Chevrolet Epica - едит: Ягуар Х тайп 2006г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1047
Регистриран на: 2.03.2004
Мечтае да кара: М-ка деснячка с газова уредба Mimgas :D

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от PIONEER » 16 Юли 2010, 12:23

Точно пък дърти А8,е38,S класи и такива на по 10+ години ги карат точно някакви батки/мутри/дилърчета(за мен са каталясали баровци) и така нататъка,дето си избиват комплекса с емблемата на капака.И като ги гледам как са си изпънали навън татуираните ръце въобще не ми вдъхват представителност.Да не говорим,че под една огромна част от тия лимузини щракат най-малките дизелчета или са с газови уредби.За мен поне тия коли изгубиха престижа си откак куцо и кьораво се качи на тях.Фактът,че ги карат хора,на чиито социален статус не им приляга им развали имиджа.Мое си мнение :idea:

Аз си давам гласа за Шевролета.Новото си е ново и лъха свежест.Тоя Шевролет има къде къде по-съвременно излъчване от гореизброените от вас коли.А и фактът,че човекът си е взел нова кола за работата говори добре за него,че е модерен и залага на иновациите,а не е някой блокирал в края на 20-ти век.Ако светът зависеше от тоя форум...то светът надали ще ама поне БМВ завода ако зависеше щяха още да се произвеждат(ама надали защото още в края на 90-те ще фалира предприятието с тая стратегия) е30/34/38 и шепа фанатизирани хора тук да проповядват как това е абсолютния връх на техниката.
Изображение
8.32

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от BMW_RIDER » 16 Юли 2010, 12:29

PIONEER написа:Точно пък дърти А8,е38,S класи и такива на по 10+ години ги карат точно някакви батки/мутри/дилърчета(за мен са каталясали баровци) и така нататъка,дето си избиват комплекса с емблемата на капака.И като ги гледам как са си изпънали навън татуираните ръце въобще не ми вдъхват представителност.Да не говорим,че под една огромна част от тия лимузини щракат най-малките дизелчета или са с газови уредби.За мен поне тия коли изгубиха престижа си откак куцо и кьораво се качи на тях.Фактът,че ги карат хора,на чиито социален статус не им приляга им развали имиджа.Мое си мнение :idea:

Аз си давам гласа за Шевролета.Новото си е ново и лъха свежест.Тоя Шевролет има къде къде по-съвременно излъчване от гореизброените от вас коли.А и фактът,че човекът си е взел нова кола за работата говори добре за него,че е модерен и залага на иновациите,а не е някой блокирал в края на 20-ти век.Ако светът зависеше от тоя форум...то светът надали ще ама поне БМВ завода ако зависеше щяха още да се произвеждат(ама надали защото още в края на 90-те ще фалира предприятието с тая стратегия) е30/34/38 и шепа фанатизирани хора тук да проповядват как това е абсолютния връх на техниката.


Ама супер добре го написа :yes:
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от Koliu » 16 Юли 2010, 13:14

seven-eight написа:
BMW_RIDER написа:
Dpy написа:Още едно сравнение да ти дам.Все едно да искаш представителност с чисто нови обувки за 20лв,костюм за 100 и т.н... пред тва да си с маркови и качествени неща,макар и носени преди това...По-добре старо,но с идеален външен вид и перфектно качество,от колкото ново,но няква имитация,боклук.Тва си е принцип от живота,важащ във всички или почти всички сфери....


Ти това сериозно ли го говориш за марковите неща, носени преди това. :mhihi:

Айде слезте на земята вече с тия работи 10 год БМВ е по добре от чисто нова кола Шевролет. Е вярно няма да има хендлинга и имиджа(донякъде в момента в който той се превръща в селска гъзарщина) дори и на старо БМВ, но не това търси човека.

Освен това като купи старо бмв за 12к евро ше даде още 5 само да го поправя и после трудно ще го продаде.


+1

A и все пак новото си е ново.


Колега, за това за което ти е нужен автомобила взимай Шевролета - няма да имаш никакви грижи. Поогледай се и за Хюднай - за последните години те са по надеждни и от Тойота и със сигурност много по-надеждни от Мерц, Ауди и БМВ(за съжаление)...


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от dimithur » 16 Юли 2010, 13:15

Бе нещо нема много добри отзиви за тея шерволетчета, особенно тея дето се сглобяват в Украйна (или некъде в тоя регион там).

Лично бих се ориентирал към Хюндай, май са по надеждни http://www.hyundaibg.bg/bg/banners/outlet/ - хвана ми окото Granduer-a за 30 хилки - 2006г , 235кс, кожен салон, автоматик и прочие екстри .
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от BMW_RIDER » 16 Юли 2010, 14:38

dimithur написа:Бе нещо нема много добри отзиви за тея шерволетчета, особенно тея дето се сглобяват в Украйна (или некъде в тоя регион там).

Лично бих се ориентирал към Хюндай, май са по надеждни http://www.hyundaibg.bg/bg/banners/outlet/ - хвана ми окото Granduer-a за 30 хилки - 2006г , 235кс, кожен салон, автоматик и прочие екстри .



А хубаво постна това да ме подсетиш ,че някой тия гадни пластмасови "Не премиум" коли са
с по 5 год гаранция, пък премиумите с по 2.

Наистина за сравнение между БМВ и този клас коли неможе да става дума, което си струва си струва. Обаче 10 годишна кола дето някой италянец я е драл 250К км и тука тия от горубляне са го зели за 4к евро и са му върнали километража и ти го дават за 10К иската да кажете ,че е по хубаво от почти нова кола в ГАРАНЦИЯ ли? Не колеги това което ще си купи човека не е БМВ, то е БИЛО БМВ.
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

ентусиаст
Аватар
Мнения: 969
Регистриран на: 31.07.2006
Местоположение: Клуб '' 400+ ''
Пол: Мъж
Кара: Едно М60 и някви М-ки
Детайли за колата: ...плаши ме ....винаги ....

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от Is. » 16 Юли 2010, 16:34

Айде и аз да кажа :
Още един клас за Шевролет Епика .
Имам впечатления и от трите мотора ( двата бензинови и един дизелов ) и мога да кажа че балансът ( това което даваш и това което получаваш ) е доста добър . Приятна возия , зависи от пакета ЛС или ЛТ и доста добър набор от '' играчки '' . Абе за '' колата на шефа '' е перфектна . 35000 лв е с всички екстри .
Няма смисъл да се преориентира темата в сравнение между БМВ и Шевролет . Няма място за сравнение .
П.С. 380 - те нютона на дизела верно са толкова . :smoke:
П.П.С. Виждал съм ...айде няма да кажа 100 , но поне 20 такива с челен удар ...ами мога да кажа че пораженията са само до предното стъкло . ;) Примерно последно видех среща на Опел Корса Д с Шевролет Епика 2008 и резулата беше : Корсата '' убита '' , Епиката с два радиатора , дифузьор и броня за смяна . Другото козметика :roll:
П.П.П.С.Дори в момента има една , продава я частно лице , на 22000 лв бяла перла , с всичко без кожа , там с Нави + големият цветен дисплей и т.н. , 2009 г . При 35000 лв за чисто нова ...цената е горе - доле приемлива .
Is написа:. . . чукайте си яйцата, точете си рендетата, викайте си "БРАВООО", но като видите 4-те фара зад вас, учтиво отбийте в дясно, щото иначе за всички става по трудно, а резултата ще е все същия

Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от SKISA » 16 Юли 2010, 19:06

аз само съм виждал ударено такова....! е да ви кажа не бих седнал в такава кола без да са ме завели под дулото на пистолет.....


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от dimithur » 16 Юли 2010, 20:02

SKISA написа:аз само съм виждал ударено такова....! е да ви кажа не бих седнал в такава кола без да са ме завели под дулото на пистолет.....


A видел ли се все пак, с каква скорост е била ударена :mhihi: Щото с над 80 челно, просто нема смисъл вече от никакви защити и еърбеци - мозъка ти пихтилясва така или иначе :mhihi:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: Бургас

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от r3s1s74nc3 » 16 Юли 2010, 22:12

Хонда Сивик , сьщо е добьр избор . Минах през няколко нови коли , и хондата за цената си е доста добра . Шевролета не ми харесва , че като погледнеш интериора , ми льха на нискокачествени материали (лично мнение) . Моята е 1.6 бензин 126 к.с. и ми дава кьм 7-8 градско . Колата е широка вьтре . Таблото е доста екстравагантно . Единствения дефект , който ми е дала до сега е , шофьорската машинка за джама , ми прави проблеми , всичко друго е ток , вече има няма кьм 2 години . Само да доуточня че не говоря за хечбека , а за седана . От кьм подрьжка , предполагам шевролета печели .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от steeN » 16 Юли 2010, 22:16

тази кола е в класа на акорд. и акорда е си е супер количка, няма база за сравнение направо с тази пръчка. (като не искате "мутренски" ?стари коли)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 8.11.2009
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: In the 90's

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от Anfiro » 16 Юли 2010, 22:30

Чакай в БМВ форум да ти кажат, че е по-добре да си вземеш ново Шеви, а не 10 годишна Е39! :kuku:
Сега сериозно - впечатление от Epica нямам, но имам от Captiva, Cruze и Aveo. Всички сигурно знаем какви са Шевитата при нас, който е бил в САЩ ме разбира. Като цяло - не скъпа поддръжка, стегната возия, LT серията е по-наблъскана с екстри от LS-a. Чул съм добри неща за дизеловите мотори. Новото си е ново, няма спор, но нека не е Шеви. Беше написал, че искап "представителен" автомобил, е сравни му екстрите с екстрите на Mazda 3 например - говоря за нови автомобили, а и на двата нови цената е около 40 000лв. Можеше да сравня и с Авенсис, но баща ми караше такава и нямам много добро мнение за нея. Написал си 12 500 евро, е според мен за тази сума може да се вземе нещо далеч по-добро от "почти ново" Шеви, било то и Е39!
P.S. За имиджа на Е39, Е38, първите А8 и S-class-и не съм съгласен! Купуваш си една кола, защото ти харесва, защото обичаш марката и т.н. Не мисля, че ако искаш Е39, това че си видял предишния ден двама wannabe газари в същото ще ти промени мнението и отношението.
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: Chevrolet Epica - мнения

Мнение от BMW_RIDER » 16 Юли 2010, 22:40

Anfiro написа:Чакай в БМВ форум да ти кажат, че е по-добре да си вземеш ново Шеви, а не 10 годишна Е39! :kuku:


Значи да не ме разбере някой погрешно, аз не давам гласса си за Шеви. Ясно ,че има по добри коли за тези пари - японски. Но давам гласа си за кола която не е премиум, но е по нова и по лесна за подръжка, отколкото 10 годишна, която единственото премиум дето и е останало е цената на сервиза.

А това ,че в БМВ форум подкрепяме по разумната покупка, говори само хубаво според мен, и ни отличава от някой детинщини характерни за другите форуми от типа на "има два вида коли - "еди кои си" и всички останали.
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Chevrolet Epica - едит: Ягуар Х тайп 2006г.

Мнение от Демирев » 16 Юли 2010, 23:26

Няма да е Епика....
Ягуар Х Тайп 2006г.

http://www.mobile.bg/11248850372076952
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Chevrolet Epica - едит: Ягуар Х тайп 2006г.

Мнение от steeN » 16 Юли 2010, 23:45

Anfiro написа:Всички сигурно знаем какви са Шевитата при нас, който е бил в САЩ ме разбира. Като цяло - не скъпа поддръжка, стегната возия, LT серията е по-наблъскана с екстри от LS-a.


същите са. гадни рентал коли. дженерал мотърс не фалираха от хубаво ;)
само камаро e интересно до някъде според мен и разбира се корвет, който направо си е друг бранд и няма нищо общо.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1047
Регистриран на: 2.03.2004
Мечтае да кара: М-ка деснячка с газова уредба Mimgas :D

Re: Chevrolet Epica - едит: Ягуар Х тайп 2006г.

Мнение от PIONEER » 17 Юли 2010, 0:47

Демирев написа:Уфф - един вика скъпи са частите други евтини...на кой да вярвам сега :( :( :( :( :( :( :( ?


Демирев написа:Няма да е Епика....
Ягуар Х Тайп 2006г.

http://www.mobile.bg/11248850372076952


Е сега вече вярвай,че ще са скъпи частите :)
Изображение
8.32

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook