Мнение за китайските АТВ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 501
Регистриран на: 23.07.2007

Мнение за китайските АТВ?

Мнение от blackrider » 13 Мар 2010, 20:12

Впечатления от китайски АТВта? Гледам за около 3000 лв може да се купи такова 200сс . Но дали върви и дали не се чупи често?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 21.07.2009
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: кракомобил
Детайли за колата: [url]http://flickcabin.com/public/view/full/84667[url/]

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от georgymk » 13 Мар 2010, 20:15

Ми едно приятелче имаше едно АТВ сделано в Китай,110cc,сцепвахме го от каране,скачане,блъскане абе каквото може да му се случи,ии издържа много не се е чупило нищо до сега,стана на 2 год. и вече се издуха и не вари....
1) За намиране на жена са нужни пари и време =>
=> Жена = пари*време
2) "Времето е пари" =>
=> време = пари
3) Следователно от 1 и 2 - Жена = пари*пари
4) Парите са корен на всички проблеми =>
=> пари = √проблеми
Следователно от 1,2,3,4 :
---------------------------- 2
Жена = (√проблеми)
Съкращаваме корена в скобите и степента и получаваме:
Жена = проблеми.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от p0wEr » 13 Мар 2010, 20:18

Имам китайче 250цц 17к.с. значи до сега съм сменил само един шарнир защото имаше дефект на модела явно някакъв... Само бензин и масло и това е немога да се оплачя от атвнцето ... След 2 месеца прави 1 година и е на 1900 км. Имам няколко падания и сега трябва да го постегна малко :dummy:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от BMW_RIDER » 13 Мар 2010, 20:32

В оффроуд форума съм го писал много пъти, и тука ще го напиша: Не си давайте парите за китайско атв. Всеки който се занимава с това и разбира ще ви каже същото. Разликата между китайско атв и хубаво японско е като разликата между гумена кукла и истинска жена.
Това 200цц върви по зле от талига, става да те придвижи от едно място на друго само. Абсолютно никакъв кеф и абсолютно никакви възможности. Не си харчи парите за бангия.
Ако си решил офроуд по добре за тия пари си земи някаква кросарка, ако държиш на АТВ събери поне двойна сума за да има смисъл.
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от X-citer » 13 Мар 2010, 20:51

Бягай далече. Примамливи са като цена, но всичко свършва там. След няколко месеца ще съжаляваш, че си хвърлил парите си на вятъра. За тези пари можеш да си вземеш прилично ендуро или крос особено сега както са им паднали цените.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 01 E46 318

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Yed » 14 Мар 2010, 8:13

X-citer написа:Бягай далече. Примамливи са като цена, но всичко свършва там. След няколко месеца ще съжаляваш, че си хвърлил парите си на вятъра. За тези пари можеш да си вземеш прилично ендуро или крос особено сега както са им паднали цените.
Колега много си прав един приятел си купи преди около година и го кара точно 3 дни разцепи се на две (в буквалният смисъл на думата) Бати боклуците са тия АТВ-та или скутерчета
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 501
Регистриран на: 23.07.2007

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от blackrider » 14 Мар 2010, 10:24

Няма да го ползвам за интензивен оф-роуд. По-скоро ще се возя когато съм на кеф.Но все пак се интересувам как са тези машинки като здравина и вървеж. А пък да дам 2-3 пъти повече за да се возя 2 пъти за не повече от 1ч месечно. Не си заслужава.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от p0wEr » 14 Мар 2010, 10:40

Приятел немога да ти отговоря на въпросите на л.с. защото си изключил съобщенията оправи го и пиши пак ще ти отговоря :)
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 501
Регистриран на: 23.07.2007

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от blackrider » 14 Мар 2010, 11:13

p0wEr написа:Приятел немога да ти отговоря на въпросите на л.с. защото си изключил съобщенията оправи го и пиши пак ще ти отговоря :)


Да май съм изключил да получавам съобщения. Сега го оптравих,но може да ми отговориш и тук.Благодаря


Аватар
Мнения: 1054
Регистриран на: 16.04.2005
Местоположение: София,Младост 2
Пол: Мъж
Кара: e34, e36

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Kristopher » 14 Мар 2010, 16:42

Много некачествени са, един познат си беше точковал сичките болтове, защото се разпадаше :mhihi:
Изображение
Компютърна диагностика на BMW след 1993 година - безплатна
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от dan-dam » 14 Мар 2010, 17:04

Карал съм китайче и при 60 км/ч. предницата ходеше от единия тротоар на другия...Много неустойчиво. Оня моя човек как го кара :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от p0wEr » 14 Мар 2010, 17:08

daddy_ написа:Карал съм китайче и при 60 км/ч. предницата ходеше от единия тротоар на другия...Много неустойчиво. Оня моя човек как го кара :dunno:

Атв-то не е за високи скорости :!: Моето при 60 си е добре но при 90 имаш чувството че ще се обърнеш ...
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от dan-dam » 14 Мар 2010, 17:16

p0wEr написа:
daddy_ написа:Карал съм китайче и при 60 км/ч. предницата ходеше от единия тротоар на другия...Много неустойчиво. Оня моя човек как го кара :dunno:

Атв-то не е за високи скорости :!: Моето при 60 си е добре но при 90 имаш чувството че ще се обърнеш ...

То ясно, че не е за вискоки скорости, обаче ставаше дума за китайските и просто споделих впечатление.При едно хубаво АТВ не ми се вярва и при 90 да стане така!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от ///peter » 14 Мар 2010, 17:31

Аз мисля да взимам за града такова

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Bavarcho » 14 Мар 2010, 18:16

С яко побългаряване стават, но вървежа и разхода за тези кубици сравнени с японските събратя са много по-назад...
То в началото ще става, обаче после АТВтата така зарибяват, че няма да ти върши работа...


Kristopher написа:Много некачествени са, един познат си беше точковал сичките болтове, защото се разпадаше :mhihi:


Някой ги лепят с капчица :mhihi:
Изображение

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook