Мнение за китайските АТВ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от © » 14 Мар 2010, 21:07

а колко горе-долу струват хубавите японски атв?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 24.02.2007
Кара: 270 cdi & E63

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от svetko » 14 Мар 2010, 21:44

blackrider написа:Впечатления от китайски АТВта? Гледам за около 3000 лв може да се купи такова 200сс . Но дали върви и дали не се чупи често?


Имах китаиско 200 кубиково. Имаи впредвид че ако си над 1.70м ще изглеждаш доста смешно върху него защото е доста малко. Постоянно му се чупят некви дребни неща и на втората седмица вече ще ти е умаляло.
Да го караш в софийския трафик е пълна лудост защото е доста бавно и според мен по-опасно от скутер. В гората ако нямаш поне още двама приятели с които да карате ще отидеш най-много три или четири пъти и после ще ти омръзне.
Пийте червено вино за да сте здрави,а здравето е нужно,за да се пие ракия!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от ///peter » 14 Мар 2010, 23:16

Интересното е че за 200кубиковите шинерайчета казват точно обратно притежателите им?
Верно предполагам че Ямахата или другите маркови са "по-добре", ама 15 бона за атв... :roll:

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от X-citer » 15 Мар 2010, 0:27

© написа:а колко горе-долу струват хубавите японски атв?

Читавите са от 5000 лв. нагоре. Говоря примерно за KFX или Raptor от 2005-а година нагоре.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1689
Регистриран на: 7.09.2002
Местоположение: Пловдив
Кара: е30 316, е36 328, ф30 335, ф32 428
Мечтае да кара: и да му е спокойно

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Babuna » 15 Мар 2010, 3:18

А какво мислите за тези
http://www.accessmotor.com.tw/

Изглеждат доста добре, имат малко по-големи двигателчета и са с карбуратори mikuni.

Дали няма да са читави?
CCFL и LED ангелски очи, М пакети за е36/е39/е46/е60/е61/е90/е91/е93/е93/f10/f30/x5 спортни окачвания, спортни генерации, колектори и много други!
OРИГИНАЛНИ ПАРКИНГ СЕНЗОРИ по 39 лв!
Стъкла за фаровете на BMW e46 всички модификации - 45 лв, за BMW e39 фейслифт 79 лева - край на проблема с мътните напукани фарове
М-tec броня пълен за БМВ е36 пълен комплект - 129 лв
M-tec 2 предна броня за БМВ е46 седан,туринг - 189 лв
M-tec предна броня за БМВ е39 - 189 лв
MOTUL 6100 10w-40 Synergie 5 литра - 49.99 лева - МОТУЛ И КАСТРОЛ 100% оригинални на най-ниски цени в БГ
CCFL ANGEL EYES - 49,99 лв
0889 22 66 88

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 01 E46 318

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Yed » 15 Мар 2010, 6:32

Babuna написа:А какво мислите за тези
http://www.accessmotor.com.tw/

Изглеждат доста добре, имат малко по-големи двигателчета и са с карбуратори mikuni.

Дали няма да са читави?
Същият боклук те и другите са по лиценз на Хонда Ямаха ама малко минали покраи тия марки колегата X-citer е много прав. За тия пари можеш да си вземеш Поларис Предатор и ще караш истинско АТВ
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1689
Регистриран на: 7.09.2002
Местоположение: Пловдив
Кара: е30 316, е36 328, ф30 335, ф32 428
Мечтае да кара: и да му е спокойно

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Babuna » 15 Мар 2010, 11:55

Yed написа:
Babuna написа:А какво мислите за тези
http://www.accessmotor.com.tw/

Изглеждат доста добре, имат малко по-големи двигателчета и са с карбуратори mikuni.

Дали няма да са читави?
Същият боклук те и другите са по лиценз на Хонда Ямаха ама малко минали покраи тия марки колегата X-citer е много прав. За тия пари можеш да си вземеш Поларис Предатор и ще караш истинско АТВ



А ти имаш ли някакви конкретни впечатления или ги прецени на око тези?
CCFL и LED ангелски очи, М пакети за е36/е39/е46/е60/е61/е90/е91/е93/е93/f10/f30/x5 спортни окачвания, спортни генерации, колектори и много други!
OРИГИНАЛНИ ПАРКИНГ СЕНЗОРИ по 39 лв!
Стъкла за фаровете на BMW e46 всички модификации - 45 лв, за BMW e39 фейслифт 79 лева - край на проблема с мътните напукани фарове
М-tec броня пълен за БМВ е36 пълен комплект - 129 лв
M-tec 2 предна броня за БМВ е46 седан,туринг - 189 лв
M-tec предна броня за БМВ е39 - 189 лв
MOTUL 6100 10w-40 Synergie 5 литра - 49.99 лева - МОТУЛ И КАСТРОЛ 100% оригинални на най-ниски цени в БГ
CCFL ANGEL EYES - 49,99 лв
0889 22 66 88

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 30.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 525DA
Мечтае да кара: E60 530XD
Детайли за колата: Edition Lifestyle

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от kotak » 15 Мар 2010, 14:22

Yed написа:
Babuna написа:А какво мислите за тези
http://www.accessmotor.com.tw/

Изглеждат доста добре, имат малко по-големи двигателчета и са с карбуратори mikuni.

Дали няма да са читави?
Същият боклук те и другите са по лиценз на Хонда Ямаха ама малко минали покраи тия марки колегата X-citer е много прав. За тия пари можеш да си вземеш Поларис Предатор и ще караш истинско АТВ

Ми то като да кажеш- БМВ е колата,опелите и голфовете са боклук.За всеки влак си има пътник,всеки според възможностите си.Китайчетата са за хора,които искат да се докоснат до този спорт,но нямат големите пари.

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от X-citer » 15 Мар 2010, 15:24

Колеги, никой не ви разубеждава - попитахте, а ние просто изказахме мнение. Вземете си, но моля след 3-4 месеца каране да споделите впечатления как е, доволни ли сте, излъгали ли сме ви някъде ;)

За всеки влак си има пътник,всеки според възможностите си.

Това е много вярно, и ако колегите си мислят, че ще приключат инвестициите с първоначалните 3000 лева, които ще дадат за закупуване на "атв"-то са в жестока заблуда. Другият факт е, че атв-то е в пъти по скъпо като поддръжка от един кросов или ендуро мотор. Като нямаш кинти, а ти се кара вземи си един такъв, пък някой ден ако не ти е минало можеш да се качиш на атв.

Китайчетата са за хора,които искат да се докоснат до този спорт,но нямат големите пари.

По тая логика що ли не карат джипове Sang Yong на рали Дакар?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от ///peter » 15 Мар 2010, 15:28

Пак го обърнахте на заяждане. Прави ми впечатление че е достатъчно да се чуе че са китайски и вече се трошат!
Всъщност до сега само един притежател на китайче се оплака?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от DanielzZz » 15 Мар 2010, 15:32

Специално върху издръжливостта на АТВтата им нямам наблюдение.Но върху моторите им имам - зависи от конкретния мотор...виждал съм как ли не юркани и пак здрави мотори,пазени,но развалени и т.н.Върху пърформанса - какъв пърформанс ? :mhihi: По-спряло нещо не съм карал.Да не говорим за абсурдните кубатури на АТВтата им - 125цц 4строук ? :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 501
Регистриран на: 23.07.2007

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от blackrider » 15 Мар 2010, 17:47

Колеги днес бях в с.Кубратово /там има един играч който внася-намерих го от нета/ и си харесах точно такова китайче като на снимките на колегата p0wEr които е постнал в началото. Аз съм 1,87см и въобще не седях смешно на въпросното АТВ. Което е на цена от 2500лв с регистрация и 1г гаранция. Поради това ,че няма да го карам интензивно ами само когато ми е кеф /за това не ми се дават толкова много кинти/ ми предложиха малко по красив дизайн друго АТВ пак 200сс което е предназначено за по-голямо натоварване т.н.р. оф-роуд и е на цена 1800лв без регистрация.
Цената на тези китайчета ме устройва и не очаквам адски добро качество! Но както казах ,не съм оф-роуд маниак. Различни хора -различни предпочитания и интереси!
Благодаря за мненията на всички. Да верно е има китайско и китайско. Както кола и ....кола! Но за всеки влак си има пътници.
Ще си помисля още,но така или иначе не бих дал повече кинти за нещо което повечето време ще ми стои в гаража.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 30.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 525DA
Мечтае да кара: E60 530XD
Детайли за колата: Edition Lifestyle

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от kotak » 15 Мар 2010, 22:02

blackrider написа:Колеги днес бях в с.Кубратово /там има един играч който внася-намерих го от нета/ и си харесах точно такова китайче като на снимките на колегата p0wEr които е постнал в началото. Аз съм 1,87см и въобще не седях смешно на въпросното АТВ. Което е на цена от 2500лв с регистрация и 1г гаранция. Поради това ,че няма да го карам интензивно ами само когато ми е кеф /за това не ми се дават толкова много кинти/ ми предложиха малко по красив дизайн друго АТВ пак 200сс което е предназначено за по-голямо натоварване т.н.р. оф-роуд и е на цена 1800лв без регистрация.
Цената на тези китайчета ме устройва и не очаквам адски добро качество! Но както казах ,не съм оф-роуд маниак. Различни хора -различни предпочитания и интереси!
Благодаря за мненията на всички. Да верно е има китайско и китайско. Както кола и ....кола! Но за всеки влак си има пътници.
Ще си помисля още,но така или иначе не бих дал повече кинти за нещо което повечето време ще ми стои в гаража.

много точно казано :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от (bubsa) » 15 Мар 2010, 23:13

blackrider написа:Колеги днес бях в с.Кубратово /там има един играч който внася-намерих го от нета/ и си харесах точно такова китайче като на снимките на колегата p0wEr които е постнал в началото. Аз съм 1,87см и въобще не седях смешно на въпросното АТВ. Което е на цена от 2500лв с регистрация и 1г гаранция. Поради това ,че няма да го карам интензивно ами само когато ми е кеф /за това не ми се дават толкова много кинти/ ми предложиха малко по красив дизайн друго АТВ пак 200сс което е предназначено за по-голямо натоварване т.н.р. оф-роуд и е на цена 1800лв без регистрация.
Цената на тези китайчета ме устройва и не очаквам адски добро качество! Но както казах ,не съм оф-роуд маниак. Различни хора -различни предпочитания и интереси!
Благодаря за мненията на всички. Да верно е има китайско и китайско. Както кола и ....кола! Но за всеки влак си има пътници.
Ще си помисля още,но така или иначе не бих дал повече кинти за нещо което повечето време ще ми стои в гаража.


Не си давай парите за китайско АТВ :idea: В мобилето има КФХ-ове за 5-6К лв на които винаги ако решиш ще им вземеш парите и няма да си назад,а с китайското още с закупуването все едно си хвърлил 2-3К лв на боклука.
Като покараш малко и 700 кубика ще ти малее,а ти си се хвърлил на 200 :dunno:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 501
Регистриран на: 23.07.2007

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от blackrider » 16 Мар 2010, 8:45

http://vbox7.com/play:164b3ac1

Ето това е другия модел който си харесах. Приятел има и каза че е доволен.Днес ще мина през магазина да ги разгледам ! 5-6к няма да дам.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook