Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 09 Дек 2018, 22:52

гледах cloverfield... агресивен (бас) саундтрак (слиза до 10-тина херца), но като цяло- страшна боза от която ме заболя главата на 15-тата минута... разбирам, че е сниман в стил "камкордер в ръцете на уплашен младеж", ама бяха прекалили с кадрите под ъгъл и нестабилната картина...

не знам как джей джей абрамс се е излъгал да има пръст в този "филм", но не препоръчвам...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Киномания

Мнение от TheDriver » 10 Дек 2018, 12:24

За тези които се интересуват от темата - "First man"

Но не си разваляте кефа като свалите кофти релийз!!!( аз не издържах и свалих това което е 1080р в арената и страшно се прецаках).

Филма е за кино, но вече е малко късно, така че ще се чака за качество...

От самия филм очаквах повече що се отнася до историята. Армстронг има изключително интересен живот и кариера, но за съжаление са се опитали да наблъскат всичко в продаваема опаковка и са попретупали нещата. Другото което ме подразни са кофти имитациите на 2001 Одисея в космоса. :no:

На фона на масовите бози става, но не тръгвайте да го гледате с големи очаквания, особено по отношение на техническа издържаност.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 10 Дек 2018, 14:49

Смъртоносни машини - боза с хубави ефекти :mhihi:
Изображение

Legendary
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 12.09.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F10 530d, F25 30iX

Re: Киномания

Мнение от MadChicken » 10 Дек 2018, 15:18

First man, поне за мен, има убийствен soundtrack и като цяло превъзходна визия. Вярно че доста време отделят на жена/семейство, но въпреки всичко е страхотен за кино.
Only dead fish follow the stream...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Киномания

Мнение от TheDriver » 10 Дек 2018, 16:39

MadChicken написа:First man, поне за мен, има убийствен soundtrack и като цяло превъзходна визия. Вярно че доста време отделят на жена/семейство, но въпреки всичко е страхотен за кино.

Мен точно саундрака ме подразни, и то главно защото се опитва да копира одисеята, особено в сцената с първото скачване. Иначе като музика сам по себе си е страхотен.

Да, визията и добрите сцени ме грабнаха и мен, дори смятам, това че доста от нещата са преувеличени за положително, а по-принцип се дразня на неточности.


А най-хубавото е, че като излезе с хубаво качество мога да си го пусна да го гледам с жената. :mhihi: Хем тя ще е доволна, че има семейна драма, хем аз ще си гледам съществената част :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Киномания

Мнение от barty » 21 Дек 2018, 23:10

"Роди се звезда" с Брадли Купър и Лейди Гага - много добър!
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Киномания

Мнение от SPEED_GABROVO » 23 Дек 2018, 1:25

TheDriver написа:За тези които се интересуват от темата - "First man"

Но не си разваляте кефа като свалите кофти релийз!!!( аз не издържах и свалих това което е 1080р в арената и страшно се прецаках).

Филма е за кино, но вече е малко късно, така че ще се чака за качество...

От самия филм очаквах повече що се отнася до историята. Армстронг има изключително интересен живот и кариера, но за съжаление са се опитали да наблъскат всичко в продаваема опаковка и са попретупали нещата. Другото което ме подразни са кофти имитациите на 2001 Одисея в космоса. :no:

На фона на масовите бози става, но не тръгвайте да го гледате с големи очаквания, особено по отношение на техническа издържаност.

Първия филм,който гледам на кино и бях пред заспиване.Явно имах някакви по-големи очаквания,пълна скука се оказа за мен. :dunno:

Последно гледах на кино Бохемска рапсодия.Много ми хареса,препоръчвам за феновете на подобна музика и на самата група,разбира се.Беше такъв,какъвто очаквах,як саундтрак,гей пинизи и т.н. :mhihi: В края на филма,на концерта Live Aid,направо си се насълзих. :D Велики са си Queen,мамка му. :bowdown:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от BMW_POWER » 28 Дек 2018, 4:42

Сайт с няколко хиляди филма. Директно, без регистрации и т.н. досадни моменти. Има само един проблем, всичко е на руски

https://filmix.co

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 28 Дек 2018, 8:18

Бъмбълбии - чудех се кой ще е по-тъп от Бойни Машини и новия трансформър и реших да заложа на 2рия. Филма започва по-добре от очакваното, но постепенно затъпява според очакванията, намесват се ЖЕНА десептикон, негър кандидат любовчия, негър главнокомандващ и тежка доза вдетиняване и мелодрами. То бива лиготия, ама тази дойде в повече. Липсва и тежката пуцалка, която е характерна за сериала, а настройките на 4дх бяхе "леко" агресивни. Не препоръчвам никой да си дава парите, освен ако не е супер заклет фен

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 29 Дек 2018, 10:25

Ачка, ама и ти как се набиваш, само трейлъри като му видиш и избираш Американски пай без замисляне. :mhihi: Аз Трансформърсите ги гледах(първите, другите през пръсти)защото си харесвах оригиналния анимационен Японски филм от дете.

Тоя Аквамен някой вече гледа ли го? Очертава се някакво време за кино тия дни, а вчера ми го казват по радиото, че не знам си каква огромна гледаемост имал из САЩ и Канада засега. То ясно, че всичките им супергерои от нов тип са почти еднакви бози, ама като не правят друго...
Някой пише за Робин Худ, на 5-то място за годината е по разочароващ филм, първи е Готи с Траволта, някъде там бил и Венъм, другите ги забравих.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 30 Дек 2018, 0:57

Ами, като няма друго какво да се гледа на подскачащите седалки, така става :mhihi:

Сега гледах Аквамен - мнооого добро, като за комикс, да не кажа че не се сещам за по-зрелищен ДЦ/Марвъл. Големи мелете, голямо чудо. Препоръчвам при възможност да се гледа на IMAX, че почти целия филм е със тъмни и доста цветни сцени. На 4дх беше зле картината.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Киномания

Мнение от Мордехай » 01 Яну 2019, 1:41

Гледах един мексикански филм. Много рядко ми харесват мексикански и индийски филми, но когато ми харесат направо се влюбвам в тях. "Без инструкции" (2013) No se aceptan devoluciones се казва филмът, значи последната сцена направо ме разплака толкова явно, че жена ми чак започна да ми се подиграва. Надявам се да го изгледате и да ви хареса.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Киномания

Мнение от N.Mihaylovski » 01 Яну 2019, 19:42

Мордекай (2015) Много ми хареса.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Киномания

Мнение от Мордехай » 01 Яну 2019, 20:42

N.Mihaylovski написа:Мордекай (2015) Много ми хареса.

Еииий! Автографи само в извънработно време!
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Киномания

Мнение от Хаос » 01 Яну 2019, 21:31

First man е няма такава боза. Имаше точно един момент, когато режисьора се е сетил да пресъздаде добре - шума на апаратурата и фюзелажа при излитане, но дотам. А тая холивудска мозъчна дрисня да друсат камерата гледам ги е хванала всички. Гледах го 10 минути и го изтрих. Ама ми беше интересно за какво все пак го възхваляват по коментарите - напълно напразно!

Който му се гледа на тая тематика да гледа:
"Время первых"
"Салют-7"

в пъти по-стойностни и добре заснети от бозата на американците...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Exclusive89

Последни теми
Facebook