Бутане на скорост?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 330d
Мечтае да кара: F80 M3

Бутане на скорост?

Мнение от ivo098 » 03 Апр 2005, 15:46

абе днеска установих че некви копеленца са ми местили колата, та мисълта ми е може ли да има някакви последици от това, бях я оставил на скорост, но не и на ръчна???

около 2м по-напред от колкото я бях оставил.... :evil:
Its an M. The fuel mileage is Sh!tty.

Your Sh!ttiness may vary.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 26.02.2005
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Мнение от aleko » 03 Апр 2005, 16:48

дишай спокойно,нищо и няма 8)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: София

Мнение от //M_Power » 03 Апр 2005, 16:50

Радвай се че не са я бутнали на по далече :mhihi:
Три Бири и Турбото да сссвири
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 03 Апр 2005, 16:58

дърпай си ръчната друг път ;)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 330d
Мечтае да кара: F80 M3

Мнение от ivo098 » 03 Апр 2005, 17:01

//M_Power написа:Радвай се че не са я бутнали на по далече :mhihi:


хаха и ти си прав :mhihi:
сори за тъпия въпрос ма си викам никой не се е родил научен срам не срам ша питам :uups:
Its an M. The fuel mileage is Sh!tty.

Your Sh!ttiness may vary.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Мнение от Фидел Кастро » 03 Апр 2005, 18:46

Имах същия случай и резултата беше следният: Проблем с контактният ключ, защото воланът е бил заключен и явно нещо се беше разместило и изкривило. Оправи ми го близък на мой приятел за по питие. При мен не е било опит за кражба, а някакви говнари си паркирали неправилно колата в двора, където всеки живущ знае, че не трябва да се паркират автомобилите на гостите и не можели да я измъкнат. След около месец разбрах чии гости са били - той много добре знае, че това е моят автомобил, но е голяма шушумига. Аз си замълчах. :confused: :confused: След още три месеца викнах въпросният пич, който ми оправи ключалката и с "меча лапа" му строшихме всичките ключалки, без нито една драскотина по боята. Все пак да отговаря за поведението на гостите си. Както се казва: "Глоба в троен размер". :mhihi: :mhihi: :mhihi:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 03 Апр 2005, 19:15

Е тва е се едно си я пуснал на моторна спирачка преди някой светофар кво се впрягаш

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Мнение от Фидел Кастро » 04 Апр 2005, 18:14

smoKing написа:
Фидел Кастро написа:....

егати селендурището сте направили с тоя твоя преател :mhihi:

8) 8) Така е, но като ми разказа свидетелят как зверски са бутали колата ми(той им е викнал, но те са го напсували) трябва да е благодарен, че се отърва с това. Между впрочем се наложи и да я карам на реглаж и проверка на предницата. А разглобяването и ремонта на ключалката отне на човека почти 3 часа. :uups: Тия копелета толкова ли им е било трудно да ме викнат, още повече не аз, а друг съсед ги беше запушил, но те решили с мен да се изгаврят. Съвсем наскоро ти беше готов да биеш BadAngel, ако те блъснел отзад или друг подобен. Така, че като пишеш нещо си спомни и какви си ги говорил. :twisted: :twisted:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 04 Апр 2005, 18:57

Браво Фидел Кастро, само така. Око за две, зъб за чейне. За толкова години съм научил едно: простакът разбира само когато го усети на свой гръб. На времето(преди 89г.) един колега действаше по следния начин: като му откраднат чистачките (често явление за тогава) той минаваше и де що види полски фиат си сваляше чистачки. Не знам колко, но беше събрал доста. Обяснението беше: "Не знам кой от тях е, но все някой Е". Не одобрявам тази практика, но в твоя случай напълно те подкрепям. Имало е съсед с тях, който е знаел, че колата е твоя. Имало е и друг човек, дето им е казал да те извикат. Е, аре стига овчедушие. Бой по канчето за да те уважават. А, ако е паднал на земята докато го биеш, не спирай, защото точно в комента, в който се обърнеш той ще стане и ще те удари в гръб. На някои може да им се стори крайна тази мярка, но съм сигурен, че този твой съсед и неговите другарчета-гейчета ще се замислят дали пак да бутат разни чужди коли.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 04 Апр 2005, 22:22

Фидел Кастро написа:Имах същия случай и резултата беше следният: Проблем с контактният ключ, защото воланът е бил заключен и явно нещо се беше разместило и изкривило. Оправи ми го близък на мой приятел за по питие. При мен не е било опит за кражба, а някакви говнари си паркирали неправилно колата в двора, където всеки живущ знае, че не трябва да се паркират автомобилите на гостите и не можели да я измъкнат. След около месец разбрах чии гости са били - той много добре знае, че това е моят автомобил, но е голяма шушумига. Аз си замълчах. :confused: :confused: След още три месеца викнах въпросният пич, който ми оправи ключалката и с "меча лапа" му строшихме всичките ключалки, без нито една драскотина по боята. Все пак да отговаря за поведението на гостите си. Както се казва: "Глоба в троен размер". :mhihi: :mhihi: :mhihi:



:yes: :bowdown:
ИзображениеИзображение
Изображение

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook