Пътуването със самолет...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Пътуването със самолет...

Мнение от alekangg » 28 Ное 2017, 15:15

Самолета трябва да е 99% пълен, че да ти дадат на тези редове без пари.
В повечето пъти си седят празни, но има по-нагли пътници, които питат стюардесите, дали може да седнат там след като са седнали всички и се местя, ако им разрешат.
Последния път един пита, но му казаха, че може, ако си плати и си подви опашката.


Относно закъсненията имаме си първенет, Тимеър (airbg) и това лято имаха на 50% от полетите по 2-3-5 часа закъснение, а вътрешните си ги канселирваха редовно.
Лошото е, че дори за над 3 часа закъснение не изплащат обезщетение..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 20.08.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90 N46B20
Мечтае да кара: M4 CS

Re: Пътуването със самолет...

Мнение от merx » 28 Ное 2017, 15:46

alekangg написа:Самолета трябва да е 99% пълен, че да ти дадат на тези редове без пари.
В повечето пъти си седят празни, но има по-нагли пътници, които питат стюардесите, дали може да седнат там след като са седнали всички и се местя, ако им разрешат.
Последния път един пита, но му казаха, че може, ако си плати и си подви опашката.


Относно закъсненията имаме си първенет, Тимеър (airbg) и това лято имаха на 50% от полетите по 2-3-5 часа закъснение, а вътрешните си ги канселирваха редовно.
Лошото е, че дори за над 3 часа закъснение не изплащат обезщетение..


Мен стюарди са ми предлагали да се преместя там, понеже авиокомпаниите са длъжни да има поне по един пътник на страна, понеже, ако се наложи да помага. От последният ми случай, да като ми даде да си избирам место, нямаше никакви други свободни, нали затова се прави в последния момент, а като не искам да си плащам, автоматично ме праща на хубавите места.

Миналата година Уиз ми платиха 400 евро за едно закъснение 5ч. от Барселона.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пътуването със самолет...

Мнение от bum_bum » 28 Ное 2017, 17:04

Аз пък два пъти само съм пътувал с Уиз и двата ме попитаха дали искам да седна там. :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Пътуването със самолет...

Мнение от alekangg » 28 Ное 2017, 18:02

Хареса ли са те, аз от мноого пъти само 1 път са ми предлагали сами, но и никога не съм искал.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пътуването със самолет...

Мнение от bum_bum » 28 Ное 2017, 18:12

Вероятно защото бяхме до Испания и едни от малкото бледолики на борда. :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Пътуването със самолет...

Мнение от alekangg » 28 Ное 2017, 18:44

Хайде сега, аз съм много бял, ама не ме канят, а само до Испания съм ходил десетки пъти

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Пътуването със самолет...

Мнение от Kroki » 29 Ное 2017, 11:41

Аз съм се чекирал онлайн и от там съм си избирал местата предварително? Същестува ли тази опция и при лоу-кост фирмите?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пътуването със самолет...

Мнение от bum_bum » 29 Ное 2017, 12:14

Да, но се плаща.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Пътуването със самолет...

Мнение от Пинтев » 29 Ное 2017, 16:12

Kroki написа:Аз съм се чекирал онлайн и от там съм си избирал местата предварително? Същестува ли тази опция и при лоу-кост фирмите?



При Уиз се избира задължително място или то само ти дава...ако желаеш да седиш най-отпред или на аварйните изходи се доплаща...по-широко е.Ако пътуваш с 32 кг куфар и всичките му други екстри отново ти дават "безплатно" по-удобните места.Аз лично съм доплащал 15 паунда на ИзиДжет за да седя най-отпред и да мога да си опъвам краката. :yes:
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook