорост)и от всичките останах доволен. Просто очаквах всичката фантастика, плюс надутите мускули, плюс смешните на моменти коли. След като видях да правят и няколко обикновени Е60-ки като реплики на М5 съвсем ми стана ясно, че дори пари не им се влагат в тоя филм. Лично аз ще запомня хубаво само единицата и него го гледах доста пъти. Във всички други е ясно, че за истински любител на колите ще има много дразнещи неща, чак не ми се изреждат, ще трябва да спя тук. Но аз лично съм киноман, гледам почти всичко, което излиза, а и поредицата си признавам, че няма как да не я гледам, просто заради все пак някои неща, които ще ми хванат окото там. Като цяло Холивуд е пълен с боклуци, та тоя филм няма как да прави изключение, макар да дразни почти толкова, колкото сериите с отмъстителите.
А как искате да спрат да го правят след като всички го гледаме? Тези дни куп хора ми казаха, че са го гледали, хора които по принцип въобще, ама въобще не ходят на кино! :shock: Е, за какво говорим тогава? След 2 години излиза девятката, а съм сигурен, че две години по-късно когато е 20-тия ни национален БМВ събор, ще има Бързи и яростни 10, което може би, ама само може би ще е последния за...няколко години. Или обратно, ще направят пауза след деветия за да се рекламира още по-добре юбилейния след време и да стане най-касовия филм ако Камерън не е пуснал Аватар 2 вече.
Лично аз не съм ходил още да го гледам, мисля да е чак следващата седмица, първо защото пак нямам очаквания(а и вече имам отзиви, които съвсем кореспондират с моите представи)и второ защото не мога да си го причиня в тази истерия да отида там да се бутам все едно раздават хляб безплатно. :help: :help: :help:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Киномания

Мнение от TNT » 19 Апр 2017, 19:11

Никакъв шанс да дам 2лв за кино. Чакам го в замунда/арена :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Киномания

Мнение от barty » 20 Апр 2017, 12:57

TNT написа:Никакъв шанс да дам 2лв за кино. Чакам го в замунда/арена :mhihi:


Оптимист :mhihi: :mhihi: :mhihi: Едно кино стана колкото свирк. при професионалистка :mhihi:
В Арената 2 билета, пуканки, шотландска вода ( ама гола вода ) и хоп 50 кинта :banghead: :banghead: :banghead:
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Киномания

Мнение от bioz » 20 Апр 2017, 13:19

barty написа:
TNT написа:Никакъв шанс да дам 2лв за кино. Чакам го в замунда/арена :mhihi:


Оптимист :mhihi: :mhihi: :mhihi: Едно кино стана колкото свирк. при професионалистка :mhihi:
В Арената 2 билета, пуканки, шотландска вода ( ама гола вода ) и хоп 50 кинта :banghead: :banghead: :banghead:


Пак добре аз дадох 40лв за един билет за маша и мечока :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Киномания

Мнение от drago_pavlov » 20 Апр 2017, 14:25

bioz написа:
barty написа:
TNT написа:Никакъв шанс да дам 2лв за кино. Чакам го в замунда/арена :mhihi:


Оптимист :mhihi: :mhihi: :mhihi: Едно кино стана колкото свирк. при професионалистка :mhihi:
В Арената 2 билета, пуканки, шотландска вода ( ама гола вода ) и хоп 50 кинта :banghead: :banghead: :banghead:


Пак добре аз дадох 40лв за един билет за маша и мечока :mhihi:

Пак си минал тънко, имаше и по 100...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Киномания

Мнение от TNT » 20 Апр 2017, 22:32

barty написа:
TNT написа:Никакъв шанс да дам 2лв за кино. Чакам го в замунда/арена :mhihi:


Оптимист :mhihi: :mhihi: :mhihi: Едно кино стана колкото свирк. при професионалистка :mhihi:
В Арената 2 билета, пуканки, шотландска вода ( ама гола вода ) и хоп 50 кинта :banghead: :banghead: :banghead:

Знам колко са, просто за бързите и яростни и 2лв не давам :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook