Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от TNT » 26 Апр 2017, 14:45

Някой ползвал ли е кинезио ленти и имат ли ефект ? Или не си заслужават парите. Като цяло не са евтини.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10423
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Leon » 26 Апр 2017, 20:51

И на мен ми е интересно. Един колега ги ползваше, твърдеше, че има ефект, но само един човек не е извадка.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Kurtov » 27 Апр 2017, 15:58

Някой може ли да обясни какво представляват тези кинезио ленти ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от v3n0m » 29 Апр 2017, 7:54

Здравейте колеги, достигнах една точка от развитие която сякаш не мога да прескоча или така наречения застой. Знам че е забранено обсъждането, но ми се върти в главата нещо за един лек цикъл. Ще помоля ако има някой запознат да сподели опита си било то и на л.с. Работата е там че вече близо 5 месеца няма никакъв прогрес а ми се искат още едни 5-10 кг. Изчетох доста теми и форуми свързани с това но до колкото разбирам, най трудно е да се намерят качествени препарати :dunno:
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 26.01.2008
Кара: 318is;Е36 328i;Е46 330i;E60 530d

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от димитър_81 » 29 Апр 2017, 10:16

Препоръчайте хубав бърнар, чудех се за този API cut af. До сега не съм пил бърнари и не знам какво да очаквам.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: По света и у нас
Кара: Купе с 2 врати
Мечтае да кара: Купе с 4 врати
Детайли за колата: Седем напред, две назад

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от ARR_ » 29 Апр 2017, 19:04

TNT написа:Някой ползвал ли е кинезио ленти и имат ли ефект ? Или не си заслужават парите. Като цяло не са евтини.


Преди време съм ползвал, и помня че при някой болки имаше ефект, за други не чак толкова, което може да се дължи и на това че си ги поставях сам и може да не е било по най-ефективния начин.

димитър_81 написа:Препоръчайте хубав бърнар, чудех се за този API cut af. До сега не съм пил бърнари и не знам какво да очаквам.


Ами активните съставки са горе доло еднакви между марките, така че гледай основно да е от добра марка. Другото е да прецениш дали искаш такъв със стимуланти или не. Аз съм пил Muscletech Hydroxycut и въпреки че имаше ефект, 400мг. кофеин в 8 вечерта не беше особено добра идея :paranoid: . Също така трябва да имаш в предвид че без диета само ще си даваш парите на вятъра.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от TNT » 29 Апр 2017, 20:48

ARR_ написа:
TNT написа:Някой ползвал ли е кинезио ленти и имат ли ефект ? Или не си заслужават парите. Като цяло не са евтини.


Преди време съм ползвал, и помня че при някой болки имаше ефект, за други не чак толкова, което може да се дължи и на това че си ги поставях сам и може да не е било по най-ефективния начин.

И на мен това ми е идеята. Даже да си взема ролка, а не от готовите spider X, че там вече става баси брадвата в ценово отношение. 18лв на тренировка... то тренировките ще ми легнат месечно по-скъпо от храната :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: По света и у нас
Кара: Купе с 2 врати
Мечтае да кара: Купе с 4 врати
Детайли за колата: Седем напред, две назад

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от ARR_ » 29 Апр 2017, 21:14

TNT написа:
ARR_ написа:
TNT написа:Някой ползвал ли е кинезио ленти и имат ли ефект ? Или не си заслужават парите. Като цяло не са евтини.


Преди време съм ползвал, и помня че при някой болки имаше ефект, за други не чак толкова, което може да се дължи и на това че си ги поставях сам и може да не е било по най-ефективния начин.

И на мен това ми е идеята. Даже да си взема ролка, а не от готовите spider X, че там вече става баси брадвата в ценово отношение. 18лв на тренировка... то тренировките ще ми легнат месечно по-скъпо от храната :mhihi:


Тези които ползвах бяха на ролка с кафеникав цвят като на обикновенте лепенки при порязване и в черна кутиика (с някакви шарки). Не се сещам каква марка бяха и от къде ги бях напипал, възможно е и някъде от УК да съм ги поръвал, но цента не беше скъпа. Също така залепват доста здраво и държат дори и след къпане, така че не се сменят всеки ден. Като ефективност не очаквай че като я сложиш ще ти изчезне изцяло болката, по-скоро облекчава и ми се струваше че доста по-бързо отминава. Използвах ги основно при мускулни травми, така че незнам колко ще са ефективни при ставни контузии.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от TNT » 29 Апр 2017, 21:18

Точно това ми трябва :yes: Ще си взема една ролка да пробвам.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 26.01.2008
Кара: 318is;Е36 328i;Е46 330i;E60 530d

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от димитър_81 » 30 Апр 2017, 12:35

ARR_ написа:
димитър_81 написа:Препоръчайте хубав бърнар, чудех се за този API cut af. До сега не съм пил бърнари и не знам какво да очаквам.

Ами активните съставки са горе доло еднакви между марките, така че гледай основно да е от добра марка. Другото е да прецениш дали искаш такъв със стимуланти или не. Аз съм пил Muscletech Hydroxycut и въпреки че имаше ефект, 400мг. кофеин в 8 вечерта не беше особено добра идея :paranoid: . Също така трябва да имаш в предвид че без диета само ще си даваш парите на вятъра.

И мен ме притеснява да нямам проблеми със съня, че ми се налага и да спя през деня преди нощна. А диета ще има задължително.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Exclusive89 » 03 Май 2017, 23:33

Колеги един бърз въпрос тези дни мисля малко да зареждам със суроватъчен протеин, креатин, трибулус, амино киселини и ел карнитин та с всички тези добавки мога ли да приемам и ел карнитина или няма да се получи и предлагайте нещо напомпващо или за издържливост. Не съм новобранец имам доста стаж по фитнес залите, но със добавките нямам почти никакъв опит.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10423
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Leon » 04 Май 2017, 21:26

Е, ти няма да ги изсипваш тия добавки наведнъж в стомаха предполагам... Какво да не се получи? Приемаш си ги според целите им и си ок. Ама за издържливост не виждам нищо, креатина приемаме, че е за напомпване. Щом имаш стаж, за какво са ти добавки? Досега нищо ли не си приемал? Важно ти е храненето, реално можеш да минеш и без тия добавки, ако не искаш да растеш. Ама тогава пък не стигат :winky:
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Exclusive89 » 05 Май 2017, 20:01

До сега последно приемах само суроватъчен протеин и креатин (последно преди година и 2-3 месеца) Сега искам пак да взема нещо, че нещо не мога да се възстоновя както трябва и усещам, че последни месеци нямам издържливост. Намалих малко и яденето може би заради това
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от TNT » 11 Май 2017, 20:56

TNT написа:Някой ползвал ли е кинезио ленти и имат ли ефект ?

Днеска пристигнаха точно за най-трудната откъм болки тренировка и съм очарован. Най-много ме боли при набирания. Миналата седмица се пуснах на 2-рата серия, че стана нетърпима болката. Днес с лентата пак болеше, ама си направих всички серии. Не изчезва болката, но определено има разлика и се търпеше. Изкъпах се - верно не падна :mhihi: Малко бая клипчета и статии изгледах и прочетох, докато я залепя. Накрая пак може и по-добре, но още 1-2 пъти и ще се науча. 15лв ми излезе 5м ролка. Като гледам ще ми стигне за ~20 пъти, което е супер. Контузията обаче ми е стара мускулна, при ставни не знам дали ще има ефект.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 16.12.2009
Кара: E36 Class II
Мечтае да кара: Limited Edition
Детайли за колата: 209 255 481 704...style 24,sparco,eibach,bilstein,supersprint etc..

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от A.Stoyanov » 18 Юни 2017, 23:18

От къде я купи тази лента?

Колко месо и колко яйца ядете на ден? давайте идеи за междинни хранения освен ядки, кисели млека, овесени палачинки/бисквити, протеин ?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook