Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 26.01.2008
Кара: 318is;Е36 328i;Е46 330i;E60 530d

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от димитър_81 » 26 Фев 2017, 19:11

Мисля да направя един стак с DAA, но не знам какъв ароматазен инхибитор да използвам. Какъв бихте ми препоръчали?
И още един въпрос, понеже в момента съм на НВД, ако взема и креатин( за извличане на по-добър резулат от стака) дали ще има ефект с НВД или да почвам въглехидратите?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 16.12.2009
Кара: E36 Class II
Мечтае да кара: Limited Edition
Детайли за колата: 209 255 481 704...style 24,sparco,eibach,bilstein,supersprint etc..

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от A.Stoyanov » 26 Фев 2017, 19:35

димитър_81 написа:Мисля да направя един стак с DAA, но не знам какъв ароматазен инхибитор да използвам. Какъв бихте ми препоръчали?
И още един въпрос, понеже в момента съм на НВД, ако взема и креатин( за извличане на по-добър резулат от стака) дали ще има ефект с НВД или да почвам въглехидратите?


из нета се пише за DIM Дииндолилметан, ама като цяло не вярвам да усетиш разлика. Пробвано е ;)

В тази връзка, правили ли сте си изследване на тестостерон? аз от любопитство пуснах преди няколко месеца и по-спомен беше около 18.5...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 26.01.2008
Кара: 318is;Е36 328i;Е46 330i;E60 530d

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от димитър_81 » 26 Фев 2017, 20:32

Инхибитора го дават, че може да повиши тестостерона в пъти, а и помага за борбата с естрогена.
А тестостерона се влияе от доста фактори, но 18 nmol/l е май в норми.
Последна промяна димитър_81 на 26 Фев 2017, 21:37, променена общо 1 път
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от r19 » 26 Фев 2017, 21:29

Колеги мисля да си взема креатинче монохидрат creapure.
Понеже досега не съм взимал, има ли някакви отрицателни ефекти ?
Ще го пия 2 месеца по 5гр на ден, без зареждаща фаза.
Поздрави! :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от klintan66 » 26 Фев 2017, 21:51

Колеги , с разните добавки трябва да се внимава.

Почти 20 дни прекарах на системи и инжекции заради тежка алергия - копривна треска.
От какво се случи не мога да гарантирам, но два дни преди реакцията взимах пчелен прашец, който взимам от години , глюкозамин също от доста време, омега 3 по-рядко и коластра за първи път. Разбира се и протеин и амино киселини.Мазах си и коляното с един конски мехлем за стави. Всичко на половина от нормата.
От системите и инжекциите бонус +3 кг.
Накрая хванах и грип и заради кашлицата пих геломиртол форте и отново алергията се събуди но за 3-4 дни с интензивни инжекции мина.
Така че и 10 дни изкарах само с народна медицина с температура и зверска кашлица. Поне разбрах ,че и грипа и температурата минават без лекарства.

Имайте едно на ум!
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от v3n0m » 27 Фев 2017, 7:32

vicho написа:
v3n0m написа:Преди контузията- клек със 100- 5 серии по 7 повторения, лежанка със 100 - 4 серии по 7-8 повторения. След контузията клек със 100 , лежанка - повече от 60 кг не слагам :mhihi: висок 1.80, килограми 78 :D гоня 90 ама кога :dunno:


защо искаш да си 90 килограма на този ръст? :dunno:


Защото ми се струва че съм слаб :help: или 85 или 90 кг мисля че ще са ми достатъчни. Преди да започна с фитнеса бях 65 кг и постоянно ми повтаряха колко съм слаб... Или ми е останало нещо като комплекс или наистина имам нужда от още 5-10 кг.
Изображение
Като се има на предвид че краката ми изостават малко. Тренирам ги, не е като да не ги тренирам ама ми изостават... незнам защо :dunno:
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от vicho » 27 Фев 2017, 14:01

v3n0m написа:Защото ми се струва че съм слаб :help: или 85 или 90 кг мисля че ще са ми достатъчни. Преди да започна с фитнеса бях 65 кг и постоянно ми повтаряха колко съм слаб... Или ми е останало нещо като комплекс или наистина имам нужда от още 5-10 кг.
Като се има на предвид че краката ми изостават малко. Тренирам ги, не е като да не ги тренирам ама ми изостават... незнам защо :dunno:


уоу... много добра форма... :yes: евала от мен

колко процента мазнини си 12-13% ?

то човек винаги иска още и още, но аз винаги бих предпочел да съм с по-ниско тегло и по-нисък процент мазнини вместо варианта 17-20% и 100 кг биче :twisted:

аз съм 178см 82кг и не искам да съм по-тежък, а по-чист :D
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от v3n0m » 27 Фев 2017, 14:32

vicho написа:
v3n0m написа:Защото ми се струва че съм слаб :help: или 85 или 90 кг мисля че ще са ми достатъчни. Преди да започна с фитнеса бях 65 кг и постоянно ми повтаряха колко съм слаб... Или ми е останало нещо като комплекс или наистина имам нужда от още 5-10 кг.
Като се има на предвид че краката ми изостават малко. Тренирам ги, не е като да не ги тренирам ама ми изостават... незнам защо :dunno:


уоу... много добра форма... :yes: евала от мен

колко процента мазнини си 12-13% ?

то човек винаги иска още и още, но аз винаги бих предпочел да съм с по-ниско тегло и по-нисък процент мазнини вместо варианта 17-20% и 100 кг биче :twisted:

аз съм 178см 82кг и не искам да съм по-тежък, а по-чист :D

Благодаря колега, нямам идея колко процента мазнини, но от тези примерни снимки които гледам мисля че съм м/у - 10-15. Вероятно защото винаги съм бил доста слаб и затова сега наблягам на масата.
Изображение
Една кифленска снимка :mhihi: пресата я правих около 2 месеца и се отказах от нея защото мисля че това ми е достатъчно, не искам да ставам като робот.
Изображение
И една след цицен ден :mhihi: Моята вика стига с тея цици че твоите станаха по големи от моите :mhihi:
Нито спазвам диета или пък да тренирам за релеф, самия ген ми е такъв че не позволява да се омазня. Но за сметка на това качвам трудно- за една година 7 кг някъде...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от r19 » 13 Мар 2017, 20:08

Здравейте колеги мисля да си взема креатин монохидрат и се колебая между 2 марки.
1.MEX Pure Creatine Monohydrate. Creapure технология супер микронизиран и така нататък.
2.BIOTECH USA 100% Creatine Monohydrate. Не е creapure.
Кой от двата или друг бихте ми препоръчали? Досега не съм пил креатин.
Поздрави! :bchug:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 1.09.2007

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от SK » 13 Мар 2017, 20:21

Някой запознат със забранените за обсъждане препарати има ли?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от spower » 14 Мар 2017, 9:27

SK написа:Някой запознат със забранените за обсъждане препарати има ли?

Аз съм запознат, до толкова, че подготвям стероидни цикли ;)

Здравейте колеги мисля да си взема креатин монохидрат и се колебая между 2 марки.
1.MEX Pure Creatine Monohydrate. Creapure технология супер микронизиран и така нататък.
2.BIOTECH USA 100% Creatine Monohydrate. Не е creapure.
Кой от двата или друг бихте ми препоръчали? Досега не съм пил креатин.
Поздрави! :bchug:


Задължително креапюр! Разтваря се добре и се усвоява много по-добре. Разтваряй го в алкална среда за да подобриш устойчивостта му :bchug:
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 30.05.2010
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: мечтата си!e46 320ci & e92 320d
Детайли за колата: Devil heart.. Angel eyes...

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Wolfeye » 16 Апр 2017, 0:22

димитър_81 написа:Мисля да направя един стак с DAA, но не знам какъв ароматазен инхибитор да използвам. Какъв бихте ми препоръчали?
И още един въпрос, понеже в момента съм на НВД, ако взема и креатин( за извличане на по-добър резулат от стака) дали ще има ефект с НВД или да почвам въглехидратите?


Да вероятно в калориен излишък би имало по-осезаем резултат, но по-висок тестостерон е винаги добре дошъл.
Иначе за AI се тиражира DIM, както вече е казал колегата.

Да споделя опита на мой познат, с когото тренираме и направи стак с DAA. Той е на 32 години, с нисък, но в норми тестостерон.,, поради неясни за мен причини, вероятно неправилен начин на живот и преумора/претрениране.
Направи цикъл с :
ДАА,
трибулус + разни други бъркочи на билкова основа :mhihi:
Цинк, магнезии, Б6
ДИМ за ароматазен инхибитор.

След три седмици тестостерона му беше на ръба на нормата в горна граница, което приятно ме изненада.
И като цяло каза, че се чувства много добре, доста по-свеж и зареден с положителна енергия. Не бих казал, че от бодибилдинг гледна точка съм забелязал видима промяна във формата му :mhihi:
Ако можеш и ти да споделиш мнение, ако си осъществил стака, ще бъде полезно :bchug:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 26.01.2008
Кара: 318is;Е36 328i;Е46 330i;E60 530d

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от димитър_81 » 18 Апр 2017, 18:15

Почнах го, DAA и трибулус за ароматазен инхибитор пия висока доза цинк. Пия още креатин монохидрат, магнезий, витамин D, омега3, витамин C и някакъв ставен комплес. Омегата и витамин Ц си ги пия по принцип и нямат връзка със стака. Вече малко повече от месец след началото, усещам по-добро възстановяване, килограмите ми са същите даже с 1 надолу, ръката 1 см. нагоре, усещам и прираст на сила. Като цяло съм доволен, но не мога да бъда много обективен, защото смених и тотално тренировката-поради застой.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: По света и у нас
Кара: Купе с 2 врати
Мечтае да кара: Купе с 4 врати
Детайли за колата: Седем напред, две назад

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от ARR_ » 19 Апр 2017, 3:14

Поради лични причини съм оставил на страна тренировките от почти 2 месеца. Мисля следващата или по-следващата седмица да започна отново но се чудя как. По принцип тренирах 5 дни в семицата по една или две мускулни групи в зависимост от деня, и мисля че бих могъл да си продължа по този начин като в началото ще намаля килограми/серии. Другия вариант е кръгова тренировка с по 1 упражнение и 1 серия, 3 дни в седмицата. Спомням си че преди години така започнах, но пък от друга страна съм сигурен че ще имам отвратителна мускулна треска на цялото тяло която няма да може да отмине за 48часа.
До сега толкова такъв "почивен" период не съм имал, най-дългия мисля че беше 2 седмици заради травма и в момента се чудя как да действам, предполагам доста на хора са били в това положение и ще се радвам да споделят опит.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от spower » 19 Апр 2017, 13:55

ARR_ написа:Поради лични причини съм оставил на страна тренировките от почти 2 месеца. Мисля следващата или по-следващата седмица да започна отново но се чудя как. По принцип тренирах 5 дни в семицата по една или две мускулни групи в зависимост от деня, и мисля че бих могъл да си продължа по този начин като в началото ще намаля килограми/серии. Другия вариант е кръгова тренировка с по 1 упражнение и 1 серия, 3 дни в седмицата. Спомням си че преди години така започнах, но пък от друга страна съм сигурен че ще имам отвратителна мускулна треска на цялото тяло която няма да може да отмине за 48часа.
До сега толкова такъв "почивен" период не съм имал, най-дългия мисля че беше 2 седмици заради травма и в момента се чудя как да действам, предполагам доста на хора са били в това положение и ще се радвам да споделят опит.

Почни много леко с кръгови, колкото за тонус 3 пъти седмично за две седмици и после давай по сплит система мускулните групи веднъж седмично ;)
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook