Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Киномания

Мнение от dankata » 31 Окт 2018, 13:03

И аз от известно време издирвам един филм, който го въртяха по кабеларките едно време. Тъй като го хващах все по средата, така и не му разбрах името...
През повечето време беше свързан с двама мъже, като единия беше решил да се самоубие и се сдружи с някакъв наркоман, който срещу пари му обеща да му помогне в делото. Леко ми се размива какво точно се случи в края, но помня една конкретна сцена:
Двамата взеха някаква течна дрога, след което тръгнаха с кола и караха адски бавно и съответно ги спря полицай. Заподозря ги, че са дрогирани и намери туй течното. Те му казаха, че това са капки за очи и ченгето ги пробва. След няколко сцени въпросния седеше пред щанд с понички с насочен пистолет към тях и им крещеше :mhihi:
Та, ако някой се сети, да сподели.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Киномания

Мнение от Е.Димитров » 01 Ное 2018, 17:40

:OT:
И аз да питам за името на един филм.
Беше комедия, мъжът беше доста богат, жена му прахосваше :mhihi:
Обаче май някой от счетоводителите му нещо го запали, и този, заедно със съпругата си трябваше да бяга от закона. Скриха се в някакво селище с амиши (религиозна група)
Та някой ако се сети как се казва, че отново ми се гледа тази забавна комедия :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Киномания

Мнение от streetz » 01 Ное 2018, 17:44

For Richer or Poorer
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Киномания

Мнение от Dextuar » 02 Ное 2018, 23:38

Гледах Bohemian rhapsody, хареса ми, но залата в Cinegrand Ringmall беше под всякаква критика, кофти звук и малък екран, номер 9


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Киномания

Мнение от BaDxBoY » 05 Ное 2018, 15:41

dextuar написа:Гледах Bohemian rhapsody, хареса ми, но залата в Cinegrand Ringmall беше под всякаква критика, кофти звук и малък екран, номер 9


Sent from my iPhone using Tapatalk


Е ти си луд, аз не знам да има по-хубав кино салон в София от там, а съм бил във всяко кино, а в това бях миналата седмица. Салона ми беше точно до мъжката тоалетна в края от към ресторанта, не знам кой номер е, но съм бил и в друг там и беше същия.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: Киномания

Мнение от DriftoMania » 08 Ное 2018, 1:13

Офтопик, коментирайки кината, но в Синегранд в ЦЦС-а (Парк център по ново му) има много гаден червен отблясък от едни ЛЕД ленти под екрана (на стълбите непосредствено преди екрана) и дава една кофти червена подсветка, първия път като я забелязах преди 7-8 месеца ме дразнеше зверски и се зарекох да не ходя там, но последващите пъти за съжаление пак там ме караха да ходя и беше ужасен ужас, разваляше ми кефа от филмите.. в Ринг мола много отдавна не съм ходил и не знам дали ги има, но пък де*а, много са им удобни седалките в тоя Сине гранд.. особено пък като си в ония зали, където дават шампанско и вода фрий (не че с по-скъпия билет не си ги плащаш де, но се чувстваш баш гъзар :mhihi: )
А преди това любимото ми кино беше в България мол, но там ми е направо дървен стол, в сравнение със Синегранда.. така де, червените ленти, особено на по-мрачни филми много биха подразнили някои хора, ако би ви бъгнало такова нещо, избягвайте..
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Киномания

Мнение от Мордехай » 11 Ное 2018, 18:31

Някой гледà ли Унищожителят (килерът на хънтър) с Жерар Бътльор? Има ли смисъл за кино или да го почакам в замундата?
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Киномания

Мнение от ildivvy » 26 Ное 2018, 13:03

В събота гледах "Бохемска Рапсодия". Филма става,просто не е автобиографичен,ако някой е очаквал нещо такова,саундтрака си е извънземен,но това си е QUEEN :bowdown: ...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 26 Ное 2018, 17:39

аз снощи гледах в домашното кино "хотел трансилвания 3"... и .... много ми хареса :)

историята беше весела и неангажираща обаче които му беше правил саунд-а беш нЕкъв зъл гении - долби атмос и динамика от земята до небето.

ако ви се гледа нещо леко и закачливо - препоръчвам :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Киномания

Мнение от Мордехай » 26 Ное 2018, 17:45

Аз скоро го гледах с дъщеря ми и наистина беше приятно. Сега гледахме Лешникотрошачката, обаче като видях че капитан Филип Хофман е негър и някакси се настроих срещу филмчето и не ми хареса.
Никой не казва нищо за филма, за който питах, ама аз пак ще питам и за Курск, дали ще е добър. Тая французойката още от Мисията невъзможна съм си я харесал и не бих и простил.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 26 Ное 2018, 17:59

Забравих да пиша за Фантастичните Животни 2 - общо взето слаб филм. Опитва се да стъпи на някакви неща, които направиха 1вия филм популярен ама нещо не става. 10 истории на едно място, липса на огромни парчета в сюжета, напълно алогични развръзки и силно отворен край. Понеже бях много изморен и по традиция ходя на късни прожекции, чак си помислих, че съм придремал на части от филма ама не - такъв си е недовършен

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 26 Ное 2018, 20:09

BaDxBoY написа:
dextuar написа:Гледах Bohemian rhapsody, хареса ми, но залата в Cinegrand Ringmall беше под всякаква критика, кофти звук и малък екран, номер 9


Sent from my iPhone using Tapatalk


Е ти си луд, аз не знам да има по-хубав кино салон в София от там, а съм бил във всяко кино, а в това бях миналата седмица. Салона ми беше точно до мъжката тоалетна в края от към ресторанта, не знам кой номер е, но съм бил и в друг там и беше същия.

Какво му е лудото, аз го поддържам. Абсолютна загуба на пари си е да гледаш филм там ако става дума ония зали TZAR където пишеше. Носят някакви неща за ядене, пиене и проститука ако искаш сигурно, ама аз филм ли съм отишъл да гледам или да се наяждам? :shock: Дори пуканки избягвам на киното, някога мога един чипс да ям защото без филм избягвяам да ям такива неща. :mhihi: Малък екран, това е основното!

DriftoMania написа:Офтопик, коментирайки кината, но в Синегранд в ЦЦС-а (Парк център по ново му) има много гаден червен отблясък от едни ЛЕД ленти под екрана (на стълбите непосредствено преди екрана) и дава една кофти червена подсветка, първия път като я забелязах преди 7-8 месеца ме дразнеше зверски и се зарекох да не ходя там, но последващите пъти за съжаление пак там ме караха да ходя и беше ужасен ужас, разваляше ми кефа от филмите.. в Ринг мола много отдавна не съм ходил и не знам дали ги има, но пък де*а, много са им удобни седалките в тоя Сине гранд.. особено пък като си в ония зали, където дават шампанско и вода фрий (не че с по-скъпия билет не си ги плащаш де, но се чувстваш баш гъзар :mhihi: )
А преди това любимото ми кино беше в България мол, но там ми е направо дървен стол, в сравнение със Синегранда.. така де, червените ленти, особено на по-мрачни филми много биха подразнили някои хора, ако би ви бъгнало такова нещо, избягвайте..

Честно казано най-добре филм поне за моите представи се гледа на аймакс. Голям екран и хубав звук! Какво друго му трябва на човек за да ГЛЕДА филм?
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Киномания

Мнение от sambeto » 08 Дек 2018, 11:50

За почитателите на сериала Narcos, излезе първи сезон на Narcos Mexico.
Налазвайте! :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Киномания

Мнение от Exclusive89 » 08 Дек 2018, 20:04

sambeto написа:За почитателите на сериала Narcos, излезе първи сезон на Narcos Mexico.
Налазвайте! :mrgreen:

Следващият сезон на Mexico мисля, че ще е по-интересен :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Киномания

Мнение от Maxmadness » 09 Дек 2018, 5:59

Робин Худ - супер як филм,режисьора си е свършил работата превъзходно !!!
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook